Frissítve:

Hétvégi sportműsor

Budapest, 2014. március 7., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

hiba beküldése

március 8., szombat:

Kézilabda
Férfi NB I:
Grundfos-Tatabánya – MKB-MVM Veszprém 12.55
PLER Budapest – Orosháza-Linamar 18.00
Pick Szeged-Mezőkövesd 18.00
SZESE Győr – B.Braun Gyöngyös 18.00
Női NB I:
Érd-Dunaújvárosi KKA 18.00
Veszprém Barabás-Duna Takarék – MTK-Budapest 18.00
Ipress Center-Vác – EUbility Group Békéscsabai ENKSE 18.00
Női KEK, negyeddöntő, visszavágó:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Viborg (dán) 20.15

Kosárlabda
Női NB I, középszakasz:
Aluinvent DVTK Miskolc-ZTE NKK 17.00
HAT-AGRO UNI Győr – Ceglédi EKK 18.00
Férfi NB I, középszakasz:
felsőház:
Kaposvári KK—Atomerőmű SE 18.00
alsóház:
MARSO Nyíregyházi KK – Pécsi VSK-PANNONPOWER 16.30
Zalakerámia-ZTE KK – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.30
FORTRESS Jászberény-EGIS Körmend 18.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 19. forduló:
Kecskeméti TE-Phoenix Mecano – Diósgyőri VTK 14.00
Puskás Akadémia-Budapest Honvéd 16.00
MTK Budapest-Ferencváros 16.00
Újpest FC-Kaposvári Rákóczi 18.00
Győri ETO FC – PMFC-Matias 20.00
Ness Hungary, NB II, 18. forduló:
Ajka-Cegléd 14.30
Szolnoki MÁV-Stadler Rail – FGSZ Siófok 14.30
ZTE FC-Dunaújváros 16.00
Soproni Vasutas-Kozármisleny 16.00
Vasas-FC Tatabánya 16.00
Gyirmót-Kisvárda 17.00
Nyíregyháza Spartacus-Békécsaba 17.00

Ökölvívás
Profi gála, Kecskemét, főmérkőzés: Erdei Zsolt-Salva Jomardasvili (grúz), a WBO félnehézsúlyú Eb-címért 22.30

Röplabda
Férfi NB I:
elődöntő, 2. mérkőzések:
Dunaferr SE-Gorter Kecskemét 16.30
MAFC-BME – FINO Kaposvár 18.00

Tenisz
Fedettpályás magyar bajnokság (NEK, III., Mikoviny u. 2-4.) 8.00

Vívás
Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard Grand Prix (Budapest, MOM Sport Központ és Sportcsarnok) – selejtező 14.00

Vízilabda
Férfi ob I, 21. forduló:
KSI SE – PVSK-Fűszért, Komjádi uszoda 11.00
ZF-Eger – Kaposvári VK 18.00
Valdor-Szentesi VK – OSC-Újbuda 18.00
Lactiv-VasasPlaket – RacioNet-Honvéd, Komjádi uszoda 18.00
Hegyvidék-Ybl – Széchenyi Bank-FTC, Nyéki uszoda 20.00

március 9., vasárnap:

Jégkorong
Osztrák liga, negyeddöntő, 2. mérkőzés:
Sapa Fehérvár AV19-HC Bozen (olasz) 17.30

Kézilabda
Női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Fehérvár KC-Jolidon Cluj (román) 16.00
Női NB I:
Eszterházy KFSC-Globál Safe – Siófok-Gelérius Fürdő 18.00

Kosárlabda
Női NB I, középszakasz:
PINKK Pécsi 424-MKB Euroleasing Vasas 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 19. forduló:
DVSC-TEVA – Szombathelyi Haladás 16.30
MVM Paks-Videoton FC 18.30
Ness Hungary, NB II, 18. forduló:
Balmazújváros-Szigetszentmiklós 14.30

Röplabda
Női NB I:
elődöntő, 2. mérkőzések:
Linamar-BRSE – TEVA Gödöllői RC 17.00
Vasas-Óbuda – Aluprof-TF-Budapest 18.00

Tenisz
Fedettpályás magyar bajnokság (NEK, III., Mikoviny u. 2-4.) 9.00

Vívás
Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard Grand Prix, Budapest – 64-es tábla (MOM Sport Központ és Sportcsarnok) 9.00, nyolcas döntő (WestEnd Bevásárlóközpont) 16.00



További hírek a Sport kategóriából
“Számomra megváltás, hogy ennek most vége van”
Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport 15. fordulójának mérkőzéseit [...] tovább »
Régiós triatlonos tábor Tiszaújvárosban
Tiszaújváros - Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Sport XXI. Programja keretében régiós triatlonos [...] tovább »
A halászlé finom, a győzelem édes a hazai számára
Szabolcs-Szatmár-Bereg - Egy vasárnapi mérkőzéssel befejeződött a megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport [...] tovább »
“Szívem szerint csak annyit mondanék, végre vége!”
Szabolcs-Szatmár-Bereg - Vasárnap négy mérkőzéssel véget ért a labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály [...] tovább »
Női kézilabda EHF Kupa – Szabó Edina felajánlotta lemondását az Érd búcsúja után
Érd - Szabó Edina, az Érd női kézilabdacsapatának vezetőedzője felajánlotta lemondását azt követően, hogy [...] tovább »
Női vízilabda világliga – Fiatal magyar csapat utazik Utrechtbe
Budapest - Fiatal magyar női vízilabda-válogatott utazik Utrechtbe, a világliga sorozat első mérkőzésére. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Rövidpályás úszó vk – Hosszú Katinka 400 m vegyesen, Gyurta Gergely 1500 m gyorson nyert
Budapest/Szingapúr - Hosszú Katinka 400 méter vegyesen, Gyurta Gergely pedig 1500 méter gyorson győzött a [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása