Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2013. július 19., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

július 19., péntek:

——————-

Sport 1

20.00: Labdarúgás, Werder Bremen-Ajax, felkészülési mérkőzés

 

Sport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

Eurosport

10.45: Kerékpár, Tour de France, 19. szakasz, Le Bourg-d’Oisans – La Grand-Bornand

 

Eurosport 2

9.30, 20.00: Sznúker, Európa Torna, Rotterdam

18.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság

 

Digisport 1

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Monaco

23.00: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés

 

Digisport 2

19.20: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

 

július 20., szombat:

——————–

Sport 1

16.30: Labdarúgás, Telekom-kupa, 1. elődöntő, Mönchengladbach – Dortmund

18.30: Labdarúgás, Telekom-kupa, 2. elődöntő, Hamburg – Bayern München

21.30: Ökölvívás, Profi gála, London, Dreck Chisora-Malik Scott

 

Sport 2

12.00: Tenisz, ATP500-as torna, Hamburg, elődöntők

19.00: Salakmotor, Csapat-vb, döntő, Prága

 

Sportklub

21.55: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders-Colorado Rapids

 

Eurosport

10.00: Műugrás, Világbajnokság, női, 3 m, szinkron

13.30: Kerékpározás, Tour de France, 20. szakasz, Annecy-Mont Semnoz

17.45: Labdarúgás, U19-es Eb, Litvánia, Grúzia-Franciaország

20.00: Labdarúgás, U19-es Eb, Litvánia, Spanyolország-Portugália

 

Eurosport 2

6.00: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga, 17. forduló, GWS Giants-Essendon

9.30: Sznúker, Európa Torna, Rotterdam, 2. nap

14.30: Autóverseny, Renault világsorozat, Ausztria, 1. futam

16.00: Labdarúgás, U19-es Eb, Litvánia, csoportmérkőzés

18.00: Sznúker, Európa Torna, Rotterdam, 2. nap

 

Digisport 1

19.20: Motorsport, MotoGP, Amerikai Nagydíj, 3. szabadedzés

23.25: Labdarúgás, Brazil bajnokság, Sao Paulo-Cruzeiro

 

Digisport 2

22.25: Motorsport, MotoGP, Amerikai Nagydíj, 4. szabadedzés

23.05: Motorsport, MotoGP, Amerikai Nagydíj, időmérők

 

július 21., vasárnap:

———————

Sport 1

16.30: Labdarúgás, Telekom-kupa, a 3. helyért

18.30: Labdarúgás, Telekom-kupa, döntő

 

Sport 2

15.00: Tenisz, ATP500-as torna, Hamburg, döntő

 

Sportklub

4.25: Labdarúgás, MLS, LA Galaxy-Vancouver Whitecaps

 

Eurosport

10.00: Műugrás, Világbajnokság, férfi, 10 m, szinkron

12.45 és 13.30: Motorsport, Szuperbike vb, 1. futam és 2. futam

14.30: Labdarúgás, Női Eb, negyeddöntő

20.00: Kerékpározás, Tour de France, 21. szakasz, Versailles-Párizs

 

Eurosport 2

9.30: Motorsport, Superbike vb, 1. futam

10.30: Motorsport, Szupersport vb, Oroszország

11.30: Sznúker, Európa Torna, Rotterdam

13.30: Motorsport, Szuperbike, Egyesült Királyság bajnokság, 1. futam

14.30: Autóverseny, Renault világsorozat, Ausztria, 2. futam

15.30: Sznúker, Európa Torna, Rotterdam, elődöntő

18.00: Kerékpár, Francia kerékpáros körverseny, Franciaország, 21. szakasz

20.00: Sznúker, Európa Torna Rotterdam

 

Digisport 1

22.45: Motorsport, MotoGP, Amerikai Nagydíj, futam

 

Digisport 2

20.55: Labdarúgás, Brazil bajnokság, Atlético PR-Corinthians

23.25: Labdarúgás, Brazil bajnokság, Fluminense-Vasco da Gama



További hírek a Sport kategóriából
Alsóvadász SE: Kiadta a jelszót a klub vezetője, és a végén igaza lett
Alsóvadász, Miskolc - Az Alsóvadász harcolta ki a bajnoki címet a megyei III. osztály Miskolc csoportjában. tovább »
Öttusa Eb – Mind a négy magyar induló döntős a nőknél
Székesfehérvár - Mind a négy magyar induló döntőbe jutott a nők hagyományos versenyében, a székesfehérvári [...] tovább »
Férfi kosárlabda NB I – Govens Darrin távozik Szombathelyről
Budapest - Távozik a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely kosárlabdacsapatától Govens Darrin, a magyar [...] tovább »
Csupán egyszer kaptak ki, és így végeztek az ötödik helyen
Miskolc - Kányási Veronika az U20-as kosaras Eb után pihen, az Aluinvent-DVTK rajtja előtt. tovább »
Vihar akasztotta meg Klein Dávid és Suhajda Szilárd csúcsmászási kísérletét
Budapest - Visszatért az alaptáborba a Gasherbrum I 8080 méteres csúcsára tartó Klein Dávid és Suhajda Szilárd, [...] tovább »
Sárkányhajó-vb – Öt magyar érem a csütörtöki 500 méteres döntőkben
Budapest - Öt magyar egység nyert érmet a Szegeden zajló klublegénység sárkányhajó-világbajnokság harmadik [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Új székházba költözött a 110 éves FINA
Lausanne - A svájci Lausanne-ban új székházba költözött az idén 110 éves FINA, a vizes sportokat tömörítő [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása