Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2013. november 15., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

november 15., péntek:

———————

Sport 1

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Fram-Fehérvár, Székesfehérvár

20.45: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Chile

 

Sport 2

16.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Szerbia-Csehország, Belgrád

 

SportKlub

20.40: Labdarúgás, vb-pótselejtező, Ukrajna-Franciaország

 

Eurosport

8.30: Autósport, FIA túraautó-vb, selejtező, Makaó

9.30 és 17.45: Sznúker, Európa Torna, Antwerpen

14.00: Bowls, Skót Nemzetközi Open

 

Eurosport 2

8.00: Röplabda, World Grand Champions Cup, Egyesült Államok-Oroszország

11.00: Röplabda, World Grand Champions Cup, Thaiföld-Japán

14.00: Sznúker, Európa Torna, Antwerpen

17.30, 18.45 és 20.15: Műkorcsolya, Francia GP, férfi, jégtánc és női rövidprogram

 

Digisport 1

17.30: Vízilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Dunaújvárosi Főiskola-Szentes

19.15: Vízilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, ZF-Eger – Szegedi Vízmű

 

Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Partizan Beograd

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Armani Milano-Strasbourg

 

november 16., szombat:

———————-

M1

18.45: Forma-1, Amerikai Nagydíj, időmérő edzés

 

Sport 1

14.45: Kézilabda, EHF Kupa, Fehérvár KC-Fram

17.00: Labdarúgás, Ligakupa, Ferencváros-Győri ETO FC

19.15: Ökölvívás, Ferobox Event profibokszgála, Szentes

 

Sport 2

16.00: Tenisz, Davis Kupa-döntő, Szerbia-Csehország

19.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Wales-Finnország

22.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Egyenlítői Guinea-Spanyolország

 

Sport Klub

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű-Alba Fehérvár

20.15: Kosárlabda, ACB Liga, UCAM Murcia-Gipuzkoa Basket

 

Eurosport

10.00, 13.00: Alpesi sí, Világkupa, Levi

11.00, 12.15, 14.00: Szánkó, Világkupa, Lillehammer

15.00: Bowling, skót nemzetközi verseny, Perth

17.30: Sznúker, Európa torna, Antwerpen

 

Eurosport 2

10.45: Sznúker, Európa torna, Antwerpen

18.45, 20.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

 

Digisport 1

2.55: Amerikaifutball, NCAA, Washington-UCLA

14.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, A-HÍD Szeged – Kaposvári VK

16.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szolnoki Dózsa-Közgép – TEVA-Vasas

18.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Baia Mare

22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Botafogo-Atlético PR

 

Digisport 2

14.40: Kézilabda, női KEK, Veszprém Barabás-Gorodonicsanka

16.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Krim Ljubljana-Lipcse

20.00: Ökölvívás, World Series of Boxing, Németország-Algéria

 

november 17., vasárnap:

———————–

M1

19.30: Forma-1, Amerikai Nagydíj, futam

 

Sport 1

3.30: Ökölvívás, nemzetközi profi gála, Andre Ward-Edwin Rodriguez

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Deportivo La Coruna-Real Mallorca

19.00: Amerikaifutball, NFL, Cincinnati Bengals-Cleveland Browns

22.15: Amerikaifutball, NFL, New Orleans Saints-San Francisco 49ers

 

Sport 2

1.00: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-New York Rangers

14.00 Tenisz, Davis Kupa-döntő, Szerbia-Csehország

 

Sport Klub

12.40: Kosárlabda, ACB Liga, Bilbao Basket-FC Barcelona

17.15: Kézilabda, női KEK, Érd-Dalfsen

 

Eurosport

4.15, 5.15: Autósport, FIA WTCC világbajnokság, Makaó

9.45: Alpesi sí, Világkupa, Levi

12.00: Szánkó, Világkupa, Lillehammer

14.00, 16.00, 20.00: Sznúker, Európa torna, Antwerpen

 

Eurosport 2

13.00: Sznúker, Európa Torna, Antwerpen

14.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

 

Digisport 1

14.15: Vízilabda, női Magyar Kupa, döntő

16.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, döntő

17.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt Podgorica-Ferencváros

19.55: Kézilabda, férfi Bajnokok ligája, Celje – MKB-MVM Veszprém

 

Digisport 2

14.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer-Hypo NÖ

17.55: Kosárlabda, NCAA, Boston-UCONN

20.10: Labdarúgás, brazil bajnokság

 



További hírek a Sport kategóriából
Kézilabda Magyar Kupa – Sorsoltak az ötödik fordulóra
Budapest - Elkészült a férfi és a női kézilabda Magyar Kupa ötödik fordulójának sorsolása, az innen [...] tovább »
Divízió I-es jégkorong-vb – Elfogytak a jegyek a magyar meccsekre
Budapest - Minden jegy elkelt a magyar válogatott mérkőzéseire az áprilisi, budapesti divízió I/A [...] tovább »
Női röplabda Eb – Boricic: jó döntés volt, hogy Magyarország legyen társházigazda
Budapest - Aleksandar Boricic, az Európai Röplabda Szövetség (CEV) elnöke szerint a szervezet jó döntést hozott, [...] tovább »
Kilenc év után távozik a Veszprém horvát beállója
Budapest, Veszprém - A horvát Renato Sulic az idény végén távozik a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatától. tovább »
Szöges gumikkal száguldoztak a havas hegyek között
Debrecen - Nagyszerű siker a téli ralin: Soósék és Forgácsék is megnyerték kategóriájukat. tovább »
DVSC: tavasszal is folytatódik a suliroadshow
Debrecen - A klub továbbra is arra törekszik, hogy minél több diák látogasson ki a meccseikre. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Davis Kupa – Fucsovics vezeti a magyar csapatot Liege-ben
Budapest - Az ausztrál nyílt teniszbajnokságon nyolcaddöntős Fucsovics Márton vezeti a magyar válogatottat jövő [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása