Frissítve:

Hétvégi ünnepi sportmüsor

Budapest, 2015. április 3., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi és ünnepi hazai sportesemények:

hiba beküldése

április 4., szombat:

Asztalitenisz
Férfi Extraliga:
Komló Sport Kft. I. – Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka I. 11.00

Kézilabda
Férfi NB I, középszakasz:
az 1-6. helyért:
MKB-MVM Veszprém – MOL-Pick Szeged 18.00
a 7-12. helyért:
Mezőkövesd-PLER Budapest 16.00
Kőnig-Trade Balmazújváros – B.Braun Gyöngyös 18.00
Cegléd – Sport36-Komló 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, felsőház:
Szolnoki Olaj KK – KTE-Duna Aszfalt 17.00
Soproni Sördögök-Atomerőmű SE 18.00
középszakasz, középház:
TLI-Alba Fehérvár – Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00
PVSK-PANNONPOWER – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
középszakasz, alsóház:
MAFC-Marso Nyíregyháza KK 16.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
Győri ETO FC-Kecskeméti TE 14.00
PMFC-Matias – DVSC-TEVA 16.00
Dunaújváros Pase-Nyíregyháza Spartacus 18.30
MTK Budapest-Lombard Pápa Termál FC 18.30
Diósgyőri VTK-Paksi FC 18.30
Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
Ajka-Kaposvári Rákóczi 16.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Szeged 18.00
Vasas-Szolnoki MÁV FC 18.00
ZTE FC-BFC Siófok 18.00
Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
A csoport: Puskás Akadémia-Real Madrid (spanyol) 11.00
B csoport: Budapest Honvéd-Panathinaikosz (görög) 13.30

Röplabda
Férfi NB I, elődöntő, 3. mérkőzések:
FINO Kaposvár-Dági KSE 14.00
Gorter Kecskemét RC – Vegyész RC-Kazinbarcika 18.00
a 9-12. helyért:
SZESE-Győr – Szolnoki Főiskola RKSI 14.00
VANNET PTE-PEAC – DEAC 16.00
Női NB I, a 9-12 helyért:
Budaörsi DSE-Palota RSC 20.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
KSI SE .- Tiszavirág-Szeged-Diapolo, Széchy Tamás Uszoda 11.00
Kaposvári VK-VasasPlaket, Kaposvári Városi Fürdő 16.00
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – Debreceni VSE, Szőnyi út 18.00
Valdor-Szentes – UVSE-Hunguest Hotels, Szentesi Uszoda 18.00
PVSK-Mecsek-Fűszért – ZF-Eger, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda 19.00

április 5., vasárnap:

Kézilabda
Női EHF Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés:
Érd-Rosztov Don (orosz) 16.30
Női KEK, elődöntő, 1. mérkőzés:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Midtjylland (dán) 17.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd 16.30
Újpest FC-Videoton FC 18.30
Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
Balmazújváros-Békéscsaba 16.30
Gyirmót-Szigetszentmiklós 18.00
Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
A csoport: Feyenoord (holland)-Real Madrid (spanyol) 11.00
B csoport: Hagi Akadémia (román)-Panathinaikosz (görög) 13.30

április 6., hétfő:

Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
az 5. helyért: 12.00
a 3. helyért: 14.00
döntő: 16.30

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
XI. Hajdúvárosok Torna
Hajdúdorog, Hajdúnánás - Három hétvégén keresztül pattog a labda Hajdúnánáson december 3-4, 10-11, [...] tovább »
Garantáltan nehéz feladat
Nyíregyháza - Az önbizalom-növelő győzelmek után a keleti éllovas MEAFC vendégei a Kék Cápák. tovább »
Nem volt sansza a Vegyésznek a Challenge Kupában
Kazincbarcika - Férfi röplabda Challenge Kupa-mérkőzést rendeztek csütörtök este Kazincbarcikán. tovább »
Már három csapatnál hajtanak az aranyra a MOL Ligában
Miskolc - Péntek este Debrecenben szerepel a DVTK Jegesmedvék Mol ligás hokicsapata. tovább »
Vasas és szerb siker, hazai ezüstérem a Mikulás Kupán
Debrecen - A hétvégén rendezték Debrecenben az Eötvös Kupa nemzetközi röplabdatorna kisebbeknek kiírt [...] tovább »
Jégkorong MOL Liga – Megbüntették a Brassót
Budapest - A brassói Bíró Gergő jogosulatlan szereplése miatt a Dunaújvárosi Acélbikák csapata 5-0-ás [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Férfi röplabda Challenge Kupa – Kikapott a Kazincbarcika
Kazincbarcika - A Vegyész RC Kazincbarcika hazai pályán 3-0-ra kikapott a cseh Jihostroj Ceske Budejovice [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása