Frissítve:

Hétvégi Sportműsor

Budapest, 2013. október 25., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

hiba beküldése

október 26., szombat:

———————

Jégkorong

– Osztrák liga (EBEL):

Sapa Fehérvár AV19-Innsbruck (osztrák) 17.30

 

Kézilabda

– Férfi NB I:

Pick Szeged – MKB-MVM Veszprém 16.00

Grundfos-Tatabánya – B.Braun Gyöngyös 18.00

Csurgó-Mezőkövesd 18.00

PLER Budapest-Cegléd 18.00

SZESE Győr-Vác 18.00

– Női Provident Kupa (Szombathely), 2. forduló:

Magyarország-Brazília 13.05

Norvégia-Horvátország 15.05

 

Kosárlabda

– Férfi NB I:

Kaposvári KK-Alba Fehérvár 18.00

Sopron KC-BC Körmend 18.00

– Női KEL:

DVTK-Uniqa Euroleasing Sopron 17.00

 

Labdarúgás

– OTP Bank Liga, 12. forduló:

DVSC-TEVA – Lombard Pápa Termál FC 14.00

PMFC-Matias – Kaposvári Rákóczi 16.00

Ferencváros – Mezőkövesd-Zsóry FC 16.00

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano – MVM Paks 18.00

Szombathelyi Haladás-Diósgyőri VTK 20.00

– Ness Hungary NB II, 11. forduló:

Békéscsaba-Kisvárda 14.30

Dunaújváros-Szigetszentmiklós 14.30

Ajka-Kozármisleny 14.30

Cegléd-Balmazújváros 14.30

Nyíregyháza Spartacus-Szolnoki MÁV FC 14.30

FC Tatabánya-Soproni Vautas 14.30

ZTE FC-Gyirmót 16.00

Női vb-selejtező:

Magyarország-Ausztria, Bozsik Stadion 17.00

 

Röplabda

– Női Közép-európai Liga:

Vasas-Óbuda – VK Doprastav Bratislava (szlovák) 18.00

– Férfi NB I:

Sümegi RC – MAFC BME 15.00

Juniorválogatott-DEAC, Izsák 16.30

– Női NB I:

Juniorválogatott-Vasi Sport Akadémia, Dömsöd 18.00

 

Vízilabda

– Férfi ob I., 7. forduló:

KSI SE – OSC-Újbuda, Széchy-uszoda 11.00

A HÍD Szeged VE – Valdor-Szentesi VK 12.00

Kaposvári VK – BVSC-Zugló 16.00

Hegyvidék-Ybl – ZF-Eger 19.00

PVSK-Fűszért – Széchenyi Bank-FTC 19.00

– Férfi Bajnokok Ligája, 3. selejtezőkör, 1. mérkőzés: Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC – Primorje Rijeka (horvát) 18.00

 

október 27., vasárnap:

———————-

Jégkorong

– Mol liga:

UTE-FTC 18.30

 

Kézilabda

– Női Provident Kupa (Szombathely), 3. forduló:

Norvégia-Brazília 10.00

Magyarország-Horvátország 12.05

 

Kosárlabda

– Férfi NB I:

Pécsi VSK-PANNONPOWER – Falco KC Szombathely 18.00

 

Labdarúgás

– OTP Bank Liga, 12. forduló:

Videoton FC-Budapest Honvéd 16.30

Győri ETO FC-Puskás Akadémia 18.30

 

Röplabda

– Férfi NB I:

Juniorválogatott-Sümegi RC, Izsák 12.00

– Női NB I:

Juniorválogatott – Aluprof-TF-Budapest, Dömsöd 15.00

 

Vízilabda

– Férfi ob I, 7. forduló:

TEVA-Vasas – Debreceni VSE, Komjádi uszoda 14.15

 

 – MTI –

 



További hírek a Sport kategóriából
DVTK: A rövidpályás gyorskorcsolya és a női hoki is családtag lett
Miskolc - Újabb két sportággal bővült a Diósgyőri VTK, de ez még nem a vége. tovább »
MEAFC: “Szégyen volt ez a teljesítmény”
Miskolc - A férfi kosárlabda NB I/B Piros csoportjának 11. fordulójában a Budapesti Honvéd SE együttesét fogadta [...] tovább »
A válogatottakban is számolnak vele
Nyíregyháza - A nyíregyházi tollaslabdázó, Szentpáli Marcell a nemzetközi versenyeken is egyre eredményesebb. tovább »
Phjongcshang 2018 – Nagy Konrád két távon indulhat
Budapest/Lausanne - A gyorskorcsolyázó Nagy Konrád két távon, 1000 és 1500 méteren indulhat a februári, [...] tovább »
Rövidpályás úszó Eb – Hosszú a világcsúcs közelében
Koppenhága - Hosszú Katinka nagyszerű teljesítménnyel, saját világcsúcsától kevesebb mint három tizeddel [...] tovább »
Aluinvent-DVTK: Évbúcsúztató, nemzetközi kupameccsel
Miskolc - Csütörtök este újabb hazai Európa Kupa-mérkőzést játszik az Aluinvent-DVTK női kosárlabdacsapata. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
DVSC: két játékos a sportnapilap őszi álomcsapatában
Debrecen - Bényei Balázs és Tőzsér Dániel is ott van a legjobbak között. tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása