Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest, 2014. május 30., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

május 30., péntek:

Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, PMFC-Matias – Haladás
21.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Bolívia

Sport 2
21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Anglia-Peru

Sportklub
19.45: Műugrás, világsorozat, Windsor Canada
21.00: Kosárlabda, ACB Liga, Real Madrid-CAI Zaragoza

Eurosport
11.00 és 17.30: Tenisz, Roland Garros
14.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 19. szakasz, időfutam

Eurosport 2
11.00: Tenisz, Roland Garros

Digisport 1
8.55: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés MotoGP, Moto2, Moto3
13.05: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, 2. szabadedzés MotoGP, Moto2, Moto3
20.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Svájc-Jamaica

május 31., szombat:

M1
14.53: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája négyes döntő, Köln, elődöntő, MKB-MVM Veszprém – THW Kiel

Duna
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, DVSC-TEVA – Budapest Honvéd

Sport 1
2.30: Kosárlabda, NBA, Miami Heat-Indiana Pacers
14.00: Strandröplabda, Masters, Baden, férfiak, elődöntő
16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Lombard Pápa-Újpest
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, MTK-Kaposvár
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Győri ETO – Mezőkövesd-Zsóry

Sport 2
15.00: Ökölvívás, profi gála, Makaó, Simpiwe Vetyeka-Nonito Donaire
18.00: Strandröplabda, Masters, Baden, férfiak, döntő
19.00: Salakmotor, cseh GP, Prága
22.00: Ökölvívás, profi gála, London, Carl Froch-George Groves

Sport M
15.00: Lóverseny, futam

Sportklub
0.15: Műugrás, világsorozat, Windsor Canada
11.45: Atlétika, Stockholm Marathon
21.15: Kosárlabda, ACB Liga, Laboral Kutxa-FC Barcelona Regal
23.15: Labdarúgás, Major League Soccer, Toronto FC-Columbus Crew

Eurosport
11.00 és 17.30: Tenisz, Roland Garros
14.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 20. szakasz

Eurosport 2
11.00: Tenisz, Roland Garros

Digisport 1
8.55: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés MotoGP, Moto2, Moto3
14.40: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, négyes döntő, elődöntő, MKB-MVM Veszprém – THW Kiel
17:40: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, négyes döntő, elődöntő, Barcelona-Flensburg
20.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hollandia-Ghána

Digisport 2
12.30: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, időmérő, Moto3
13.25: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP
14.05: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, időmérő, MotoGP
15.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, időmérő, Moto2
16.10: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Norvégia-Oroszország
20.40: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Írország
23.05: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Kolumbia-Szenegál

június 1., vasárnap:

M1
13.15: Autósport, német túraautó-bajnokság, Hungaroring
15.15, vagy 17.47: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája négyes döntő, Köln, bronzmérkőzés, vagy döntő

Duna
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Videoton-DVTK

Sport 1
12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Eibar-Lugo
15.30: Strandröplabda, Masters, Baden, nők, bronzmeccs és döntő
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Kamerun

Sport 2
12.00: Strandröplabda, Masters, Baden, nők, elődöntő
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Ferencváros-MVM Paks
12.40: Kosárlabda, ACB Liga, CAI Zaragoza – Real Madrid
14.45: Kosárlabda, férfi NB I, bronzmérkőzés, Kaposvár-Sopron
17.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga
19.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga

Sport M
15.00: Lóverseny, futam

Eurosport
11.00 és 17.30: Tenisz, Roland Garros
14.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 20. szakasz

Eurosport 2
7.00: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga, Western Bulldogs-Fremantle
11.00: Tenisz, Roland Garros
21.00: Labdarúgás, Ekstraklasa, Lengyelország

Digisport 1
14.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, négyes döntő, bronzmérkőzés
17.25: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, négyes döntő, döntő
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Svédország-Belgium

Digisport 2
10.50: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, futam
12.10: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, futam
13.55: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, futam
15.25: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés, Szolnoki Olaj-Atomerőmű SE
19.00: Autósport, Nascar, Dover International Speedway



További hírek a Sport kategóriából
Sakkvilágbajnoki döntő – Harmadjára is döntetlen
London - Ahogy az első kettő, úgy hétfőn a harmadik parti is döntetlennel ért véget az egymillió dollár [...] tovább »
Férfi kézilabda-vb – Dániában készül a magyar válogatott
Budapest - A magyar férfi kézilabda-válogatott Dániában készül a januári, olimpiai kvalifikációs világbajnokságra. tovább »
Sós Barnabás újabb győzelme
Debrecen - Nemesvámoson folytatódott a Mezei futó Magyar Liga-sorozat. tovább »
Férfi tenisz-világranglista – Fucsovics karriercsúccsal 37., Djokovic maradt az élen
London - Fucsovics Márton egy helyet javítva, egyben karriercsúcsot elérve 37. helyen áll a férfi teniszezők [...] tovább »
DSC-SI: egy arany, hat döntős hely a rövidpályás úszó ob-n
Debrecen - A DSC-SI hét úszóval vett részt a százhalombattai versenyen. tovább »
DVTK: „A csapat nagyon jól játszott, de sajnos kiengedtük a kezünkből a győzelmet”
Miskolc - Női labdarúgás NB I, 10. fordulójában döntetlent játszott Diósgyőri VTK. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
MK: eldőlt, mikor játszik a Loki a Vasassal
Debrecen - Mint ismert, a DVSC az NB II-ben szereplő Vasas együttesét kapta a Magyar Kupa 8. fordulójában. A Magyar [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása