Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2014. február 7., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

február 7., péntek:
M1
16.45: Szocsi téli olimpia, megnyitóünnepség

Sport 2
12.30: Tenisz, ATP-torna, Montpellier, negyeddöntő

Sportklub
14.30: Tenisz, ATP-torna, Zágráb
19.00: Kosárlabda, spanyol Király Kupa, Valencia Basket Club-Laboral Kutxa
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse FC – AS Saint-Etienne

Eurosport
9.30: Sznúker, Európa torna, Lengyelország, 1. nap
11.00: Kerékpár, dubaji körverseny, 3. szakasz
13.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország, 1. nap
18.30 és 20.30: Darts, világbajnokság, Blackpool, 2. nap

Eurosport 2
11.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország, 1. nap
18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Bochum-FSV Frankfurt
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bayer Leverkusen

Digisport 1
15.55: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Szerbia-Egyesült Államok
17.40: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Magyarország-Németország
19.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Larvik-Győri Audi ETO

Digisport 2
17.15 és 19.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Pécs

február 8., szombat:
M1
10.30 és 15.00: Szocsi téli olimpia

Sport 1
14.45: Tenisz, ATP-torna, Montpellier
19.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-Calgary Flames

Sport 2
10.30 és 15.00: Autósport, svéd rail, 4. nap
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Betis
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Sabadell-Alavés
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Atlético Madrid

SportKlub
7.30: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Új-Zéland, Shield Final
8.00: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Új-Zéland, Bowl Final
8.30: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Új-Zéland, Plate Final
9.00: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Új-Zéland, Play Off
9.30: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Új-Zéland, Cup Final
15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Vác-Fehérvár
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Atalanta
19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan
23.00: Tenisz, ATP-torna, Vina del Mar

Eurosport
9.30 és 13.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország, 2. nap
11.00: Kerékpár, dubaji körverseny, 4. szakasz
15.30: Darts, világbajnokság, Blackpool, 3. nap
20.30: Futsal, Európa-bajnokság, döntő, Antwerpen

Eurosport 2
11.00: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország, 2. nap
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Nürnberg-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Hertha Berlin

Digisport 1
3.00: Ökölvívás, ESPN, Friday Night Fight
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Arsenal
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle United
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Cardiff City
20.30 Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő, Pécs

Digisport 2
13.55: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Egyesült Államok-Németország
15.40: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Magyarország-Szerbia
17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, bronzmérkőzés, Pécs

február 9., vasárnap:
M1
8.10, 13.40, 18.30: Szocsi téli olimpia

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Getafe
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Zwolle-Ajax Amsterdam
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Levante
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-FC Barcelona

Sport 2
14.45: Tenisz, ATP-torna, Montpellier
21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-Chicago Bulls

SportKlub
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna
14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-AS Roma
17.00: Tenisz, ATP-torna, Zágráb
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco – Paris Saint-Germain
23.00: Tenisz, ATP-torna, Vina del Mar

Eurosport
10.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország
14.00, 20.30 és 23.00: Darts, világbajnokság, Blackpool, 4. nap

Eurosport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-FC Augsburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Schalke 04-Hannover 96
20.30: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

Digisport 1
12.20: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Pick Szeged-Nantes
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Everton
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Fulham
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Rhein-Neckar Löwen – MKB-MVM Veszprém

Digisport 2
12.25: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Szerbia-Németország
14.40: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Magyarország-Egyesült Államok
16.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kolding-Kiel



További hírek a Sport kategóriából
Női kosárlabda NB I – Vendéggyőzelem az esti mérkőzésen
Budapest - A Cegléd magabiztosan győzött a fővárosban az MTK-Budapest ellen a női kosárlabda NB I szombati [...] tovább »
Rövidpályás úszó Eb – Hosszú Katinka hatszoros Európa-bajnok Koppenhágában
Budapest, Koppenhága - A negyedik versenynapon ötödik és hatodik aranyérmét is megszerezte Hosszú Katinka az [...] tovább »
Nem igazán örülhet a DVSE az iksznek
Debrecen - Maradt a Vasas kétpontos előnye, miután 10–10-et játszott Debrecenben. tovább »
Férfi vízilabda ob I – A Debrecen nem bírt a Vasassal, OSC-siker Szentesen
Budapest - Döntetlenre végzett egymással a Debrecen és vendége, a Vasas szombaton, a férfi vízilabda E.ON ob I-ben. tovább »
Rövidpályás úszó Eb – Eredmények
Budapest, Koppenhága - Hosszú Katinka 200 méter vegyesen és 50 méter háton nyert a koppenhágai rövidpályás [...] tovább »
Férfi vízilabda ob I – Könnyed FTC-győzelem
Budapest - Könnyedén, 13 góllal verte a Ferencváros vendégként is az újonc szombathelyi AVUS-t szombaton, a [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Női kosárlabda NB I – Sima soproni siker
Budapest - A címvédő Sopron a várakozásnak megfelelően fölényesen győzött a Vasas Akadémia csapata ellen a [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása