Frissítve:

Hétvégi sportműsor

Budapest, 2014. február 21., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

hiba beküldése

február 22., szombat:
Atlétika
Fedettpályás országos bajnokság (Syma Csarnok) 15.00
Téli dobó országos bajnokság, Puskás Stadion, dobófészer 11.30

Kézilabda
Férfi NB I:
SZESE Győr – Orosháza-Linamar 18.00
PLER Budapest – Mezőkövesd 18.00
Női NB I:
Ipress Center-Vác – Fehérvár KC 16.00
Érd – EUbility Group-Békéscsaba 18.00
Veszprém Barabás-Duna Takarék – Győri Audi ETO KC 18.00

Kosárlabda
Adria Liga, 21. forduló:
Szolnoki Olaj-Igokea (bosnyák) 17.00
Férfi NB I:
MARSO Nyíregyházi KK-Kaposvári KK 18.00
EGIS Körmend – Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – FORTRESS Jászberény 18.00
Zalakerámia-ZTE KK – Pécsi VSK-PANNONPOWER 18.30
Női NB I, középszakasz:
ZTE NKK-Ceglédi EKK 16.00
MTK-Budapest – Aluinvent DVTK Miskolc 18.00
PINKK Pécsi 424-Atomerőmű KSC Szekszárd 19.30

Labdarúgás
Ligakupa, nyolcaddöntő, első mérkőzések:
Kecskeméti TE-Phoenix Mecano – Lombard Pápa Termál FC 13.00
Szigetszentmilós-Szolnoki MÁV FC 14.00
Szombathelyi Haladás-Ferencváros 14.00
PMFC-Matias – MVM Paks 16.00

Ritmikus gimnasztika
KFK Grácia nemzetközi kupa, Budapest

Röplabda
Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések:
Fatum-Nyírsuli – Aluprof-TF-Budapest 13.00
MTK Budapest – Vasas-Óbuda 14.00
Linamar-BRSE – UTE 17.00

Vízilabda
Férfi BL, főtábla, A csoport, 6. forduló:
ZF-Eger – Primorje Rijeka (horvát) 19.00
Férfi ob I., 19. forduló:
KSI SE – Szeged VE 11.00
Kaposvári VK-Debreceni VSE 16.00
Ybl – BVSC-Zugló 18.00
Szentesi VK – RacioNet-Honvéd 18.00

február 23., vasárnap:
Atlétika
Fedettpályás országos bajnokság (Syma Csarnok) 13.30

Fallabda
Országos bajnokság, Római Teniszakadémia 10.00

Jégkorong
Mol Liga:
Dab.Docler-HSC Csíkszereda (román) 18.00
Miskolci Jegesmedvék-FTC 18.00

Kézilabda
Férfi EHF Kupa, 16-os főtábla, A csoport, 3. forduló:
Csurgó-Lugi HF (svéd) 19.15
Női NB I:
Eszterházy KFSC-Globál Safe – MTK Budapest 18.00
Dunaújvárosi KKA – Siófok-Galérius Fürdő 18.00

Kosárlabda
Női NB I, középszakasz:
MKB Euroleasing Vasas – PEAC-PÉCS 17.30
HAT-AGRO UNI Győr – Uniqa Euroleasing Sopron 18.00

Ritmikus gimnasztika
KFK Grácia nemzetközi kupa, Budapest

Röplabda
Férfi NB I, negyeddöntő 2. mérkőzések:
MAFC-BME – Dági KSE 16.00
Sümegi RE-FINO Kaposvár 17.00
Vegyész RC-Kazinbarcika – Dunaferr SE 17.30
Szolnoki Főiskola RKSI-Gorter Kecskemét RC 18.00



További hírek a Sport kategóriából
Férfi kézilabda MK – Tatabányára utazik a Veszprém a negyeddöntőben
Budapest - A címvédő Telekom Veszprém a Tatabánya vendége lesz a férfi kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében. tovább »
Jótékony sztárok a pályán
Debrecen - Balázs Pali, Kállay-Saunders András, Dombi Tibor és Madar Csaba is pályára lép azon a nagyszabású [...] tovább »
A megyei kézilabda bajnokság eredményei
Miskolc - Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megyei női és férfi kézilabda-bajnokság eredményei. tovább »
Kisvárda Master Good – Bátor játék volt a siker kulcsa
Kisvárda - Dajka László szerint a csapata megérdemelt győzelemmel zárta az évet. tovább »
Martial 2020 nyaráig marad Manchesterben
Manchester - Egybehangzó brit sajtóértesülések szerint a Manchester United labdarúgóklub érvényesítette az [...] tovább »
Vívás: kiválóan szerepeltek az Interfencing DSC párbajtőrvívói
Debrecen - Pető Boróka bronzérmet nyert a kadetek között, Szabó Boglárka a gyermek és az újonc mezőnyben is a [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Férfi kézilabda-vb – Nagy László nem tagja a 21 fős keretnek, önállóan készül
Budapest - Nagy László, a Telekom Veszprém jobbátlövője nem tagja a januári, dán-német közös rendezésű [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása