Frissítve:

Szocsi 2014 – A szerdai program

A szlovák Tomas Plekanec (b), a cseh Ales Hemsky (b2) és Ondrej Pavelec kapus (j2), valamint a szlovák Zdeno Chara (j) a 2014-es szocsi téli olimpia férfi jégkorongtornáján, a Csehország-Szlovákia mérkőzésen, a szocsi Nagy Jégcsarnokban 2014. február 18-án. A csehek 5-3-ra nyertek. A szlovák Tomas Plekanec (b), a cseh Ales Hemsky (b2) és Ondrej Pavelec kapus (j2), valamint a szlovák Zdeno Chara (j) a 2014-es szocsi téli olimpia férfi jégkorongtornáján, a Csehország-Szlovákia mérkőzésen, a szocsi Nagy Jégcsarnokban 2014. február 18-án. A csehek 5-3-ra nyertek. - © MTI Fotó: Illyés Tibor
Budapest, 2014. február 19., szerda (MTI) – A szocsi téli olimpia mai versenynapján nyolc számban avatnak bajnokot.

hiba beküldése

A program:

alpesi sí (1):
FÉRFI ÓRIÁS-MŰLESIKLÁS (FARKAS NORBERT) 8.00 és 11.30

bob (1):
Női kettes 3. futam 17.15
NŐI KETTES 4. FUTAM 18.23

curling:
női elődöntő:
Kanada – Nagy-Britannia 11.00
Svédország-Svájc 11.00
férfi elődöntő:
Svédország – Nagy-Britannia 16.00
Kanada-Kína 16.00

gyorskorcsolya (1):
NŐI 5000 M 14.30

hódeszka (2):
férfi párhuzamos óriás-műlesiklás nyolcaddöntő 10.00
férfi párhuzamos óriás-műlesiklás negyeddöntő 10.24
férfi párhuzamos óriás-műlesiklás elődöntő 10.37
FÉRFI PÁRHUZAMOS ÓRIÁS-MŰLESIKLÁS DÖNTŐ 10.44
női párhuzamos óriás-műlesiklás nyolcaddöntő 10.55
női párhuzamos óriás-műlesiklás negyeddöntő 11.19
női párhuzamos óriás-műlesiklás elődöntő 11.35
NŐI PÁRHUZAMOS ÓRIÁS-MŰLESIKLÁS DÖNTŐ 11.43

jégkorong:
férfiak, negyeddöntők:
Svédország-Szlovénia 9.00
Finnország-Oroszország 13.30
Egyesült Államok-Csehország 18.00
Kanada-Lettország 18.00

műkorcsolya:
női rövidprogram 16.00

sífutás (2):
női klasszikus stílusú csapatsprint elődöntő 10.15
férfi klasszikus stílusú csapatsprint elődöntő 11.06
NŐI KLASSZIKUS STÍLUSÚ CSAPATSPRINT DÖNTŐ 12.45
FÉRFI KLASSZIKUS STÍLUSÚ CSAPATSPRINT DÖNTŐ 13.15

sílövészet (1):
4X6/7,5 KM-ES VEGYESVÁLTÓ 15.30

Címkék: ,


További hírek a Sport kategóriából
Szécsényi Ádám nyert a 17. Barátság Maratonon
Miskolc - Több mint ezren vettek részt Miskolc egyik legnagyobb tömegsport rendezvényén, a 17. Barátság Maratonon. tovább »
Női röplabda Extraliga – Újpesten nyert a Nyíregyháza
Budapest - A Nyíregyháza négy szettben győzött az Újpest otthonában a női röplabda Extraliga hétfői játéknapján. tovább »
A Fatum nyerte az újpesti rangadót
Nyíregyháza - Újabb rangadót játszottak hétfőn este a női röplabda Extraligában. tovább »
Csoknyai nem tervez gyökeres változtatásokat az Eb-selejtezőkön
Budaörs - Nem tervez gyökeres változtatásokat a korábbi időszakhoz képest Csoknyai István, a magyar férfi [...] tovább »
Női kosárlabda Eb-selejtező – Turner is a magyar keretben
Budapest - A Sopron Basket amerikai születésű légiósa, Yvonne Turner is helyet kapott a sorsdöntő Európa-bajnoki [...] tovább »
Úszó vk – Jövőre október elején rendezik a budapesti versenyt
Budapest - Október 3. és 5. között kerül sor a jövő évi úszó világkupa-sorozat budapesti versenyére. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Birkózó-vb – Galambos Ramóna kiesett
Budapest - Az 59 kilós Dollák Tamarához hasonlóan a hétfőn szőnyegre lépett másik magyar női versenyző, [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása