Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest, 2014. március 7., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

március 7., péntek:

Duna
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa-Mezőkövesd

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Miami Heat
13.30: Lóverseny, futam

Sport 2
19.00: Jégkorong, KHL, rájátszás

Eurosport
10.00 és 18.30: Atlétika, fedettpályás vb, Sopot
15.30: Alpesi sí, világkupa, Svédország, női óriás-műlesiklás, 1. futam
16.30: Síugrás, világkupa, Trondheim

Eurosport 2
14.15: Labdarúgás, női Algarve Kupa, Svédország-Egyesült Államok
17.00: Labdarúgás, női Algarve Kupa, Németország-Kína
19.15: Alpesi sí, világkupa, Svédország, női óriás-műlesiklás, 2. futam

Digisport 1
17.45: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Szeged
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nice
23.10: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells

Digisport 2
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntő, Kuban Krasznodar-Makkabi Electra
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntő, Galatasaray-Real Madrid
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntő, Panathinaikosz-Laboral Kutxa
22.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

március 8., szombat:

M1
13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskemét-DVTK
21.30: Ökölvívás, Erdei Zsolt búcsúmérkőzése, Kecskemét

RTL Klub
12.55: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Veszprém

Sport 1
15.00: Lóverseny, futam
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-FTC
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Kaposvár
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-Pécs
22.15: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Butler-Liriano

Sport 2
13.45: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Arsenal-Everton
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Barcelona
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Villarreal

SportKlub
19.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Sochaux
22.00: Labdarúgás, MLS, Seattle-Sporting

Eurosport
9.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi óriásműlesiklás, 1. futam
10.15: Alpesi sí, vk, Aare, női műlesiklás, 1. futam
11.15: Sílövészet, vk, Szlovénia, férfi üldözéses
12.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi óriásműlesiklás, 2. futam
13.15: Sílövészet, vk, Szlovénia, női üldözéses
15.30: Északi összetett, vk, Oslo
18.00: Atlétika, fedettpályás vb, Sopot

Eurosport 2
10.00: Atlétika, fedettpályás vb, Sopot
13.30: Alpesi sí, vk, Aare, női műlesiklás, 2. futam
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Nürnberg-Bremen
20.30: Salakmotor, Hollandia

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich-Manchester United
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Southampton
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AC Milan
20.00: Kézilabda, női KEK, negyeddöntő, FTC-Viborg
22.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights
14.15: Kézilabda női BL, középdöntő, Thüringer HC-Vardar Szkopje
16.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-PSG
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham
20.35 és 23.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

március 9., vasárnap:

M1
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Haladás

Sport 1
13.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Sheffield United-Charlton
15.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Hull City-Sunderland
17.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Manchester City-Wigan
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante
21.00: Labdarúgás, Valencia-Athletic Bilbao

Sport 2
13.15: Futsal, MK-döntő, Berettyóújfalu
15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, Fehérvár-Cluj
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Videoton

Sport M
15.00: Lóverseny, futam

SportKlub
4.35: Labdarúgás, MLS, LA Galaxy-Real Salt Lake
12.15: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Kutxa-Joventut
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta
17.15: Jégkorong, EBEL-negyeddöntő, Fehérvár-Bozen
20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lyon

Eurosport
9.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi lesiklás, 1. futam
11.00: Sílövészet, vk, Szlovénia, férfi tömegrajtos
12.00: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi lesiklás, 2. futam
13.15: Sílövészet, vk, Szlovénia, női tömegrajtos
14.00 és 15.00: Síugrás, vk, Oslo
16.00: Atlétika, fedettpályás vb, Sopot

Eurosport 2
7.00, 8.00, 10.00 és 11.00: Motokrossz, vb, Thaiföld
12.00: Sífutás, vk, Oslo, női 30 km
13.45: Kerékpár, Róma
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Dortmund
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hertha BSC

Digisport 1
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juvetus-Fiorentina
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Torino
19.00: Kézilabda, női BL, középdöntő, Podgorica-Győr
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AS Roma
23.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
5.30 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier



További hírek a Sport kategóriából
Férfi vízilabda Magyar Kupa – Huszonkét év után nyert a Ferencváros
Budapest - A Ferencváros 1996 óta először nyerte meg a férfi vízilabda Magyar Kupát, miután a vasárnapi [...] tovább »
Alpesi vk – Shiffrin kihagyja a Val Gardena-i versenyeket
Val Gardena - Az összetett alpesisí-világkupában címvédő amerikai Mikaela Shiffrin kihagyja a sorozat [...] tovább »
Kerekesszékes vívó vk – Nyolc magyar érem Kiotóban
Budapest - A magyar küldöttség nyolc érmet, egy aranyat, három ezüstöt és négy bronzot szerzett Japánban, a [...] tovább »
Hosszú Katinka az év legjobbja a FINA-nál
Hangcsou - Hosszú Katinka lett az év női úszója a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetségnél (FINA). tovább »
Végig hitte, hogy jók lesznek
Debrecen - Kovács Annáék megmutatták, hogy senki nem veheti félvállról a magyar együttest. tovább »
A magyar férfi vízilabda-válogatott az év csapata a FINA-nál
Hangcsou - A magyar férfi vízilabda-válogatott lett az év csapata a vizes sportokat tömörítő nemzetközi [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Női kézilabda Eb – Hollandia nyerte a bronzérmet
Budapest/Párizs - A holland női kézilabda-válogatott nyerte a franciaországi Európa-bajnokság bronzérmét, [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása