Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest, 2014. március 14., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

március 14., péntek:

Duna
14.30: Labdarúgás, Ness Hungary NB II, Tatabánya-Siófok

Sport 1
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Kecskemét
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Pápa

Sport 2
13.30: Lóverseny
16.15: Jégkorong, KHL, rájátszás
20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic

SportKlub
18.55: Jégkorong, EBEL, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Fehérvár-Bozen

Eurosport
10.30: Alpesi sí, Világkupa, Lenzerheide
14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 3. szakasz
16.15: Síugrás, sírepülő-világbajnokság, Harrachov

Eurosport 2
12.30: Sznúker, Haikou World Open, Kína
15.30: Sífutás, Világkupa
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Schalke 04

Digisport 1
17.55: Kosárlabda, női Euroliga, nyolcaddöntő, 2. mérkőzés, Sopron-Szpartak Moszkva
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Olympique Marseille

Digisport 2
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Kuban Krasznodar-Galatasaray
18.55: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 4. mérkőzés, ASC Corona Brasov-HC Nové Zámky
21.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

március 15., szombat:

M1
6.45: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, Melbourne, időmérő

Sport 1
15.00: Lóverseny, Futam
18.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-Pittsburgh Penguins

Sport 2
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Celta Vigo
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Real Jaen-Sporting Gijon
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Madrid
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Espanyol

Sportklub
16.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes
19.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bastia
22.00: Labdarúgás, Major League Soccer, Seattle Sounders-Toronto FC

Eurosport
8.45: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, női műlesiklás, 1. futam
9.45: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
10.45: Sífutás, világkupa, Falun, női síatlon
11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, női műlesiklás, 2. futam
12.15: Sílövészet, világkupa, Kontiolahti, férfi sprint
13.30: Sífutás, világkupa, Falun, férfi síatlon
14.30: Kerékpározás, Tirreno Adriatico, Olaszország, 4. szakasz
16.15: Síugrás, sírepülő-világbajnokság, Harrachov, HS 205
23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, San Jose, Costa Rica, Olaszország-Zambia

Eurosport 2
7.00 és 13.30: Sznúker, Haikou World Open, Hainan, Kína, elődöntő
12.00: Északi összetett, világkupa, Falun, síugrás
12.45: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Mönchengladbach
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Bayer Leverkusen

Digisport 1
4.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City-Manchester City
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-WBA
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Chelsea
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Internazionale

Digisport 2
15.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Olympiakosz – ZF-Eger
18.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Pick Szeged-Tatran Presov
20.00: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells, elődöntők

március 16., vasárnap:

M1
6.30: Forma 1, Ausztrál Nagydíj, Melbourne, futam
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Debrecen

Sport 1
14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Heerenveen
17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Osasuna
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Valladolid
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia

Sport 2
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zsóry – Újpest
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Győri ETO

Sportklub
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sampdoria
14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Lazio
18.45: Kézilabda, női NB I, Érd-FTC
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Chievo

Eurosport
8.45: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, férfi műlesiklás, 1. futam
9.45: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, női óriás-műlesiklás, 1. futam
10.30: Sílövészet, világkupa, Kontiolahti, férfi üldözéses
11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, férfi műlesiklás, 2. futam
12.15: Sílövészet, világkupa, Kontiolahti, női üldözéses
13.00: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, női óriás-műlesiklás, 2. futam
13.30: Síugrás, Sírepülő-világbajnokság, Harrachov, HS 205
15.45: Lovaglás, Saut Hermes, Párizs, Franciaország
20.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Costa Rica, Spanyolország-Japán

Eurosport 2
3.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Costa Rica, Németország-Kanada
7.00 és 12.30: Sznúker, Haikou World Open, Hainan, Kína, döntő
10.00: Síugrás, női világbajnokság, Falun, HS 100
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Nürnberg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Freiburg
20.30: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Costa Rica, Mexikó-Kolumbia

Digisport 1
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Larvik
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Juventus

Digisport 2
12.55: Kosárlabda, női NB I, Hat-Agro Uni Győr – PINKK Pécsi 424
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Parma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Monaco
20.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, döntő
22.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, döntő



További hírek a Sport kategóriából
Komoly lépést tett a Balmaz a cél felé
Balmazújváros - A balmazújvárosiak a második félidei produkciójuknak hála tudták két vállra fektetni a Haladást. tovább »
Sopronban is győzött a DEAC
Debrecen - Nem kis meglepetésre Sopronban is nyerni tudott az újonc DEAC az NBI/A 9. fordulójában. Berényi Sándor [...] tovább »
A Kazincbarcika kielemezte a hibáit és más felfogással indul Csákvárra
Kazincbarcika - A labdarúgó NB II 18. fordulójában vasárnap a Kazincbarcikai SC játszik a Aqvitál FC Csákvár ellen. tovább »
DVTK Jegesmedvék: Újabb bravúros győzelem a Kontinentális Kupában
Ritten - A Kontinentális Kupa E csoportkörének harmadik mérkőzésén a DVTK Jegesmedvék a francia élvonalbeli [...] tovább »
„Gratulálok mindenkinek, aki hozzátett ehhez az őszi elsőséghez!”
Miskolc - A labdarúgó megyei I. osztály 15. fordulóját szombaton rendezték meg. tovább »
Csúfos cívisvárosi vereség
Debrecen - Saját otthonában kapott ki a DVSE az eddig nyeretlen Kaposvár csapatától. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Labdarúgó NB I – Góllövőlista – 16. forduló – 2017/2018.
Balmazújváros/Budapest/Debrecen/Mezőkövesd/Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája. tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása