Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2013. október 25., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban

hiba beküldése

október 25., péntek:

——————–

Duna

15.30: Labdarúgó NB II, Vasas FC-FGSZ Siófok

 

Sport 1

10.00: Ökölvívás, világbajnokság, Almati, elődöntők

13.00: Tenisz, ATP-torna, Valencia

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest FC

 

Sport 2

14.00: Ökölvívás, világbajnokság, Almati, elődöntők

17.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel

 

Sportklub

16.45: Női kézilabda, Provident Kupa, Magyarország-Norvégia

18.45: Jégkorong, osztrák liga, Sapa Fehérvár AV19-Znojmo

 

Eurosport

14.45 és 17.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek

20.00: Súlyemelés, világbajnokság, Wroclaw

 

Eurosport 2

9.30 és 12.00: Gyeplabda, Európai Liga

14.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek

17.00: Súlyemelés, világbajnokság, Wroclaw

19.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Arminia Bielefeld-1. FC Köln

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-1. FC Nürnberg

22.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada

 

Digisport 1

16.00: Tenisz, WTA-vb, Isztambul

 

Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Budivelnyik Kijev

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Laboral Kutxa Vitória

 

október 26., szombat:

———————

M1

10.10: Forma-1, Indiai Nagydíj, időmérő edzés

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA – Lombard Pápa Termál FC

 

Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros – Mezőkövesd-Zsóry

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskeméti TE Phoenix-Mecano – MVM Paks

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Diósgyőri VTK

22.15: Ökölvívás, profi gála, Oldenburg, Artur Abraham-Giovanni De Carolis

 

Sport 2

10.00: Ökölvívás, világbajnokság, Almati, döntők

14.30: Tenisz, ATP-torna, Bázel, Valencia, elődöntők

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Madrid

 

Sportklub

15.30: Kézilabda, férfi NB I, Pick Szeged – MKB-MVM Veszprém

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Atalanta

19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Verona

 

Eurosport

9.15: Alpesi sí, világkupa, Sölden, női óriás-műleisklás, 1. futam

12.15: Alpesi sí, világkupa, Sölden, női óriás-műleisklás, 2. futam

17.00: Súlyemelés, világbajnokság, Wroclaw

19.00: Crossfit Invitational

20.15: Súlyemelés, világbajnokság, Wroclaw

 

Eurosport 2

7.45: Kerékpár, Japán

9.30: Gyeplabda, Európai Liga

12.30: Labdarúgás, AFC Bajnokok Ligája, döntő, 1. mérkőzés, FC Seoul-Guangzhou Evergrande

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, FC Schalke 04-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-Werder Bremen

20.30 és 22.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada

 

Digisport 1

1.55/2.50/3.50: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3/MotoGP/Moto2, 3. szabadedzés

5.30/7.05/8.00: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3/MotoGP/Moto2, időmérő edzés

6.25: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Stoke City

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Fulham

22.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Criciúma

 

Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-vb, Isztambul, elődöntők

21.15: Amerikaifutball, NCAA, Clemson-Maryland

 

október 27., vasárnap:

———————-

M1

9.57: Forma-1, Indiai Nagydíj, futam

16.24: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Budapest Honvéd

 

Sport 1

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Osasuna

16.00: Tenisz, ATP-torna, Valencia, döntő

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Almería

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis

 

Sport 2

12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Roda-PSV Eindhoven

14.30: Tenisz, ATP-torna, Bázel, döntő

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Puskás Akadémia

 

Sportklub

4.30: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Chivas USA-Portland Timbers

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AS Roma

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Cagliari

 

Eurosport

9.15: Alpesi sí, világkupa, Sölden, férfi óriás-műleisklás, 1. futam

12.30: Alpesi sí, világkupa, Sölden, férfi óriás-műleisklás, 2. futam

13.45 és 16.00: Súlyemelés, világbajnokság, Wroclaw

 

Eurosport 2

7.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

11.00: Asztalitenisz, férfi világkupa, Belgium, elődöntő

12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, SC Freiburg-Hamburger SV

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Eintracht Frankfurt

 

Digisport 1

2.55/4.15/5.50: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3/Moto2/MotoGP, futam

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Newcastle United

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City

 

Digisport 2

2.00: Amerikaifutball, NCAA, Ohio-Penn State

14.00: Vízilabda, férfi ob I, TEVA-Vasas – Debrecen

16.00: Tenisz, WTA-vb, Isztambul, döntő

18.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Corinthians-Santos

 – MTI –



További hírek a Sport - Foci kategóriából
Hivatalos totónyeremények – 25/1. hét
Budapest - A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 25. fogadási heti, első fordulós TOTÓ és Góltotó [...] tovább »
Vb-2018 – Három sikertelen csoportkör után jutottak tovább a horvátok
Moszkva - A horvát labdarúgó-válogatott azután biztosította helyét a világbajnokság legjobb 16 csapata [...] tovább »
TOTÓ-eredmények – 25/1. hét
Budapest - A TOTÓ 25. heti, első fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei. tovább »
Szakértő szemmel: a favoritok csak később élesednek be a vébén
Debrecen - A Honvéd pályaedzője, Híres Gábor úgy véli, túl nagy meglepetés nem várható az oroszországi tornán. tovább »
Vb-2018 – Góllövőlista
Budapest - Az oroszországi labdarúgó-világbajnokság góllövőlistája. tovább »
Vb-2018 – D csoport: eredmény, állás, további program
Budapest - Az oroszországi labdarúgó-világbajnokság D csoportjának csütörtöki, 2. fordulós eredménye. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Hétvégi sportműsor
Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények. tovább »
Női röplabda interkontinentális selejtező – Sima vereséget szenvedett a magyar csapat
Budapest/Lima - A magyar női röplabda-válogatott három sima játszmában kapott ki a kolumbiai csapattól a Peruban [...] tovább »
Hivatalos totónyeremények – 25/1. hét
Budapest - A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 25. fogadási heti, első fordulós TOTÓ és Góltotó [...] tovább »
Vívó Eb – Aranyérmes a magyar férfi kardcsapat
Budapest/Újvidék - A magyar férfi kardcsapat aranyérmet nyert az újvidéki Európa-bajnokság csütörtöki [...] tovább »
Vívó Eb – Huszonhét év elteltével nyert aranyat Európa-bajnokságon a férfi kardcsapat
Budapest/Újvidék - Nagyszerű vívással, ritkán látható nagy fölénnyel lett Európa-bajnok - 27 év elteltével [...] tovább »
Vb-2018 – Három sikertelen csoportkör után jutottak tovább a horvátok
Moszkva - A horvát labdarúgó-válogatott azután biztosította helyét a világbajnokság legjobb 16 csapata [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása