Frissítve:

Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

hiba beküldése

december 8., szombat:

Kézilabda
Férfi NB I:
Vecsési SE – Sport36-Komló 18.00
Mezőkövesdi KC – HE-DO B. Braun Gyöngyös 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda-ZTE Női Kosárlabda Klub 16.00
NKE-Csata – PINKK-Pécsi 424 18.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 17. forduló:
Debreceni VSC-Budapest Honvéd 17.00
Ferencváros-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Puskás Akadémia FC-Paksi FC 17.00
Diósgyőri VTK-Kisvárda Master Good 17.00
MTK Budapest-Szombathelyi Haladás 17.00
Újpest FC-MOL Vidi FC 19.30
Kárpát-Haza Labdarúgó Torna, Diósd (DNS Sportközpont) 13.00

Röplabda
– Női Extraliga, alapszakasz:
UTE – Swietelsky-Békéscsabai RSE 18.00
Fatum Nyíregyháza-Jászberény VT, Bem József Általános Iskola 18.00

Teke
Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók:
férfiak:
Szegedi TE-KK Neumarkt (olasz) 13.00
nők:
Rákoshegyi VSE-Slovan Rosice (cseh), Kőbányai út 13.00

december 9., vasárnap:

Jégkorong
Erste Liga:
Hokiklub Budapest-Sport Club Csíkszereda (román) 18.40
Szlovák liga (Tipsport):
DVTK Jegesmedvék-HC ’05 iCLINIC Banska Bystrica (szlovák) 17.30

Kézilabda
Férfi NB I:
Ferencvárosi TC-CYEB Budakalász 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
Aluinvent DVTK-Atomerőmű KSC Szekszárd 15.45
PEAC-Pécs – CMB CARGO UNI Győr 17.00
Vasas Akadémia-Sopron Basket 18.00
VBW CEKK Cegléd – MTK-Budapest 19.30

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 20. forduló:
Budafoki MTE-Vác FC 13.00
Dorogi FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 13.00
Soroksár SC-Duna Aszfalt TVSE 13.00
Kazincbarcika-Nyíregyháza Spartacus FC, Putnok 13.00
Credobus Mosonmagyaróvár-Békéscsaba 1912 Előre 13.00
Budaörs-WKW ETO FC Győr, Tatabánya 13.00
Ceglédi VSE-Aqvital FC Csákvár, Tiszakécske 13.00
BSS Monor-Vasas FC, III. ker TVE utánpótlásközpont 13.00
Gyirmót FC Győr-Kaposvári Rákóczi FC 15.30
ZTE FC-BFC Siófok 17.00

Röplabda
Férfi NB I, alapszakasz:
A csoport:
PTE-PEAC – MAFC-BME 15.00
Vegyész RC Kazincbarcika-MÁV Előre SC 16.00
SZESE Győr-LV Sport Pénzügyőr SE 17.00
B csoport:
DEAC-Sümegi RE 14.30
Női Extraliga, alapszakasz:
Vasas Óbuda – Hungast-Haladás 17.00

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
Rövidpályás rekordokkal zárták az évet az uszonyosúszók
Debrecen - A 2018-as évet a kecskeméti Rövidpályás Országos Bajnoksággal zárták a Debreceni Búvárklub [...] tovább »
Férfi kézilabda MK – Tatabányára utazik a Veszprém a negyeddöntőben
Budapest - A címvédő Telekom Veszprém a Tatabánya vendége lesz a férfi kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében. tovább »
Jótékony sztárok a pályán
Debrecen - Balázs Pali, Kállay-Saunders András, Dombi Tibor és Madar Csaba is pályára lép azon a nagyszabású [...] tovább »
A megyei kézilabda bajnokság eredményei
Miskolc - Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megyei női és férfi kézilabda-bajnokság eredményei. tovább »
Kisvárda Master Good – Bátor játék volt a siker kulcsa
Kisvárda - Dajka László szerint a csapata megérdemelt győzelemmel zárta az évet. tovább »
Martial 2020 nyaráig marad Manchesterben
Manchester - Egybehangzó brit sajtóértesülések szerint a Manchester United labdarúgóklub érvényesítette az [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Vívás: kiválóan szerepeltek az Interfencing DSC párbajtőrvívói
Debrecen - Pető Boróka bronzérmet nyert a kadetek között, Szabó Boglárka a gyermek és az újonc mezőnyben is a [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása