Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap - © Fotó: Illusztráció
Budapest, 2014. december 19., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hiba beküldése

december 19., péntek:

M1
15.15: Kézilabda, női Eb, az 5. helyért, Magyarország-Franciaország, Budapest

Sport 1
15.15: Kézilabda, női Eb, az 5. helyért, Magyarország-Franciaország, Budapest
17.45: Kézilabda, női Eb, 1. elődöntő, Spanyolország-Montenegró, Budapest
20.15: Kézilabda, női Eb, 2. elődöntő, Norvégia-Svédország, Budapest

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
12.00: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás
13.30: Síugrás, világkupa, Engelberg, selejtező
14.30: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, férfi sprint
19.15: Lovaglás, Nemzetközi Lovas Bemutató, díjugratás, London

Eurosport 2
10.45: Hódeszka, világkupa, Montafon
12.45: Északi összetett, világkupa, Ramsau, síugrás
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Bayern München

Digisport 1
18.00: Vízilabda, női bajnokság, ZF-Eger – EKF Hungerit
20.00: Vízilabda, férfi bajnokság, ZF-Eger – Tiszavirág Szeged

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Nyizsnyij Novgorod-Unics Kazany
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Barcelona

december 20., szombat:

Sport 1
1.30: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings-New York Islanders
16.00 és 20.00: Darts, vb, London

Sport 2
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Cordoba
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Sociedad
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Valencia
22.15: Amerikaifutball, NFL

Sport M
14.55: Lóverseny, futam

SportKlub
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Cesena

Eurosport
11:00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, női üldözéses
12.00: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi szuper-óriásműlesiklás
13.30: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, férfi üldözéses
14.15: Síugrás, világkupa, Engelberg
21:00: Küzdosport, King of Kings

Eurosport 2
10:15: Alpesi sí, világkupa, Val d’Isere, női lesiklás
11:45: Északi összetett, világkupa, Ramsau, síugrás
12:30: Sífutás, világkupa, Davos, férfi 15 km, szabadstílus
15:15: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Dortmund
18:30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-1. FC Köln
20:30: Labdarúgás, klub-vb, döntő, Real Madrid-San Lorenzo, Marrákes

Digisport 1
3:00: Ökölvívás, profi gála, WBC félnehézsúlyú címmérkőzés, Adonis Stevenson-Dmitrij Szuhockij
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Crystal Palace
15:45: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester United
20:25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan

Digisport 2
16:55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier

december 21., vasárnap:

M1
17.45: Kézilabda, női Eb, döntő, Budapest

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Deportivo
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Excelsior-Ajax
17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Getafe
19.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Valladolid-Barcelona B
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Atlético Madrid

Sport 2
15.15: Kézilabda, női Eb, a 3. helyért, Budapest
19.00: Amerikaifutball, NFL
22.15: Amerikaifutball, NFL

Sport M
14.55: Lóverseny, futam
17.00: Kosárlabda, Adria Liga, Cedevita-Szolnoki Olaj

SportKlub
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Chievo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Empoli
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etienne-Evian

Eurosport
9:15: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriásműlesiklás, 1.futam
11:15: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, női tömegrajtos
12:15: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriásműlesiklás, 2. futam
13:30: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, férfi tömegrajtos
14:15: Síugrás, világkupa, Engelberg

Eurosport 2
10:15: Alpesi sí, világkupa, Val d’Isere, női szuper-óriásműlesiklás
11:45: Északi összetett, világkupa, Ramsau, síugrás
12:30: Sífutás, világkupa, Davos, férfi és női sprint
15:15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Hoffenheim
17:30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Hannover

Digisport 1
14:25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Sunderland
16:40: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Arsenal
20:40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

Digisport 2
13:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lille
20:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Olympique Lyon



További hírek a Sport kategóriából
Labdarúgó NB I – Eredmények és tabella – 19. forduló – 2016/2017.
Budapest - A Videoton, a Budapest Honvéd és a heteken keresztül listavezető Vasas tölti a képzeletbeli dobogón a [...] tovább »
Férfi vízilabda Bajnokok Ligája – Döntetlent játszott a Szolnok, nyert az Eger
Szolnok/Belgrád - A Szolnok otthon döntetlenre végzett a görög Olympiakosszal, az Eger ugyanakkor nyert a szerb [...] tovább »
Labdarúgó NB I – Góllövőlista – 19. forduló – 2016/2017.
Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája. tovább »
Férfi kosárlabda NB I – Szegeden nyert az éllovas Alba Fehérvár
Budapest - Szegeden győzött az éllovas Alba Fehérvár a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. tovább »
Jégkorong MOL Liga – Kikaptak a magyar csapatok Erdélyben
Budapest - Kikapott az FTC az SC Csíkszereda otthonában, az Újpest pedig Brassóban a jégkorong MOL Liga szombati [...] tovább »
Férfi kézilabda NB I – Nehezen nyert a Tatabánya Budakalászon
Budapest - Négy másodperccel a vége előtt értékesített büntetővel nyert 26-25-re a Tatabánya az újonc [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Labdarúgó NB I – Döntetlen a Ferencváros-MTK örökrangadón
Budapest - A címvédő Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott a vendég MTK csapatával a labdarúgó OTP Bank Liga [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása