Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest, 2014. szeptember 19., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

szeptember 19., péntek:

Duna
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias – MVM Paks

Sport M
20.15: Lósport, futam

Sportklub
14.00: Tenisz, ATP-torna, Metz

Eurosport
14.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Almati
19.00: Salakmotor, Európa-bajnokság, 4. forduló
22.00: Küzdősport, King of Kings

Eurosport 2
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Hertha BSC

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, negyeddöntők
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Evian

Digisport 2
6.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, negyeddöntők
18.15: Jégkorong, Mol Liga, Dab.Docler-ASC Corona Brasov


szeptember 20., szombat:

M1
14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, időmérő edzés
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Budapest Honvéd
21.30: Ökölvívás, Magyar Ring Profi Ökölvívó Gála, Szentes

Sport 1
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-Győri ETO
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Videoton
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Lombard Pápa

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Real Madrid
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Granada
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Málaga

Sport M
14.55: Lóverseny, futam

Sportklub
14.00: Labdarúgás, francia másodosztály, Le Havre AC-ESTAC Troyes
16.00: Tenisz, ATP 250, Open de Moselle Metz
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cesena-Empoli
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, FC Lorient-Stade de Reims

Eurosport
15.00: Síugrás, Nyári Nagydíj, Kazahsztán
18.00: Kajak-kenu, szlalom világbajnokság, döntők, 1. nap
20.45: Lovaglás, GCT, Bécs

Eurosport 2
8.00: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga
11.15: Síugrás, nyári Grand Prix, Almati
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Dortmund

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, QPR-Stoke City
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Arsenal
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Liverpool
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus

Digisport 2
15.10: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Saschenring, 1. futam
15.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, FTC-Sercodak Dalfsen
18.25: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, Leipzig-Minszk


szeptember 21., vasárnap:

M1
13.30: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam

Duna
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Ferencvárosi TC

Sport 1
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Ajax
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Córdoba-Sevilla
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona

Sport 2
10.00: Kerékpár, női csapatidőfutam, országúti vb, Ponferrada
14.00: Kerékpár, férfi csapatidőfutam, országúti vb, Ponferrada
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Teva – Kecskemét
22.15: Amerikaifutball, NFL, Seattle Seahawks-Denver Broncos

Sport M
14.55: Lóverseny, futam

Sportklub
1.50: Labdarúgás, MLS, NY Red Bulls-Seattle Sounders
4.40: Labdarúgás, MLS, LA Galaxy-FC Dallas
12.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Parma
14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-EA Guingamp
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Hellas Verona

Eurosport
0.00 és 3.00: Autóverseny, Endurance világbajnokság, Austin,
14.00: Síugrás, Nyári Nagydíj, Almati
15.45: Kajak-kenu, szlalom világbajnokság, USA, döntők, 2. nap
18.00: Kajak-kenu, szlalom világbajnokság, USA, döntők, 2. nap

Eurosport 2
9.30: Síugrás, Nyári Grand Prix, Almati
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Karlsruhe-FC Nürnberg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayer Leverkusen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Mönchengladbach
19.30: Darts, Brit nyílt bajnokság

Digisport 1
5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, döntő
10.35: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Saschenring, 2. futam
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester United
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, döntő
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Cagliari
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Olympique Lyon




További hírek a Sport kategóriából
Fitnesz-vb – Három magyar aranyérem
Budapest - Öt érmet - köztük három aranyat - nyert a magyar küldöttség a WBPF szervezet Thaiföldön [...] tovább »
Bajnokok Ligája – A szerdai program
Budapest - Az E, F, G és H jelű csoportban is befejeződnek szerdán a küzdelmek a labdarúgó Bajnokok Ligájában. tovább »
Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest - A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban. tovább »
Rangos elismerést kapott Kozák Luca
Debrecen - A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola versenyzőjét választotta az év legjobb U23-as atlétájává a [...] tovább »
Rotary Mikulás-futás Miskolcon
Miskolc - Immár hatodik alkalommal rendezték meg Miskolcon a Rotary Mikulás-fu­tást, amelyre több mint kétezer [...] tovább »
Videó: Árvákat lepett meg a DVSC
Debrecen - A Loki Klubban tartott rendezvényen a DVSC középpályása, Tőzsér Dániel nyilatkozott a Loki TV-nek. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
DVTK Stadion – Eldőlt a klubház: élt 77 évet, 5 hónapot és 10 napot
Miskolc - A Diósgyőri Stadion bontása hétfőn a klubházzal folytatódott, már csak a Napos oldal „tartja magát”. tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása