Frissítve:

Hétvégi országos sportműsor

Budapest, 2015. február 13., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

hiba beküldése

február 14., szombat:

Asztalitenisz
Férfi Extraliga:
Békési TE–Komló Sport Kft. 11.00
Pénzügyőr SE I–Félegyházi ASI, Szállás u. 18.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Grundfos-Tatabánya – Sport36-Komló 18.00
Női NB I:
MTK Budapest-Fehérvár KC 18.00
Szeged – DVSC-TVP-Aquaticum 18.00
Női BL, középdöntő, 2. csoport, 3. forduló:
Győri Audi ETO KC – Metz (francia) 17.15
Női EHF Kupa, nyolcaddöntő:
1. mérkőzés:
Érd – Gran Canaria (spanyol) 16.00
visszavágó:
Dunaújvárosi Kohász KA – Rosztov Don (orosz) 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I
KTE-Duna Aszfalt-Marso Nyíregyháza KK 18.00
PVSK-PANNONPOWER – Kaposvári KK 18.00
TLI-Alba Fehérvár – Atomerőmű SE 18.00
Női NB I:
Atomerőmű KSC Szekszárd – MTK-Budapest 18.00

Röplabda
Női MK (Fáy utca):
a 3. helyért:
Aluprof-TF-Budapest – UTE 15.00
döntő:
TEVA-Gödöllő – Vasas-Óbuda 18.15
Férfi NB I:
Pénzügyőr SE-Dunaferr SE 11.00

Tenisz
Valentin-napi párosverseny, Tabán Tenisz Center

Vízilabda
Volvo Kupa, négycsapatos férfitorna, Szőnyi út, 2. nap:
Egyesült Államok-Kanada 17.15
Magyarország-Horvátország 19.00


február 15., vasárnap:

Asztalitenisz
Férfi Extraliga:
Nyírbátori ASE–PTE-PEAC 14.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Csurgó – MOL-Pick Szeged, Nagyatád 17.00
Férfi BL, C csoport, 9. forduló:
MKB-MVM Veszprém – Celje (szlovén) 18.45
Női EHF Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó:
Gran Canaria (spanyol) – Érd, Érd, 16.00

Kosárlabda
Női NB I:
UNIQA-Euroleasing Sopron – CMB CARGO UNI Győr 18.00
Ceglédi EKK – PEAC-Pécs 18.00

Röplabda
Férfi MK (Fáy utca):
a 3. helyért:
MAFC-BME – Dági KSE 15.00
döntő:
Gorter-Kecskemét – Fino-Kaposvár 18.15
Férfi NB I:
DEAC – VANNET-PTE-PEAC 16.00

Vízilabda
Volvo Kupa, négcsapatos férfitorna, Szőnyi út, 3., befejező nap:
Horvátország-Egyesült Államok 10.30
Magyarország-Kanada 12.30




További hírek a Sport kategóriából
Szécsényi Ádám nyert a 17. Barátság Maratonon
Miskolc - Több mint ezren vettek részt Miskolc egyik legnagyobb tömegsport rendezvényén, a 17. Barátság Maratonon. tovább »
Női röplabda Extraliga – Újpesten nyert a Nyíregyháza
Budapest - A Nyíregyháza négy szettben győzött az Újpest otthonában a női röplabda Extraliga hétfői játéknapján. tovább »
A Fatum nyerte az újpesti rangadót
Nyíregyháza - Újabb rangadót játszottak hétfőn este a női röplabda Extraligában. tovább »
Csoknyai nem tervez gyökeres változtatásokat az Eb-selejtezőkön
Budaörs - Nem tervez gyökeres változtatásokat a korábbi időszakhoz képest Csoknyai István, a magyar férfi [...] tovább »
Női kosárlabda Eb-selejtező – Turner is a magyar keretben
Budapest - A Sopron Basket amerikai születésű légiósa, Yvonne Turner is helyet kapott a sorsdöntő Európa-bajnoki [...] tovább »
Úszó vk – Jövőre október elején rendezik a budapesti versenyt
Budapest - Október 3. és 5. között kerül sor a jövő évi úszó világkupa-sorozat budapesti versenyére. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Birkózó-vb – Galambos Ramóna kiesett
Budapest - Az 59 kilós Dollák Tamarához hasonlóan a hétfőn szőnyegre lépett másik magyar női versenyző, [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása