Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök
Budapest, 2015. február 18., szerda (MTI) – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

február 18., szerda:

Duna World
17.45: Kézilabda, női NB I, FTC Rail Cargo-Hungária – Dunaújvárosi Kohász KA

Sport 1
20.00: Kerékpár, pályakerékpáros-vb, Saint-Quentin, 1. nap

Sport 2
16.00, 18.00, 22.00 és 24.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
13.15 és 14.45: Északisí-világbajnokság, Falun, sífutás, női 5 km és férfi 10 km selejtező
16.30: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 1. szakasz
20.05: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2
8.00: Sílövészet, junior vb, Minszk, női 10 km
11.30: Sílövészet, junior vb, Minszk
13.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Digisport 1
9.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés Schalke 04-Real Madrid

Digisport 2
17.45: Jégkorong, MOL liga, elődöntő, második mérkőzés, Miskolci Jegesmedvék-Corona Brasov
20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés FC Basel-FC Porto


február 19., csütörtök:

Duna World
17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő

Story 4
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, első mérkőzés, FC Liverpool-Besiktas

Sport 1
4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Tampa Bay Lightning
20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Liverpool

Sport 2
0.00, 16.00, 18.00, 22.00 és 24.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
12.45: Északisí-vb, Falun, sífutás, férfi és női sprint selejtező
15.00: Északisí-vb, Falun, sífutás, férfi és női sprint döntő
16.45: Északisí-vb, Falun, női síugrás, selejtező
20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2
8.00: Sílövészet, junior vb, Minszk
11.30: Sílövészet, junior vb, Minszk, férfi 15 km
13.30: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 2. szakasz
15.30: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Digisport 1
11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, negyeddöntők
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, AS Roma-Feyenoord
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Anderlecht-Dinamo Moszkva

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Wolfsburg-Sporting
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Tottenham Hotspur-Fiorentina




További hírek a Sport kategóriából
Hatszáz fonttal indult a formás karrier
Kisvárda - A mi fiunk: Jánvári Zsolt Kisvárdáról indulva lett elektronikai technikus Felipe Massa stábjában. tovább »
Edzőmeccset nyert a Nyírbátor
Nyírbátor - A Nyírbátor NB III-as futballcsapata az eredeti tervtől eltérően nem idegenben, hazai pályán [...] tovább »
Hatházi Dóra bronzérmet szerzett a vegyes váltó tagjaként
Nyíregyháza - A 4x100 mix vegyes váltó, melyben a nyíregyházi Hatházi Dóri is úszott, hetedikként jutott be a [...] tovább »
Vizes vb – Hosszú Katinka hetedik 200 méter gyorson
Budapest - Hosszú Katinka a hetedik helyen végzett 200 méter gyorson szerdán a Duna Arénában zajló [...] tovább »
Vívó-vb – A férfi tőrválogatott 11., a női párbajtőrcsapat 13.
Budapest/Lipcse - A magyar férfi tőrválogatott a 11., a női párbajtőrcsapat pedig a 13. helyen végzett a lipcsei [...] tovább »
Európa Liga – Győzni szeretne Bordeaux-ban a Videoton
Budapest - A nemzetközi porondon egyedüli magyar csapatként versenyben lévő Videoton az egyértelműen esélyesebb [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Vizes vb – Cseh László ezüstérmes, Kenderesi negyedik 200 méter pillangón
Budapest - Cseh László ezüstérmet szerzett, Kenderesi Tamás pedig a negyedik helyen végzett 200 méter pillangón [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása