Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök
Budapest, 2015. június 10., szerda (MTI) – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

június 10., szerda:

Sport 1
21.00: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Portugália-Magyarország, Santo Tirso

Sport 2
13.35: Lóverseny, futam
20.45: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Németország-Egyesült Államok, Köln

SportKlub
21.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, elődöntő, Unicaja-Barcelona

Eurosport
9.15: Labdarúgás, U20-as vb, Új-Zéland, nyolcaddöntő
13.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
16.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 4. szakasz
21.30: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny, időmérő edzés

Eurosport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
16.00: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny, szabadedzés

Digisport 1
18.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 1. nap

Digisport 2
19.20: Atlétika, nemzetközi verseny, Huelva

június 11., csütörtök:

Sport 1
2.00: Jégkorong, NHL, döntő, 4. mérkőzés, Chicago Blackhawks-Tampa Bay Lightning
19.00: Salakmotor, csapat-világbajnokság, Vojens

Sport 2
13.35: Lóverseny, futam
16.15: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, Sopron, csoportmérkőzés, Litvánia-Spanyolország
20.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Barnsley, Anglia U21-Fehéroroszország U21

Eurosport
9.15: Labdarúgás, U20-as vb, Új-Zéland, nyolcaddöntő, Németország-Nigéria
13.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz
15.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
19.00 és 21.45: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny, időmérő edzések

Eurosport 2
9.15: Labdarúgás, U20-as vb, Új-Zéland, nyolcaddöntő, Portugália – Új-Zéland
12.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
15.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham
21.45: Labdarúgás, női vb, Kanada, Németország-Norvégia

Digisport 1
18.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 2. nap
21.50: Labdarúgás, barátságos válogatott mérkőzés, Spanyolország-Costa Rica

Digisport 2
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Oslo

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
Vb-2018 – Góllövőlista
Budapest - Az oroszországi labdarúgó-világbajnokság góllövőlistája. tovább »
Vb-2018 – D csoport: eredmény, állás, további program
Budapest - Az oroszországi labdarúgó-világbajnokság D csoportjának csütörtöki, 2. fordulós eredménye. tovább »
Vb-2018 – Az argentinok legyőzésével 16 között a horvátok
Nyizsnyij Novgorod - A horvát válogatott 3-0-ra legyőzte az argentin együttest Nyizsnyij Novgorodban csütörtökön [...] tovább »
Távoznak a Szpariból
Nyíregyháza - Ismét változott az NB II-es Nyíregyháza Spartacus kerete. Csilus Ádám a Puskás Akadémiától, [...] tovább »
Vajdasági sikerrel zárult a zsinórlabda-bajnokság
Debrecen - Hét elején rendezték a Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskolában a hagyományos Zsinórlabda [...] tovább »
Fucsovics: kisebb a baj, mint gondoltuk
Budapest - Fucsovics Márton teniszező a csütörtöki MRI-vizsgálatot követően elmondta, combsérülése enyhébb, [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Vb-2018 – Mbappé góljával nyertek, és nyolcaddöntőbe jutottak a franciák
Jekatyerinburg - Kylian Mbappé góljával a francia válogatott 1-0-ra legyőzte Perut az oroszországi [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása