Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest, 2014. január 15., szerda (MTI) – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

január 15., szerda:

Duna

16.00 és 20.55: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

Sport1

17:45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Oroszország-Szerbia

20.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Lengyelország-Franciaország

 

Sport2

16.00: Kosárlabda, női Euroliga, Jekatyerinburg-Győr

21.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, 3. forduló, újrajátszás, Manchester City-Blackburn

 

SportKlub

17.55: Kézilabda, női NB I, Győr-FTC

20.45: Labdarúgás, francia ligakupa, Olympique Lyon-Olympique Marseille

 

Eurosport

3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

Eurosport 2

3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

17.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Kazan-Valencia

19.30: Síakrobatika, vk, Egyesült Államok, mogul

20.30: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

Digisport 1

15.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Catania-Siena

19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Athletic Bilbao-Real Betis

21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Osasuna-Real Madrid

 

Digisport 2

17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Spezia

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Napoli-Atalanta

 

január 16., csütörtök:

M1

20.05: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Magyarország-Norvégia

 

Duna

15.30 és 20.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

Sport1

2.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Washington Capitals

21.00: Kosárlabda, NBA, Atlanta Hawks-Brooklyn Nets

 

Sport2

18.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Spanyolország-Izland

20.15: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Dánia-Csehország

 

SportKlub

19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Atomerőmű

 

Eurosport

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.30: Sílövészet, vk, Olaszország, női sprint

17.15: Síugrás, vk, Wisla

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

Eurosport 2

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

11.00: Síugrás, vk, Wisla, selejtező

12.00: Síakrobatika, vk, Val Thorens, síkrossz

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

20.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

Digisport

17.00: Kosárlabda, női Európa Kupa, DVTK-Universitesi Istanbul

19.55: Labdarúgás, Király Kupa, Villarreal-Real Sociedad

21.55: Labdarúgás, Király Kupa, Getafe-Barcelona

 

Digisport 2

19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Makkabi Electra

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Kuban Krasznodar



További hírek a Sport kategóriából
Boros Gergely váltja Doma Gergőt a kajak-kenu szövetség szakmai igazgatói posztján
Budapest - Október elsejétől a világbajnok kajakos, Boros Gergely váltja Doma Gergőt a Magyar Kajak-Kenu [...] tovább »
Horváth Milán: ob-arany után, Eb előtt
Miskolc - A szeptember 12-15. között Gyöngyösön megrendezett junior korcsoportos ökölvívó országos [...] tovább »
Dudás Gyula a veterán vb-n bizonyított
Miskolc - A hosszú éveken át a Diósgyőri Atlétikai Clubot (DIAC) és a Miskolc Városi Sportiskolát (MVSI) [...] tovább »
DVSC: cél az élmezőny!
Debrecen - A szombati kupamérkőzés után szeptember 29-én folytatódik a harc az OTP Bank Ligában. A Loki az újonc [...] tovább »
A tiszakeszi csatár nem számított a gólszüretre
Tiszakeszi - A 6. forduló mérkőzéseit rendezték meg a hétvégén a megyei II. osztály Közép csoportjában. tovább »
Nyomják a pedált és a pecsétet
Nyíregyháza - Bringaváros 7.1: október 6-án is sokan pattannak nyeregbe a megyeszékhelyen. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Asztalitenisz Eb – Két magyar duó a főtáblán vegyes párosban
Budapest, Alicante - Két magyar duó szerepelhet a 32-es főtáblán vegyes párosban az alicantei asztalitenisz [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása