Frissítve:

Ünnepi sportműsor

Budapest, 2015. április 30., csütörtök (MTI) – A fontosabb ünnepi, illetve hétvégi hazai sportesemények:

hiba beküldése

május 1., péntek:

Asztalitenisz
A legnagyobb létszámú, igazolt versenyzők részvételével szervezett csapatverseny hazai tömegszerűségi rekordkísérlete (Soltvadkert) 11.00

Kézilabda
Női NB I, rájátszás, a 9-12. helyért:
Mosonmagyaróvár – Ipress Center-Vác 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló:
Paksi FC-Budapest Honvéd 19.00

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét – férfi selejtező (vívás: Messzi István Sportcsarnok, úszás: sportuszoda, kombinált szám: Benkó Zoltán Szabadidő Központ) 9.00

Kosárlabda
Férfi NB I
negyeddöntő, 4. mérkőzések:
Falco-Trend Optika KC Szombathely – Atomerőmű SE 18.00
Soproni Sördögök-Kaposvári KK 18.00
a bennmaradásért, 1. mérkőzés: Zalakerámia ZTE KK-MAFC 18.00

Motorsport
Salakmotoros egyéni Európa-bajnoki elődöntő, Debrecen 15.00

Röplabda
Férfi NB I, a 7. helyért, 3 mérkőzés:
Sümegi RE-Dunaferr SE 16.00

Lovassport
Nemzetközi kettesfogathajtó-verseny, Fábiánsebestyén – díjhajtás 9.00

május 2., szombat:

Autósport
Túraautó-világbajnokság, Hungaroring – időmérő edzés 14.30

Birkózás
Kötöttfogású és női országos bajnokság, Törökszentmiklós

Kerékpár
Tour de Balaton, Balatonföldvár 6.00

Kézilabda
– Férfi Eb-selejtező, 5. csoport, 4. forduló:
Magyarország-Oroszország, Veszprém 16.10
– Női NB I, rájátszás:
az 5-8. helyért:
Fehérvár KC – Siófok-Galérius Fürdő 18.00
a 9-12. helyért:
Szeged-MTK Budapest 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló:
DVSC-TEVA – Videoton FC 14.00
MTK Budapest-Kecskeméti TE 16.00
Puskás Akadémia-Nyíregyháza Spartacus 18.30
Szombathelyi Haladás-Dunaújváros Pase 18.30
Diósgyőri VTK-Lombard Pápa Termál FC 18.30

Merkantil Bank NB II, 26. forduló:
Ajka-Szeged 17.30
Soproni Vasutas-BFC Siófok 18.00
Vasas-Cegléd 18.30
Kaposvári Rákóczi-Szigetszentmiklós 19.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Csákvár 19.00
Gyirmót-ZTE FC 19.00
Békéscsaba-Szolnoki MÁV FC 19.00

Lovassport
Nemzetközi kettesfogathajtó-verseny, Fábiánsebestyén – maratonhajtás 8.30

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, főtábla, 10. (utolsó) játéknap, A csoport:
ZF-Eger – CNA Barceloneta (spanyol) 16.15

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét – női döntő (úszás: sportuszoda 9.00, vívás: Messzi István Sportcsarnok 10.30, lovaglás: Benkó Zoltán Szabadidő Központ 15.00, kombinált szám: Benkó Zoltán Szabadidő Központ 17.00)

Röplabda
Férfi NB I:
döntő, 5. mérkőzés:
FINO Kaposvár-Gorter Kecskemét RC 17.00
a 3. helyért, 5. mérkőzés:
Vegyész RC-Kazincbarcika – Dági KSE 17.30

Vízilabda
E.ON Férfi ob I:
az 5. helyért, első mérkőzés:
Tiszavirág-Szeged-Diapolo – RacioNet-Honvéd 17.00
a 11-14. helyért, 3. mérkőzés:
KSI SE – UVSE-Hunguest Hotels, Széchy Tamás Uszoda 11.00

május 3., vasárnap:

Autósport
Túraautó-világbajnokság, Hungaroring – 1. futam 13.30, 2. futam 14.45

Kézilabda
Női NB I, rájátszás, az 5-8. helyért:
EUbility Group-Békéscsaba – DVSC-TVP-Aquaticum 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, negyeddöntő, 5. mérkőzések (ha szükségesek):
Atomerőmű SE – Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00
Kaposvári KK-Soproni Sördögök 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló:
Újpest FC-Győri ETO FC 16.30
PMFC-Matias – Ferencváros 18.30
Merkantil Bank NB II, 26. forduló:
Balmazújváros-Soroksár 17.30

Lovassport
Nemzetközi kettesfogathajtó-verseny, Fábiánsebestyén – akadályhajtás 9.00

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét – férfi döntő (úszás: sportuszoda 9.00, vívás: Messzi István Sportcsarnok 10.30, lovaglás: Benkó Zoltán Szabadidő Központ 15.00, kombinált szám: Benkó Zoltán Szabadidő Központ 17.00)

Röplabda
Női NB I:
döntő, első mérkőzés:
Vasas-Óbuda – Linamar-BRSE 18.00
a 3. helyért, első mérkőzés:
Teva Gödöllői RC–UTE 18.00
az 5. helyért:
Aluprof-TF-Budapest – Fatum-Nyíregyháza 17.00

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
Női röplabda NB I – Nyert a Nyíregyháza és az MTK
Budapest - A Nyíregyháza vendégként, az MTK-Budapest pedig hazai pályán győzött pénteken a női röplabda NB I-ben. tovább »
Mindent elbontanak, de alapoznak is a Diósgyőri Stadionban
Miskolc - Napokon belül teljesen eltűnik a régi Diósgyőri Stadion, ezzel együtt már készül az új [...] tovább »
Újítás Újpesten: nem akármilyen Fatum-siker!
Nyíregyháza - Az elő elveszett szett után a másodikban is minden veszni látszott a Fatum-Nyíregyháza [...] tovább »
Női kosárlabda Eb – A házigazda csehekkel egy csoportban a magyarok
Prága - A házigazda csehekkel is találkozik a csoportküzdelmek során a magyar női kosárlabda-válogatott a jövő [...] tovább »
Január közepéig lehet pályázni a Hiszek Benned Sport Program támogatásaira
Pécs - Január 16-ig lehet pályázni a sportkormányzat utánpótlást támogató Hiszek Benned Sport Program első [...] tovább »
Birkózó-vb – Korpási a selejtezőben kezd, Molnár és Galambos a nyolcaddöntőben
Budapest - Elkészítették pénteken késő délután a nem olimpiai súlycsoportok birkózó-világbajnokságának [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Rövidpályás úszó-vb – Hosszú 400 méter gyorson is döntős
Budapest/Windsor - Hosszú Katinka a negyedik legjobb idővel jutott a 400 méter gyorsúszás döntőjébe az úszók [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása