BOON-LIVE – DVTK vs. Vidi - 2019.05.04., szombat 17:00
20:15 | live

Fernando: „Köszönöm a játékosoknak ezt a győzelmet”

„Fantasztikus győzelmet arattunk egy kiváló játékosokból álló, csodálatos csapat ellen”
18:50 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek
18:48 | live

90+1' Cserél Fernando Fernandez: Hasani helyett Géringer érkezik
18:47 | live

90' 3 perc a ráadás
18:43 | live

86' Brkovic kapott sárga lapot
18:42 | live

85' Szabó B. kapott sárga lapot, de ez neki már a második. Villan a piros
18:40 | live

84' Vendég szabadrúgás 25 méterről, Huszti tekert fölé
18:39 | live

82' Fehérvári csere: Berecz érkezik Nikolov helyére
18:35 | live

79' Cserél a Diósgyőr: Tajti le, Juhar be
18:34 | live

78' Nego lövését Karan fejjel blokkolta az ötösön
18:30 | live

73' Újra vezet a DVTK! Szép diósgyőri támadás végén Szabó passzolt Márkvártnak, aki 19 méterről, jobbról kilőtte a hosszú alsó sarkot 2-1
18:29 | live

72' Nego beadását fejelte ki kritikus helyzetben Futács elől Brkovic
18:27 | live

70' Cserél a Vidi: Milanovot váltja Huszti
18:25 | live

68' Szabó B. kapott sárga lapot
18:23 | live

66' Milanov kapott sárga lapot
18:19 | live

63' A hazai 16-oson belül Kovács akarta átemelni Antalt, de kapu fölé ment a labda
18:18 | live

62' Hasani távoli lövése ment méterekkel mellé
18:16 | live

59' Cserélnek a vendégek: Hodzic helyén Scepovic
18:09 | live

52' Kovács vezette jobbról keresztbe a labdát, Futácshoz passzolt, aki az érkező Milanov elé tálalt, ő pedig 18 méterről lőtt centikkel a jobb kapufa mellé
18:07 | live

50' Egyenlít a Vidi, Milanov szöglete utána Stopira fejelt Bacsa mellől a hálóba 1-1
18:04 | live

46' Remek Hasani, Prosser, Tajti támadás végén Elek mentett nagyot a gólhelyzetben lévő Tajti elől
18:02 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
17:47 | live

45+2' Vége az első félidőnek
17:46 | live

45+1' Hazai csere: A megsérülő Shestakov helyett Bacsa a pályán
17:45 | live

45' 2 perc a hosszabbítás
17:44 | live

44' Vendég szöglet balról, Futács magasan fölé fejelte
17:41 | live

41' Prosser lőtt 25 méterről mellé
17:39 | live

39' Milanov szögletére Stopira érkezett lendületből, de 10 méterről fölé fejelt
17:38 | live

38' Szép rövid passzos játékot követően Pátkai beadását rúgta szögletre Karan
17:36 | live

35' Előbb Brkovic mentett nagyot Kovács lövése után a 16-os vonalánál, majd a lecsorgót Futács lőtte bal oldali kapufára
17:32 | live

32' Nego beadásába ért bele Karan. A felpörgő labdát Antal húzta le
17:24 | live

24' Futács lövése csorgott a kapu mellé néhány méterrel
17:20 | live

20' Karan kapott sárga lapot

18' Vendég szabadrúgás jobbról, majd Hasani blokkját követően balról is. A beadást sikerült kifejelni, az újabb beadás pedig már lesen találta a támadót
17:16 | live

16' Antalt kellett ápolni, de tudja folytatni
17:12 | live

12' Tamás K. ívelt a hazai 16-oson belülre, Antal jól avatkozott játékba
17:11 | live

9' Márkvárt vezette a kontrát, jobbra tette Prossernek, aki középre emelt, azonban tajti csak a hosszú oldalon tudta összeszedni
17:07 | live

6' Megszerzi a vezetést a Diósgyőr! Stopirától vette el Márkvárt a labdát a vendég térfélen, Hasanihoz passzolt aki vezette egy kicsit a labdát, és 22 méterről egy hatalmas gólt rúgott a jobb felső sarokba 1-0
17:05 | live

5' Hasani beívelése szállt el messze kapu mellé
17:03 | live

3' Prosser adott be jobbról, Tajti fejese messze elkerülte a kaput
17:00 | live

1' A Vidi kezdte a mérkőzést
16:47 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal - Polgár, Brkovic, Karan, Tamás M. - Shestakov, Márkvárt, Szabó B., Tajti M. - Prosser, Hasani.

MOL Vidi FC: Kovácsik - Nego, Tamás K., Elek, Stopira - Kovács, Hodzic, Nikolov, Pátkai - Milanov, Futács.
16:28 | live