Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
Budapest, 2015. június 19., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

június 19., péntek:

Sport 1
12.00, 14.00, 16.00: Tenisz, ATP-torna, Halle
18.00: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Debrecen, Görögország-Csehország
20.30: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Debrecen, Franciaország-Törökország

Sport 2
13.30, 15.15 és 18.30: Tenisz, ATP-torna, Queens
16.45: Kerékpár, svájci körverseny, 7. szakasz
23.00: Labdarúgás, Copa América, Mexikó-Ecuador

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
14.30: Kerékpár, Route du Sud, Franciaország, 2. szakasz
21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

Eurosport 2
7.00 és 13.30: Sznúker, világkupa, Vuhszi

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Birmingham

Digisport 2
5.50-22.10: Európa Játékok, Baku

június 20., szombat:

Duna
9.00: Magyar Úszás Napja
13.45: Forma-1, Osztrák Nagydíj, Spielberg, időmérő edzés

Sport 1
13.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Halle
17.45: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Győr, Oroszország-Szlovákia
20.15: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Győr, Szerbia-Spanyolország

Sport 2
1.30: Labdarúgás, Copa América, csoportmérkőzés, Chile-Bolívia
14.00: Tenisz, ATP-torna, Queens
16.45: Kerékpár, svájci körverseny, 8. szakasz
21.00: Labdarúgás, Copa América, csoportmérkőzés, Uruguay-Paraguay
23.15: Labdarúgás, Copa América, csoportmérkőzés, Argentína-Jamaica

Sport M
13.55: Lóverseny, ügető

Eurosport
6.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Új-Zéland, döntő, Brazília-Szerbia
12.30: Kenu, szlalom világkupa, Csehország
14.00: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Oroszország
19.00: Salakmotor, Európa-bajnokság, Torun, Lengyelország
22.00: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada

Eurosport 2
7.00: Sznúker, világkupa, Vuhszi, negyeddöntő
11.15: Ausztrálfutball, Western Bulldogs-Brisbane Lions
14.30: Kerékpár, Route du Sud, Franciaország, 3. szakasz
17.15: Autósport, GP3, Salzburg, Ausztria
22.00: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders FC-San Jose Earthquakes

Digisport 1
13.05: Tenisz, WTA-torna, Birmingham, elődöntők
21.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Santos-Corinthians

Digisport 2
05.50, 7.30, 8.30, 9.00, 11.15, 13.20, 15.00, 17.55, 19.00 és 20.45: Európa Játékok, Baku

június 21., vasárnap:

Duna
13.30: Forma-1, Osztrák Nagydíj, Spielberg, futam

Sport 1
13.00: Tenisz, ATP-torna, Halle, döntő
15.15: Tenisz, ATP-torna, Queens, döntő
20.45: Labdarúgás, Copa América, csoportmérkőzés, Kolumbia-Peru
23.15: Labdarúgás, Copa América, csoportmérkőzés, Brazília-Venezuela

Sport 2
12.15: Autósport, TRC-sorozat, Szocsi
16.15: Kerékpár, svájci körverseny, 9. szakasz
18.00: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Debrecen, Montenegró-Görögország
20.30: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Debrecen, Fehéroroszország-Franciaország

Sport M
13.55: Lóverseny, galopp, 12. versenynap

Eurosport
1.30 és 3.00: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada
9.15: Autósport, GP3, Salzburg, Ausztria
10.15: Motorsport, Superbike világbajnokság, Olaszország
11.30: Autósport, Supersport világbajnokság, Olaszország
12.30 és 13.30: Autósport, LG FIA Túraautó világbajnokság, Slovakiaring, Szlovákia, Orechova Poton
14.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Oroszország
18.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada
21.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada

Eurosport 2
7.00: Sznúker, világkupa, Vuhszi, elődöntő
11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Ausztria
13.00: Motorsport, Superbike világbajnokság, Olaszország, 2. futam
14.00: Kerékpár, Route du Sud, Franciaország: 4. szakasz
16.00 és 17.00: Motokrossz, világbajnokság, Németország
23.00: Labdarúgás, MLS, DC United-New England Revolution

Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Birmingham, döntő

Digisport 2
05.50, 7.00, 9.30, 10.40, 11.45, 13.10, 14.00, 15.15, 16.50, 18.00 és 19.00: Európa Játékok, Baku
21.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sao Paulo-Avaí

– MTI –


hiba beküldése



További hírek a Sport kategóriából
Női kosárlabda EK – Moszkvai győzelmével továbbjutott a Cegléd
Moszkva - A Cegléd csapata 13 ponttal győzött a Szpartak Moszkva vendégeként csütörtökön a női kosárlabda [...] tovább »
Csak a szülinapos DVTK drukker örülhetett Athénban
Athén, Miskolc - Nem történt meglepetés, a diósgyőri kosárlabdacsapat simán kikapott Görögországban. [...] tovább »
MLSZ – A Ferencvárost 400 ezer forintra büntették
Budapest - Az élvonalban címvédő Ferencvárost 400 ezer forintra megbüntette csütörtöki ülésén a Magyar [...] tovább »
Könnyekkel is felavatták a megszépült tekecsarnokot
Nyíregyháza - A város saját beruházásának köszönhetően tovább csinosodott a nyíregyházi stadion tekecsarnoka. tovább »
Téli sportolás okosan, az intelmeket megfogadva
Nyíregyháza - A hideg, a tél nem lehet akadálya a rendszeres sportolásnak. Ez persze nem gond a [...] tovább »
Diamondos sikerek a Magya Kupában
Debrecen - A fitnesz Magyar Kupának Budaörs adott otthont, ahol a debreceni Diamond Fitness SE ifjú versenyzői is [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Átadták a Jó tanuló, jó sportoló díjakat
Nyíregyháza - A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület megtartotta hagyományos, éves [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása