Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest – 2014. szeptember 5., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hiba beküldése

szeptember 5., péntek:

Duna
15.30: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Mezőkövesd Zsóry-Békéscsaba

Sport 2
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo-CSZKA

Sport M
20.15: Lósport, futam

Eurosport
16.00: Kerékpár, Vuelta, 13. szakasz, Belorado-Obregon
18.30: Tenisz, US Open, New York, vegyes páros döntő
19.45 és 21.05: Tenisz, US Open, New York, női elődöntő

Eurosport 2
12.00: Úszás, gála, Szingapúr
17.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Németország-Írország
22.00: Kerékpár, Tour of Alberta, 3. szakasz, Kanada

Digisport 1
8.50: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Csehország-Azerbajdzsán
10.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Szlovákia-Svájc
11.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Anglia-Görögország
12.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Fehéroroszország-Törökország
14.00: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Franciaország-Észtország
15.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Bulgária-Spanyolország
16.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Grúzia-Oroszország
17.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Moldova-Olaszország

Digisport 2
15.55: Futsal, cukorbetegek Európa-bajnoksága, döntő

szeptember 6., szombat:

M1
13.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, időmérő

Sport 1
11.45: Kerékpár, hegyikerékpáros világbajnokság, Hafjell, cross country, női elit
16.00: Kosárlabda, férfi világbajnokság, nyolcaddöntő
18.00: Kosárlabda, férfi világbajnokság, nyolcaddöntő
20.00: Kosárlabda, férfi világbajnokság, nyolcaddöntő

Sport 2
14.00: Lóverseny, nemzetközi lóversenyhétvége, Budapest, ügető
14.55: Lóverseny, futam
21.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, 3. forduló, Girona-Tenerife

SportKlub
18.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Tarnów-Zielona

Eurosport
13.30: Lovaglás, Lovas Világjátékok, díjugratás
15.00: Kerékpár, Vuelta, 14. szakasz, Santander-La Camperona
18.00 és 21.05: Tenisz, US Open, New York, férfi elődöntő

Eurosport 2
8.30: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga
15.00: Íjászat, világkupa, Lausanne
17.00: Tenisz, US Open, New York, férfi elődöntő
22.30: Kerékpár, Tour of Alberta, 4. szakasz, Kanada

Digisport 1
8.55: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Románia-Magyarország
10.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Anglia-Moldova
11.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Fehéroroszország-Grúzia
12.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Németország-Norvégia
14.00: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Ausztria-Lengyelország
15.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Lettország-Ukrajna
16.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Oroszország-Törökország
17.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Olaszország-Görögország
21.30: Profi boksz, IBF kispehelysúlyú címmérkőzés, Kiko Martínez-Carl Frampton

Digisport 2
15.35 és 17.15: Autósport, GP2, Olaszország, 1. futam

szeptember 7., vasárnap:

M1
13.30: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, futam
17.35: Labdarúgás, Eb-selejtező, Budapest, Magyarország – Észak-Írország

Sport 1
11.00: Labdarúgás, Audi Kupa, Győr, a 3. helyért
12.45: Labdarúgás, Audi Kupa, Győr, döntő
16.00: Kosárlabda, férfi világbajnokság, nyolcaddöntő
18.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Koppenhága, Dánia-Örményország
20.15: Labdarúgás, Eb-selejtező, Dortmund, Németország-Skócia

Sport 2
13.00: Lóverseny, nemzetközi lóversenyhétvége, Budapest, galopp
14.55: Lóverseny, futam
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Tbiliszi, Grúzia-Írország
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Athén, Görögország-Románia

SportKlub
1.50: Labdarúgás, Major League Soccer, NY Red Bulls-Sporting KC
14.00: Autósport, ralikrossz, Franciaország
16.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Czestochowa-Leszno
19.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Gorzow-Wroclaw
23.05: Labdarúgás, Major League Soccer, Portland Timbers-San Jose Earthquakes

Eurosport
0.35: Tenisz, US Open, New York, női páros döntő
9.30: Autóverseny, GP3, Olaszország, 2. futam
10.30: Szuperbike, világbajnokság, Jerez de la Frontera, Spanyolország, 1. futam
11.30: Szupersport, világbajnokság, Jerez de la Frontera, Spanyolország
13.00: Szuperbike, világbajnokság, Jerez de la Frontera, Spanyolország, 2. futam
15.00: Lovaglás, Lovas Világjátékok, díjugratás
17.00: Kerékpár, Vuelta, 15. szakasz, Oviedo-Lagos de Covadonga
18.30: Tenisz, US Open, New York, férfi páros döntő
22.35: Tenisz, US Open, New York, női döntő

Eurosport 2
11.45: Autóverseny, Porsche Szuperkupa, Monza, Olaszország
14.15: Superstock, világbajnokság, Spanyolország
14.45: Szuperbike, Egyesült Királyság bajnokság, 1. futam
16.00: Kerékpár, Vuelta, 15. szakasz
19.00: Motokrossz, világbajnokság, Brazília, MXGP, 1. futam
21.00: Motokrossz, világbajnokság, Brazília, MX2, 2. futam
22.00: Motokrossz, világbajnokság, Brazília
23.00: Kerékpár, Tour of Alberta, 5. szakasz, Kanada

Digisport 1
8.55: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Csehország-Bulgária
10.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Görögország-Moldova
11.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Törökország-Görögország
12.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Svájc-Észtország
14.00: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Franciaország-Szlovákia
15.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Azerbajdzsán
16.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Oroszország-Fehéroroszország
17.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Olaszország-Anglia

Digisport 2
9.20: Autósport, GP3, Olaszország, 2. futam
10.30: Autósport, GP2, Olaszország, 2. futam
11.30: Autósport, Porsche Supercup Series, Olaszország
12.55: Autósport, GT Open, Spa, 2. futam

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
A Fradival játszottak 70 éves születésnapjukon Szirmabesenyőben
Szirmabesenyő - Emlékezetes rendezvényt tartottak vasárnap délután Szirmabesenyőben. tovább »
Ünnepnapi ajándékot kaptak Kisgyőrben
Kisgyőr - Augusztus 20. alkalmából műfüves pályát kaptak az ezerhatszáz lelkes Kisgyőr lakói. tovább »
Hazai vízben küzdenek a második fordulóért
Miskolc - A 39. héten öt vendéggárda érkezik a Kemény Dénes sportuszodába. tovább »
Futballsikereket ért el a DEAC az ünnepi hétvégén
Debrecen - Eredményes hétvégét zártak a Debrecen Egyetem labdarúgó-csapatai, a három mérkőzésen a [...] tovább »
Focikapus, majd edző lett az ötven éve az egri várat ostromló egykori janicsárból
Nyíregyháza - Kovács János is aktív részese volt az Egri csillagok 50 évvel ezelőtti forgatásának, és ott [...] tovább »
Birkózó-vb – Lőrincz Tamás is negyeddöntős
Párizs - A kötöttfogású Lőrincz Tamás (75 kg) követte a negyeddöntőbe öccsét, Viktort (85 kg) és Korpási [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Nem csak Nyíregyháza büszkeségei
Nyíregyháza - Dr. Szokol Diannát és Helebrandt Mátét köszöntötték a Bencs-teremben. tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása