Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök
Budapest, 2015. március 11., szerda (MTI) – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

március 11., szerda:

Duna World
17.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
13:00: Labdarúgás, Algarve Kupa
15:15: Sífutás, világkupa, Drammen, férfi és női sprint
17:15: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, női egyéni

Eurosport 2
10.00: Baseball, Tokió, bemutató mérkőzés, Japán-Európa
14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 4. szakasz
16:45: Labdarúgás, Algarve Kupa
19:00: Kosárlabda, Európa Kupa, Himki-Zenit, Turow-Paris Levallois és Bayern München-Valencia

Digisport 1
20:15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Chelsea-PSG

Digisport 2
18:45: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál – Padova
20:40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayern München-Sahtar Donyeck
22:55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

március 12., csütörtök:

Duna World
17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, nyolcas döntő, PEAC-Pécs – Aluinvent DVTK Miskolc

Story 4
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Napoli-Dinamo Moszkva

Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham

Sport 2
17.30: Labdarúgás, KHL, rájátszás, CSZKA-Dinamo Moszkva

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
10.45 és 19.00: Síugrás, világkupa, Trondheim
13.45 és 16.15: Északi összetett, világkupa, Trondheim
14.45: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 2. szakasz
17.00: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, férfi egyéni

Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz
18.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Franciaország

Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, VfL Wolfsburg-Internazionale
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Fiorentina-AS Roma
23.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Zenit-Torino
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Villarreal-Sevilla
23.05: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells



További hírek a Sport kategóriából
NB II: a bajnokot legyőzve megőrizte továbbjutó helyét a Balmaz
Balmazújváros - A Balmazújváros hatalmasat fordítva legyőzte a bajnok felcsúti csapatot, ezzel megőrizve [...] tovább »
Női kézilabda NB I – Döntetlen Kisvárdán
Budapest - A Budaörs csapata 26-26-os döntetlent játszott a Kisvárda otthonában a női kézilabda NB I szezonbeli [...] tovább »
Labdarúgó NB II – A bajnok otthonában nyert a Balmazújváros
Budapest - A feljutásért küzdő Balmazújváros 2-1-re győzött a már bajnok Puskás Akadémia FC vendégeként a [...] tovább »
Labdarúgó NB II – Győzött a Kisvárda
Budapest - A feljutásért küzdő Kisvárda hazai pályán 2-0-ra legyőzte a kiesőhelyen álló Cegléd csapatát a [...] tovább »
NB III: kikaptak a hajdú-bihari csapatok, otthon maradtak az értékes pontok
Hajdú-Bihar - Lassan véget ér az NB III., a hétvégén a DEAC és a Böszörmény sem bírt ellenfelével idegenben, [...] tovább »
„Amit egész évben felépítettünk a mai hozzáállással leromboltuk.”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Észak csoportjának 28. fordulójában négy meccset játszottak vasárnap. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
A Püspökladány nyerte a megye II. déli csoportját
Hajdú-Bihar - A Megye II. osztály déli csoportjának utolsó előtti fordulójában bajnoki címet szerzett magának [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása