Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest, 2014. november 21., péntek (MTI) – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

november 21., péntek:

Sport 1
13.35: Lóverseny, futam
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskemét-Újpest

Sport 2
10.00: Cselgáncs Grand Prix-verseny, Csingtao
14.00: Tenisz, Davis Kupa-döntő, 1. nap, Lille, Franciaország-Svájc

Eurosport
9.30: Sznúker, Európa torna, Németország
17.45: Síugrás, VK, Klingenthal, Németország, selejtező

Eurosport 2
15.30: Műkorcsolya Grand Prix, Franciaország, páros rövid program
17.45: Sznúker, Európa Torna, Németország

Digisport 1
18.40: Kézilabda, női BL, Krim Ljubljana-Leipzig
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-PSG

Digisport 2
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Real Madrid
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Cedevita Zagreb


november 22., szombat:

m1
13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő

Duna
14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-DVTK

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-New York Islanders
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Haladás
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-PMFC
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Pápa-Bp. Honvéd

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Málaga
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Sevilla

Sport M
14.55: Lóverseny, futam
16.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-Zadar

SportKlub
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Lyon

Eurosport
9.30 és 17.45: Sznúker, Európa torna, Németország
15.45: Síugrás, VK, Klingenthal, Németország, csapat
21.00: Küzdősport, World GP Series

Eurosport 2
9.00: Autósport, Abu-Dzabi, GP3, 1. futam
10.45: Ausztrálfutball, Ausztrália-Írország
13.00: Műkorcsolya Grand Prix, Franciaország, női kűr
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Hertha BSC
21.00: Sznúker, Európa Torna, Németország

Digisport 1
9.00: Autósport, Abu-Dzabi, GP3, 1. futam
14.25: Kézilabda, férfi BL, Dunkerque – Mol-Pick Szeged
16.15: Kézilabda, férfi BL, MKB-MVM Veszprém – Vardar Szkopje
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester united
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus

Digisport 2
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-West Bromwich Albion
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma
20.55: Kézilabda, férfi BL, Kiel-PSG


november 23., vasárnap:

m1
13.30: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Videoton

Sport 1
2.00: Ökölvívás, profi gála, Makaó, Manny Pacquiao-Chris Algiri
13.00: Tenisz, Davis Kupa-döntő, 3. nap, Lille, Franciaország-Svájc
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Córdoba
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe

Sport 2
12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Groningen-PSV
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-DVSC
22.15: Amerikaifutball, NFL, Seattle Seahawks-Arizona Cardinals

Sport M
14.55: Lóverseny, futam

SportKlub
12.30: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Gran Canaria-Bilbao
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Fiorentina
20.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-New England Revolution
23.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-Seattle Sounders

Eurosport
11.15: Síugrás, VK, Klingenthal, Németország
13.15, 16.00 és 20.00: Sznúker, Európa torna, Németország

Eurosport 2
10.00: Sznúker, Európa torna, Németország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Augsburg

Digisport 1
9.55: Autósport, Abu-Dzabi, GP3, 2. futam
10.55: Kézilabda, női BL, Dinamo Volgográd-Hypo NÖ
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool
16.45: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC-Sävehof
18.40: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos-Tatabánya – Szanktpetyerszburg
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

Digisport 2
11.15: Autósport, Abu-Dzabi, GP2, 2. futam
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City-Tottenham
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux




További hírek a Sport kategóriából
Női kosárlabda EK – Moszkvai győzelmével továbbjutott a Cegléd
Moszkva - A Cegléd csapata 13 ponttal győzött a Szpartak Moszkva vendégeként csütörtökön a női kosárlabda [...] tovább »
Csak a szülinapos DVTK drukker örülhetett Athénban
Athén, Miskolc - Nem történt meglepetés, a diósgyőri kosárlabdacsapat simán kikapott Görögországban. [...] tovább »
MLSZ – A Ferencvárost 400 ezer forintra büntették
Budapest - Az élvonalban címvédő Ferencvárost 400 ezer forintra megbüntette csütörtöki ülésén a Magyar [...] tovább »
Könnyekkel is felavatták a megszépült tekecsarnokot
Nyíregyháza - A város saját beruházásának köszönhetően tovább csinosodott a nyíregyházi stadion tekecsarnoka. tovább »
Téli sportolás okosan, az intelmeket megfogadva
Nyíregyháza - A hideg, a tél nem lehet akadálya a rendszeres sportolásnak. Ez persze nem gond a [...] tovább »
Diamondos sikerek a Magya Kupában
Debrecen - A fitnesz Magyar Kupának Budaörs adott otthont, ahol a debreceni Diamond Fitness SE ifjú versenyzői is [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Átadták a Jó tanuló, jó sportoló díjakat
Nyíregyháza - A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület megtartotta hagyományos, éves [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása