Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2013. november 22., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

november 22., péntek:

———————

Duna TV

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC – Kecskeméti TE-Phoenix Mecano

 

Sport 1

19.00: Futsal, Bajnokok Ligája, elitkör, 2. forduló, premier, ETO FC Győr-Araz

 

Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi, 1. nap

19.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Medvescak-Metalurg Magnyitogorszk

 

Sportklub

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, AC Ajaccio – Olympique Marseille

 

Eurosport

8.00: Röplabda, Irán-Oroszország

11.00: Röplabda, Japán-Brazília

13.30: Műkorcsolya, ISU nagydíj, Orosz Kupa, páros rövidprogram

15.45: Műkorcsolya, ISU nagydíj, Orosz Kupa, férfi rövidprogram

17.45: Síugrás, világkupa, Klingenthal, Németország, HS 140, selejtező

20.00: Boksz, Bigger’s Better

 

Eurosport 2

17.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Orosz Kupa, jégtánc rövidprogram

18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Németország, Energie Cottbus-FSV Frankfurt

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Németország, VFB Stuttgart-Mönchengladbach

 

Digisport 1

19.15: Vízilabda, férfi ob I, Racionet Honvéd – Széchenyi Bank-FTC

 

Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Crvena Zvezda

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milano-Anadolu Efes

23.00: Kosárlabda, NCAA, Puerto Rico, Tip-off, elődöntő

 

november 23., szombat:

———————-

M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd – DVSC-TEVA

16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés

 

Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás – PMFC-Matias

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Lombard Pápa

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zsóry – Győri ETO

 

Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Abu-Dzabi, 2. nap

16.00: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Granada

18.00: Labdarúgás, Primera División, Real Sociedad-Celta Vigo

20.00: Labdarúgás, Primera División, Almería-Real Madrid

22.00: Ökölvívás, Profi gála, Manchester, Carl Froch-George Groves

 

Sportklub

17.45: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-Chievo

19.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Genoa

 

Eurosport

8.00: Röplabda, World Grand Champions Cup, Oroszország-Brazília

11.00: Röplabda, World Grand Champions Cup, Olaszország-Japán

15.45: Síugrás, Világkupa, Klingenthal, csapat, HS 140

17.45: Labdarúgás, Kanada, Bulgária-Franciaország

20.00: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, Norvégia-Franciaország

 

Eurosport 2

8.15 és 9.30: Szánkó, Világkupa, Ausztria, nők, 1. és 2. futam

11.00: Szánkó, Világkupa, Ausztria, férfiak, 1.futam

13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, 1. FC Kaiserslautern-FC Union Berlin

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha Berlin-Bayer Leverkusen

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayern München

21.00: Szabadstílusú motokrossz, Gladiator Games, Cseh Köztársaság

 

Digisport 1

13.30: Labdarúgás, Premier League, Everton-Liverpool

15.45: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Southampton

18.35: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém – Celje

20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Gorenje Velenje-La Rioja

22.30: Labdarúgás, Brazil bajnokság, Vasco da Gama-Cruzeiro

 

Digisport 2

12.10: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barcelona-Dinamo Minszk

15.00: Rögbi, Olaszország-Argentína

18.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Chelsea

21.00: Rögbi, Franciaország-Dél-Afrika

 

november 24., vasárnap:

———————–

M1

16.30: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam

 

Duna

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Videoton FC

 

Sport 1

3.00: Ökölvívás, Profi gála, Makaó, Manny Pacquiao-Brandon Rios

12.00: Labdarúgás, Spanyol másodosztályú bajnokság, Lugo-Sporting

16.45: Kosárlabda, Adria-liga, 9. forduló, Szolnoki Olaj-Buducsnoszt

19.00: Labdarúgás, Primera División, Elche-Valencia

21.00: Labdarúgás, Primera División, Sevilla – Betis

 

Sport 2

1.00: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings – Ottawa Senators

15.30: Futsal, Bajnokok Ligája, elitkör, Eindhoven-ETO FC Győr

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Ferencváros

22.15: Amerikaifutball, NFL, New York Giants-Dallas Cowboys

 

Sportklub

1.50: Labdarúgás, MLS, Keleti-főcsoport, döntő, Sporting KC-Houston Dynamo

14.45: Labdarúgás, Serie A, Livorno-Juventus

17.15: Kézilabda, Női NB I, Fehérvár-FTC Rail Cargo Hungaria

20.15: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Internazionale

 

Eurosport

12.15: Szánkó, Világkupa, Ausztria, kettes, 2. futam

13.15: Síugrás, Világkupa, Klingenthal, HS 140

15.15: Sílövészet, Világkupa, Svédország, vegyesváltó

17.00: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, nők, Oroszország-Svédország

20.30: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, férfiak, Svédország-Norvégia

 

Eurosport 2

10.15: Autósport, FIA GT, Azerbajdzsán

13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, VfR Aalen-FC St. Pauli

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, HSV Hamburg-Hannover 96

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Mainz

 

Digisport 1

2.00: Amerikaifutball, NCAA, Baylor-Oklahoma State

14.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Tottenham

16.55: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Manchester United

19.00: Kosárlabda, NCAA, Hall of Fame Tip-off Classic

 

Digisport 2

15.55: Vízilabda, férfi OB I, A-HÍD Szeged – ZF-Eger

17.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje-Metalurg

19.55: Labdarúgás, Brazil bajnokság, Flamengo-Corinthians

 



További hírek a Sport kategóriából
A bennmaradásért harcolhat a magyar labdarúgó válogatott
Budapest - A csütörtöki, észtek elleni győzelem a harmadik vonalban tarthatja a magyar válogatottat. tovább »
A magasban sem fél
Nyíregyháza - A nyíregyházi lány másfél éve kezdte, mára világbajnok a sportágában. tovább »
Sényő: Korábban érkezik a Mikulás
Sényő - Sényőn ünnep lesz a Ferencváros érkezése, és az egész ország láthatja. tovább »
Lesz egy kis lámpaláza Tóvizi Petrának
Debrecen - A debreceni Tóvizi Petra – Kovács Annával egyetemben – ott lesz a franciaországi Eb-n. tovább »
Az ideiglenes után öt évre kapta meg a DFC Kft. a Diósgyőri stadiont
Miskolc - A jövőben is a DFC Kft. üzemelteti a Diósgyőri stadiont. tovább »
A vaspapucsosok viadalai
Nagyhalász - Három rangos nemzetközi versenynek és két hazai bajnoki futamnak volt remek házigazdája a [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Profi K-1 világbajnok tartott edzést a küzdősportgálára készülő TEK-eseknek
Budapest - Remy Bonjasky háromszoros szupernehézsúlyú profi K-1 világbajnok holland versenyző tartott [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása