Frissítve:

Hétvégi országos sportműsor

Budapest, 2015. március 27., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

hiba beküldése

március 28., szombat:

Asztalitenisz
Férfi Extraliga:
Pénzügyőr SE II. – Nyírbátori ASE I., Szállás u. 13.30
PTE-PEAC I. – Floratom Szeged AC Probart I. 15.00
Női Extraliga:
Szekszárd AC I. – MTK-Dunakeszi Kinizsi USE 11.00
Soltvadkerti TE – UNIVER-Sport Kft. 11.00

Autosport
Eger-rali, az országos bajnokság 1. futama

Jégkorong
MK, négyes döntő (Székesfehérvár):
bronzmérkőzés 15.30
döntő 19.00

Kerékpár
Teremkerékpáros ob és Európa Kupa, Baj 10.00

Kézilabda
Török Bódog női Magyar Kupa, négyes döntő (Győr):
elődöntő:
FTC-Rail Cargo Hungaria – MTK Budapest 15.45
Győri Audi ETO KC – Érd 17.45
Férfi NB I, középszakasz:
az 1-6. helyért:
Csurgó – Orosháza-Linamar 18.00
a 7-12. helyért:
B.Braun Gyöngyös – Mezőkövesd 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, felsőház:
Kaposvári KK-Soproni Sördögök 18.00
KTE-Duna Aszfalt – Atomerőmű SE 19.00
középszakasz, középház:
Egis Körmend – TLI-Alba Fehérvár 18.00
középszakasz, alsóház:
Zalakerámia ZTE KK-MAFC 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 21. forduló:
BFC Siófok-Ajka 15.00
Szigetszentmiklós-Mezőkövesd Zsóry FC 15.00
Szeged-Soproni Vasutas, Gyula 15.00
Soroksár-Csákvár 15.00
Cegléd-ZTE FC 15.00
Kaposvári Rákóczi-Balmazújváros 17.00

Rögbi
Európai Nemzetek Kupája, Magyarország-Ciprus, Százhalombatta 15.00

Röplabda
Férfi NB I, elődöntő, 1. mérkőzések:
FINO Kaposvár-Dági KSE 14.00
Gorter Kecskemét RC – Vegyész RC-Kazincbarcika 16.00
Női NB I, a 9-12. helyért:
Palota RSC – Albrecht MVSC-MISI 17.00

Szabadidősport
9. Coca-Cola testébresztő fitnesznap, Syma Csarnok

Torna
Férfi és női szerenkénti országos bajnokság, Tornacsarnok 10.30

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
ZF Eger – KSI SE, Bitskey Aladár Uszoda 17.00
RacioNet-Honvéd – BVSC-Wáberer Hungária-Zugló, Kőér utca 18.00
FTC – Szolnoki Dózsa-Közgép, Népliget 18.00
VasasPlaket – PVSK-Mecsek-Fűszért, Komjádi Uszoda 18.00
Valdor-Szentes – Kaposvári VK, Szentesi Uszoda 18.00
Debreceni VSE – Tiszavirág-Szeged-Diapolo, Debreceni Uszoda 18.00


március 29., vasárnap:

Asztalitenisz
Női Extraliga:
Pénzügyőr SE – Budapesti ERDÉRT SE, Szállás u. 13.30

Autosport
Eger-rali, az országos bajnokság 1. futama 7.30

Kézilabda
SEHA Liga, négyes döntő, Veszprém:
a 3. helyért: 15.30
döntő: 18.00
Török Bódog női Magyar Kupa, négyes döntő, Győr:
a 3. helyért: 13.45
döntő 15.45

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, középház:
Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00
középszakasz, alsóház:
FAIRIUM JKSE-Marso Nyíregyháza KK 18.00
Női NB I, az 5-8. helyért, 2. mérkőzés:
Atomerőmű KSC Szekszárd – ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00

Labdarúgás
Európa-bajnoki selejtező:
Magyarország-Görögország, Groupama Aréna 20.45

Röplabda
Férfi NB I, a 9-12. helyért:
DEAC-Szolnoki Főiskola RKSI 15.30
Női NB I, negyeddöntő, 4. mérkőzés:
Fatum-Nyírsuli – Linamar-BRSE 17.00
a 9-12. helyért:
MTK Budapest – Budaörsi DSE 17.00

Torna
Férfi és női szerenkénti országos bajnokság, Tornacsarnok 10.30



További hírek a Sport kategóriából
Női röplabda NB I – Nyert a Nyíregyháza és az MTK
Budapest - A Nyíregyháza vendégként, az MTK-Budapest pedig hazai pályán győzött pénteken a női röplabda NB I-ben. tovább »
Újítás Újpesten: nem akármilyen Fatum-siker!
Nyíregyháza - Az elő elveszett szett után a másodikban is minden veszni látszott a Fatum-Nyíregyháza [...] tovább »
Mindent elbontanak, de alapoznak is a Diósgyőri Stadionban
Miskolc - Napokon belül teljesen eltűnik a régi Diósgyőri Stadion, ezzel együtt már készül az új [...] tovább »
Női kosárlabda Eb – A házigazda csehekkel egy csoportban a magyarok
Prága - A házigazda csehekkel is találkozik a csoportküzdelmek során a magyar női kosárlabda-válogatott a jövő [...] tovább »
Január közepéig lehet pályázni a Hiszek Benned Sport Program támogatásaira
Pécs - Január 16-ig lehet pályázni a sportkormányzat utánpótlást támogató Hiszek Benned Sport Program első [...] tovább »
Birkózó-vb – Korpási a selejtezőben kezd, Molnár és Galambos a nyolcaddöntőben
Budapest - Elkészítették pénteken késő délután a nem olimpiai súlycsoportok birkózó-világbajnokságának [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Rövidpályás úszó-vb – Hosszú 400 méter gyorson is döntős
Budapest/Windsor - Hosszú Katinka a negyedik legjobb idővel jutott a 400 méter gyorsúszás döntőjébe az úszók [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása