Frissítve:

Hétvégi ünnepi sportmüsor

Budapest, 2015. április 3., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi és ünnepi hazai sportesemények:

hiba beküldése

április 4., szombat:

Asztalitenisz
Férfi Extraliga:
Komló Sport Kft. I. – Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka I. 11.00

Kézilabda
Férfi NB I, középszakasz:
az 1-6. helyért:
MKB-MVM Veszprém – MOL-Pick Szeged 18.00
a 7-12. helyért:
Mezőkövesd-PLER Budapest 16.00
Kőnig-Trade Balmazújváros – B.Braun Gyöngyös 18.00
Cegléd – Sport36-Komló 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, felsőház:
Szolnoki Olaj KK – KTE-Duna Aszfalt 17.00
Soproni Sördögök-Atomerőmű SE 18.00
középszakasz, középház:
TLI-Alba Fehérvár – Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00
PVSK-PANNONPOWER – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
középszakasz, alsóház:
MAFC-Marso Nyíregyháza KK 16.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
Győri ETO FC-Kecskeméti TE 14.00
PMFC-Matias – DVSC-TEVA 16.00
Dunaújváros Pase-Nyíregyháza Spartacus 18.30
MTK Budapest-Lombard Pápa Termál FC 18.30
Diósgyőri VTK-Paksi FC 18.30
Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
Ajka-Kaposvári Rákóczi 16.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Szeged 18.00
Vasas-Szolnoki MÁV FC 18.00
ZTE FC-BFC Siófok 18.00
Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
A csoport: Puskás Akadémia-Real Madrid (spanyol) 11.00
B csoport: Budapest Honvéd-Panathinaikosz (görög) 13.30

Röplabda
Férfi NB I, elődöntő, 3. mérkőzések:
FINO Kaposvár-Dági KSE 14.00
Gorter Kecskemét RC – Vegyész RC-Kazinbarcika 18.00
a 9-12. helyért:
SZESE-Győr – Szolnoki Főiskola RKSI 14.00
VANNET PTE-PEAC – DEAC 16.00
Női NB I, a 9-12 helyért:
Budaörsi DSE-Palota RSC 20.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
KSI SE .- Tiszavirág-Szeged-Diapolo, Széchy Tamás Uszoda 11.00
Kaposvári VK-VasasPlaket, Kaposvári Városi Fürdő 16.00
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – Debreceni VSE, Szőnyi út 18.00
Valdor-Szentes – UVSE-Hunguest Hotels, Szentesi Uszoda 18.00
PVSK-Mecsek-Fűszért – ZF-Eger, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda 19.00

április 5., vasárnap:

Kézilabda
Női EHF Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés:
Érd-Rosztov Don (orosz) 16.30
Női KEK, elődöntő, 1. mérkőzés:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Midtjylland (dán) 17.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd 16.30
Újpest FC-Videoton FC 18.30
Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
Balmazújváros-Békéscsaba 16.30
Gyirmót-Szigetszentmiklós 18.00
Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
A csoport: Feyenoord (holland)-Real Madrid (spanyol) 11.00
B csoport: Hagi Akadémia (román)-Panathinaikosz (görög) 13.30

április 6., hétfő:

Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
az 5. helyért: 12.00
a 3. helyért: 14.00
döntő: 16.30

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
Genfi tenisztorna – Fucsovics bejutott a döntőbe
Budapest/Genf - - Fucsovics Márton bejutott a fináléba az 501 ezer euró (159 millió forint) összdíjazású genfi [...] tovább »
Vesztett állásból jutott a döntőbe Fucsovics Márton
Nyíregyháza - Fucsovics Márton karrierje első döntőjére készülhet,és péntektől top ötvenes teniszezőnek [...] tovább »
A magyar női kosárlabda-válogatott visszavágott a cseheknek
Budapest/Prága - A magyar női kosárlabda-válogatott húsz ponttal legyőzte Csehország csapatát a pénteken [...] tovább »
Joaquin Caparrós sportigazgató lett a Sevillánál
Budapest/Sevilla - Az eddig megbízott vezetőedzőként tevékenykedő Joaquin Caparrós sportigazgatóként folytatja [...] tovább »
MVLC: Létay és a miskolci színház
Miskolc - Dr. Sike József, a Pann­Ergy-MVLC edzője sajnálja, hogy egy téves bírói ítélet döntött szombaton. tovább »
Remek hajdúsági szereplés a sportlövő ob-n
Debrecen - Több kategóriában is dobogóra állhattak a megye ifjú sportlövői. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Lőrincz Tamás átvette világbajnoki ezüstérmét
Budapest - Lőrincz Tamás pénteken átvette 2017-es világbajnoki ezüstérmét, melyet egyik riválisa [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása