Frissítve:

Hétvégi országos sportműsor

Budapest, 2015. január 16., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

hiba beküldése

január 17., szombat:

Kézilabda
Női NB I:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Mosonmagyaróvár 18.00
Győri Audi ETO KC – Siófok-Galérius Fürdő 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
MAFC – Naturtex-SZTE-Szedeák 16.00
Egis Körmend-Jászberényi KSE 18.00
Kaposvári KK – KTE-Duna Aszfalt 18.00
Soproni Sördögök-Marso Nyíregyháza KK 18.00
Női NB I:
UNIQA-Euroleasing Sopron – Ceglédi EKK 15.45
PINKK-Pécsi 424 – Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00
MTK-Budapest – ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00

Öttusa
Peridot fedettpályás idénynyitó, Budapest – női verseny (vívás: Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 9.00, úszás: Sportcsarnok Uszoda 12.45, lovaglás: Nemzeti Lovarda 14.45, kombinált szám: Syma Csarnok 18.30 és 19.15)

Röplabda
Férfi NB I:
MAFC-BME – FINO Kaposvár 16.00
Szolnoki Főiskola RKSI – VANNET PTE-PEAC 16.00
Dági KSE – SZESE-Győr 16.00
Sümegi RE-Pénzügyőr SE 17.00
Vegyész RC-Kazinbarcika – DEAC 17.30
Női NB I:
UTE – Linamar-BRSE 17.00

Rövidpályás gyorskorcsolya
Ob, Gyakorló Jégcsarnok, Budapest 9.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I., 13. forduló:
Szolnoki Dózsa-Közgép – A HÍD-OSC-Újbuda 16.00
VasasPlaket-Kaposvári VK, Komjádi uszoda 18.00
RacioNet-Honvéd – FTC, Kőér utca 18.00
Tiszavirág-Szeged-Diapolo – KSI SE 18.00
Debreceni VSE – BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 18.00
ZF-Eger – PVSK-Mecsek-Fűszért 19.00
UVSE-Hunguest Hotels – Valdor-Szentes, Hajós uszoda 19.00

Női Euroliga:
C csoport, 3. nap (Szentes):
Kirisi (orosz)-Izmajlovo (orosz) 11.00
Kreuzlingen (svájci)-Mataro (spanyol) 13.00
Kreuzlingen-Izmajlovo 18.00
Hungerit-Szentes – Kirisi 20.00

január 18., vasárnap:

Asztalitenisz
Női ETTU Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:
Budaörsi 2i SC–Metz TT (francia) 17.00
Női Extraliga:
Szekszárdi AC–Univer Sport Kft. 11.00

Jégkorong
MOL Liga:
Miskolci Jegesmedvék-Dab.Docler 18.00
Ferencváros-Nové Zámky (szlovák) 19.00

Kézilabda
Női NB I:
EUbility Group-Békéscsaba – Ipress Center-Vác 18.00
Dunaújvárosi Kohász KA – Fehérvár KC 18.00
Érd – DVSC-TVP-Aquaticum 18.00
MTK Budapest – Szeged 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
Aluinvent DVTK Miskolc – PEAC-Pécs 17.30
CMB CARGO UNI Győr – MKB-Euroleasing Vasas 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
Aluinvent DVTK Miskolc – PEAC-Pécs 17.30
CMB CARGO UNI Győr – MKB-Euroleasing Vasas 18.00

Öttusa
Peridot fedettpályás idénynyitó, Budapest – férfi verseny (vívás: Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 9.00, úszás: Sportcsarnok Uszoda 12.45, lovaglás: Nemzeti Lovarda 14.45, kombinált szám: Syma Csarnok 18.30 és 19.15)

Röplabda
NB I:
MCM-Diamant-Kaposvar – Palota RSC 16.00
MTK Budapest – Vasas-Óbuda 17.00
Aluprof-TF-Budapest – TEVA Gödöllői RC 17.00
Albrecht MVSC-MISI – Budaörsi DSE 17.00

Rövidpályás gyorskorcsolya
Ob, Gyakorló Jégcsarnok, Budapest 9.00

Sport
Téli Sportágválasztó, Városligeti Műjégpálya 10.00

Vízilabda
Női Euroliga:
C csoport, 4. nap (Szentes):
Hungerit-Szentes – Mataro (spanyol) 11.00
Kreuzlingen (svájci)-Kirisi (orosz) 13.00

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
Kikapott a Győrtől a DEAC
Debrecen - A DEAC-os csajok nem elég, hogy 0-3-nál ébredtek Csipkerózsika álmukból, de utána még kihagyták amit [...] tovább »
Meglovagolhatja az esélyt a Nyírgyulaj
Csenger - A gyászoló csengeriek Gaál Krisztiánért, elhunyt édesapjának emlékéért játszanak. tovább »
Kisvárda Master Good – Nemcsak indokolt, eredményes is
Kisvárda - Az NB II-es kisvárdai futballcsapat számára a biztonság az első, és ez meghozta a győzelmeket is. tovább »
Kisvárda Master Good SE – A védekezés, mint nyerő várdai fegyver
Kisvárda - Újabb közvetlen riválisát győzte le az élvonalbeli női kézilabda-csapat, amely immár három [...] tovább »
Miami tenisztorna – Babosék továbbjutottak az első fordulóból
Budapest/Miami - A Babos Tímea, Anasztaszja Pavljucsenkova duó két játszmában győzött a Miamiban zajló [...] tovább »
Férfi vízilabda ob I – UVSE-győzelem a KSI ellen
Budapest/Debrecen/Miskolc - Az UVSE simán, hat góllal nyert az alsóházban a csoportutolsó KSI ellen a férfi [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Kötöttfogású Magyar Nagydíj – Mindkét Lőrincz győzött, Lám bronzérmes
Szombathely - Lőrincz Tamás 75 kilogrammban, míg testvére, Viktor a 85 kilogrammosok között nyert aranyérmet a [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása