Frissítve:

Hétvégi országos sportműsor

Budapest, 2015. május 15., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

május 16., szombat:

Asztalitenisz
Extraliga négyes döntő (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok):
elődöntők:
férfiak:
Celldömlki VSE Swietelsky Wewalka-Komló Sport Kft. 13.30
Békési Torna Egylet-PTE PEAC 17.00
nők:
Postás SE I.-Budapesti Erdért SE 13.30
Szekszárd Asztaliten.Club-Budaörsi 2i SC 17.00

Atlétika
Békéscsaba-Arad-Békéscsaba Budapest Bank 18. Szupermaraton, Békéscsaba

Autósport:
Szombathely-rali, az ob 3. futama, Szombathely 14.00

Kézilabda
Férfi NB I
döntő, 1. mérkőzés:
MKB-MVM Veszprém – MOL-Pick Szeged 18.00
a 3. helyért, 1. mérkőzés:
Grundfos-Tatabánya – Csurgó 16.00
a 7-12. helyért:
Sport36-Komló – PLER Budapest 17.00
Mezőkövesd – B.Braun Gyöngyös 18.00
Kőnig Trade-Balmazújváros – Cegléd 18.00
Női NB I
az 5-8. helyért:
Fehérvár KC – DVSC-TVP-Aquaticum 18.00
Siófok-Galérius Fürdő – Eubility Group-Békéscsaba 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 28. forduló:
Újpest FC-MTK Budapest 14.00
Paksi FC-Ferencváros 16.00
PMFC-Matias – Dunaújváros Pase 18.30
Puskás Akadémia-Kecskeméti TE 18.30
Budapest Honvéd-Videoton FC 18.30
Merkantil Bank NB II, 28. forduló:
Ajka-Cegléd 18.00
Vasas-Csákvár 18.30
Szolnoki MÁV FC-Szigetszentmiklós 19.00
Gyirmót-Soproni Vasutas 19.00
Kaposvári Rákóczi-Soroksár 19.00
Békéscsaba-Szeged 19.00
Mezőkövesd Zsóry FC-BFC Siófok 20.00

Röplabda
II. Alba Regia férfi torna (Székesfehérvár, VOK-sportcsarnok):
Horvátország–Azerbajdzsán 16.00
Magyarország-Szlovákia 18.30


május 17., vasárnap:

Asztalitenisz
Extraliga négyes döntő(Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok):
női és férfi bronzmérkőzés 10.00
női és férfi döntő 15.00

Autósport
Szombathely-rali, az ob 3. futama, Szombathely 6.00

Kosárlabda
Férfi NB I, elődöntő, 5. mérkőzés (ha szükséges): KTE-Duna Aszfalt – Atomerőmű SE 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 28. forduló:
Diósgyőri VTK-Győri ETO FC 16.30
DVSC-TEVA – Lombard Pápa Termál FC 18.30
Merkantil Bank NB II, 28. forduló:
Balmazújváros-ZTE FC 18.00

Röplabda
II. Alba Regia férfi torna (Székesfehérvár, VOK-sportcsarnok):
Azerbajdzsán–Szlovákia 16.00
Magyarország–Horvátország 18.30

Szabadidősport
20. Coca-Cola testébresztő női futógála, Városliget, 10.00

Vízilabda
Női döntő, 3. mérkőzés:
UVSE-Centrál – Hungerit Szentes 19.05

– MTI –


hiba beküldése



További hírek a Sport kategóriából
A jégkorongot népszerűsítették Sátoraljaújhelyen
Sátoraljaújhely - Újra Sátor­aljaújhelyen népszerűsítette nemrégiben a jégkorongot a Magyar Jégkorong [...] tovább »
Rövidpályás úszó-vb – Hosszú: nagy küzdő vagyok
Hangcsou - A hangcsoui rövidpályás úszó-világbajnokság szerdai döntőiben óriási csatát vívott Hosszú [...] tovább »
Női kosárlabda Eb – Törökország, Olaszország és Szlovénia lesz a magyarok csoportellenfele
Budapest/Belgrád, 2018. december 12., szerda (MTI) - A török, az olasz és a szlovén nemzeti csapat lesz a magyar [...] tovább »
A labdarúgó megyei III. osztály őszi végeredményei
Miskolc – A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság őszi végeredményei. tovább »
Rövidpályás úszó-vb – Újabb amerikai világcsúcs váltóban
Hangcsou - Világcsúccsal nyert az amerikai 4x50 méteres vegyes gyorsváltó a hangcsoui rövidpályás [...] tovább »
Rövidpályás úszó-vb – Hosszú Katinka ezüstérmes 100 méter háton
Hangcsou - Hosszú Katinka ezüstérmet nyert 100 méter háton a kínai Hangcsouban zajló rövidpályás [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Újabb miskolci pólóválogatott – „Örült, hogy nem unatkozott”
Miskolc - Csoma Kristóf hétfőn debütált a magyar vízilabda-válogatottban. tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása