Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest, 2015. június 12., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

június 12., péntek:

Sport 1
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Kazahsztán-Törökország
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Olaszország

Sport 2
13.35: Lóverseny, futam
16.30: Kosárlabda, női Eb, csoportkör, Szlovákia-Litvánia
18.45: Kosárlabda, női Eb, csoportkör, Magyarország-Svédország
20.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Lettország-Hollandia

Eurosport
13.30: Kerékpározás, Criterium du Dauphiné Libéré, 6. szakasz, Franciaország
15.00: Tenisz, ATP 250-es torna, Stuttgart

Eurosport 2
12.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
15.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham
22.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Ausztrália-Nigéria

Digisport 1
8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

Digisport 2
13.05: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
17.30: Európa Játékok, Baku, nyitóünnepség

június 13., szombat:

Duna
13.45: Kézilabda, női vb-selejtező, Magyarország-Ausztria, Győr
15.40: Kézilabda, férfi eb-selejtező, Magyarország-Ukrajna, Győr
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Finnország-Magyarország, Helsinki

Sport 1
1.30: Copa América, csoportmérkőzés, Mexikó-Bolívia
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Örményország-Portugália, Jereván
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Gibraltár-Németország, Faro,
23.30: Labdarúgás, Copa América, csoportmérkőzés, Argentína-Paraguay

Sport 2
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 1. nap
19.00: Kosárlabda, női Eb, csoportkör, Magyarország-Litvánia, Sopron
20.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Észak-Írország-Románia, Belfast

Sport M
13.55: Lóverseny, ügetés, 21. versenynap

Eurosport
8.45, 9.45, 14.15, 14.45, 21.00 és 21.30: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny
11.30: Autóverseny, Renault világsorozat, Magyarország, Bulgária, 1. futam

Eurosport 2
8.30: Ausztrálfutball, liga, 11. forduló, West Coast Eagles-Essendon Bombers
13.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
15.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 7. szakasz, Franciaország
19.00: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Franciaország-Kolumbia
21.00: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny
21.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Brazília-Spanyolország

Digisport 1
8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP
10.55: Vízilabda, férfi Universiade felkészülési mérkőzés, Magyarország-Szlovénia
12.30: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
13.25: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, MotoGP, Moto2, időmérő edzés
17.00: Úszás, Mare Nostrum, Monaco
19.00: Atlétika, Gyémánt Liga, New York

Digisport 2
7.00, 9.30, 11.45, 12.45 és 16.00: Európa Játékok, Baku
21.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Corinthians-Internacional

június 14., vasárnap:

Sport 1
3.00: Ökölvívás, Nicholas Walters-Miguel Marriaga, New York
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Szlovénia-Anglia, Ljubljana
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Fehéroroszország-Spanyolország, Boriszov
23.30: Labdarúgás, Copa América, csoportmérkőzés, Brazília-Peru

Sport 2
2.00: Jégkorong, NHL, döntő, 5. mérkőzés, Tampa Bay Lightning-Chicago Blackhawks
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 2. nap
19.00: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Spanyolország, Sopron
20.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Svédország-Montenegró, Solna

Sport M
13.55: Lóverseny, galopp, 11. versenynap

Eurosport
3.00: Autóverseny
8.30, 9.00, 15.15 és 15.45: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny

Eurosport 2
0.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Észak-Korea-Costa Rica
6.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Új-Zéland
8.30: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny
11.45: Autóverseny, Renault világsorozat, Magyarország, Bulgária, 2. futam
13.00, 16.30 és 17.00: Motokrossz, világbajnokság, Olaszország
14.30: Tenisz, ATP 250-es torna, Stuttgart, döntő
20.15: Atlétika, nemzetközi verseny, Marrakes, Marokkó

Digisport 1
10.55, 12.15 és 13.55: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
17.00: Úszás, Mare Nostrum, Monaco
21.30: Autósport, IndyCar, Toronto

Digisport 2
6.00, 7.00, 8.00, 9.30, 10.00, 11.00, 12.00, 12.30, 14.30, 15.00, 16.00, 17.20 és 18.30: Európa Játékok, Baku
20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Palmeiras-Fluminense


hiba beküldése



További hírek a Sport kategóriából
Kék Cápák – A meccsekig belakják a helyszínt
Nyíregyháza - Már az universiade helyszínén tartózkodnak a kosárlabdázók, közük Bus Iván és két korábbi [...] tovább »
Ez legyen a legnagyobb tévedése a mátészalkai edzőnek
Mátészalka - Minden korábbi nehézség dacára a Mátészalka elkapta a fonalat a rajton. tovább »
A legjobb ellen kezdik az élvonalat – az edző szerint
Miskolc - Szombaton elstartol a női nagypályás NB I-es labdarúgó-bajnokság, a Diósgyőrrel. tovább »
Vállvetve készül a fehérgyarmati gólkirály is!
Fehérgyarmat - Egy év kényszerpihenőt követően visszatért Szabó Péter, a dobogót célozza meg a Gyarmat. tovább »
Szucsánszki Zita mégis kézilabdázik a következő szezonban
Budapest - Korábbi nyilatkozatával ellentétben mégis csapata, az FTC-Rail Cargo Hungaria rendelkezésére áll a [...] tovább »
Három megyei első osztályú csapat búcsúzott
Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Magyar Kupa második selejtező fordulót rendezték, amikor már a tizenhat [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
DVTK: Zöld után már pirosban a lányok
Miskolc - Ha úgy adódik, már első éve után feljutna az NB I-be a DVTK. tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása