Frissítve:

Hétvégi országos sportműsor

Budapest, 2014. november 14., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

hiba beküldése

november 15., szombat:

Amerikaifutball
Under Armour HFL-döntő:
Docler Wolves-Újbuda Rebels, BVSC Stadion 14.00

Jégkorong
MOL Liga:
Dab.Docler – HSC Csíkszereda (román) 17.00
Miskolci Jegesmedvék-Corona Brasov (román) 19.00

Kézilabda
Női NB I:
EUbility Group-Békéscsaba – Mosonmagyaróvár 18.00
Fehérvár KC – Siófok-Galérius Fürdő 18.00
Női EHF Kupa, 3. forduló, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés:
Érd-Nottwil (svájci) 15.30
Dunaújvárosi Kohász KA – Vardar Szkopje (macedón) 18.00
Női KEK, 3. forduló, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Zork Jagodina (szerb) 17.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
MAFC-Marso Nyíregyháza KK 16.00
Falco KC Szombathely-Atomerőmű SE 18.00
Egis Körmend – PVSK-PANNONPOWER 18.00
Jászberényi KSE-Kaposvári KK 18.00
Zalakerámia ZTE KK-Soproni Sördögök 19.00
Női NB I:
ZTE Női Kosárlabda Klub-CMB CARGO UNI Győr 16.30
MKB-Euroleasing Vasas – PINKK-Pécsi 424 18.00
MTK-Budapest – Aluinvent DVTK Miskolc 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 14. forduló:
Ajka-Zalaegerszeg 13.00
Soroksár-Békéscsaba 13.00
Szigetszentmiklós-FGSZ Siófok 13.00
Szolnoki MÁV-Stadler Rail – Szeged 15.00
Gyirmót-Mezőkövesd Zsóri FC 16.00
Kaposvári Rákóczi-Cegléd 16.00
Vasas-Soproni Vasutas 16.00

Ökölvívás
Profi gála, Tatabánya 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
Szolnoki Főiskola RKSI – MAFC-BME 16.00
Dági KSE-Pénzügyőr SE 16.00
VANNET PTE-PEAC – Gorter Kecskemét RC 16.00
Sümegi RE-FINO Kaposvár 17.00
DEAC – SZESE-Győr 17.00
Vegyész RC-Kazincbarcika – Dunaferr SE 17.30

Torna
Nemzetközi verseny, Körcsarnok – egyéni összetett 10.00 és 16.30

Vízilabda
E.ON férfi ob I, 7. forduló:
Kaposvári VK – BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 16.00
Valdor-Szentes – Tiszavirág-Szeged-Diapolo 18.00
UVSE-Hunguest Hotels – RacioNet-Honvéd, Hajós uszoda 19.00
PVSK-Mecsek-Fűszért – FTC 19.00
A Híd-OSC-Újbuda – KSI SE, Nyéki uszoda 19.00


november 16., vasárnap:

Jégkorong
MOL Liga:
Debrecen-Nové Zámky (szlovák) 18.00
Ferencváros-Újpest 19.00
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19-Graz 99ers (osztrák) 17.30

Kézilabda
Férfi NB I:
Csurgó-Mezőkövesd 17.00
Női NB I:
MTK Budapest – Ipress Center-Vác 18.00
Férfi BL, D csoport, 5. forduló:
MOL-Pick Szeged – Dunkerque (francia) 16.00
Női EHF Kupa, 3. forduló, a 16 közé jutásért:
Nottwil (svájci)-Érd, Érd 15.30

Kosárlabda
Női NB I:
PEAC-Pécs – UNIQA-Euroleasing Sopron 19.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 14. forduló:
Balmazújváros-Csákvár 13.00

Röplabda
Női NB I:
MCM-Diamant-Kaposvár – Aluprof-TF-Budapest 16.00
Palota RSC – Vasas-Óbuda 16.00
UTE-Budaörsi DSE 17.00
Albrecht MVSC-MISI – TEVA Gödöllői RC 17.00
Fatum-Nyírsuli – MTK Budapest 18.00
Jászberényi RK – Linamar-BRSE 18.30

Torna
Nemzetközi verseny, Körcsarnok – szerenkénti döntők 10.30

Vízilabda
All Star Gála: Sydney, Athén és Peking olimpiai bajnokai-2013 világbajnokai (Aquaticum Debrecen) 17.30



További hírek a Sport kategóriából
Női röplabda NB I – Nyert a Nyíregyháza és az MTK
Budapest - A Nyíregyháza vendégként, az MTK-Budapest pedig hazai pályán győzött pénteken a női röplabda NB I-ben. tovább »
Újítás Újpesten: nem akármilyen Fatum-siker!
Nyíregyháza - Az elő elveszett szett után a másodikban is minden veszni látszott a Fatum-Nyíregyháza [...] tovább »
Mindent elbontanak, de alapoznak is a Diósgyőri Stadionban
Miskolc - Napokon belül teljesen eltűnik a régi Diósgyőri Stadion, ezzel együtt már készül az új [...] tovább »
Női kosárlabda Eb – A házigazda csehekkel egy csoportban a magyarok
Prága - A házigazda csehekkel is találkozik a csoportküzdelmek során a magyar női kosárlabda-válogatott a jövő [...] tovább »
Január közepéig lehet pályázni a Hiszek Benned Sport Program támogatásaira
Pécs - Január 16-ig lehet pályázni a sportkormányzat utánpótlást támogató Hiszek Benned Sport Program első [...] tovább »
Birkózó-vb – Korpási a selejtezőben kezd, Molnár és Galambos a nyolcaddöntőben
Budapest - Elkészítették pénteken késő délután a nem olimpiai súlycsoportok birkózó-világbajnokságának [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Rövidpályás úszó-vb – Hosszú 400 méter gyorson is döntős
Budapest/Windsor - Hosszú Katinka a negyedik legjobb idővel jutott a 400 méter gyorsúszás döntőjébe az úszók [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása