Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

Budapest, 2015. július 24., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

július 24., péntek:

M4
10.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 1. szabadedzés
14.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 2. szabadedzés
16.00: Autósport, GP2 Magyar Futam, Hungaroring, időmérő
18.00: Vizes vb, Kazany, megnyitó ünnepség

Sport 1
13.35: Lósport, futam
18.55: Lósport, Ügető, galopp és agárverseny

Sport 2
19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bogotá

Eurosport
13.15: Kerékpár, Tour de France, 19. szakasz
18.00: Labdarúgás, U19-es női Európa-bajnokság, Izrael, Németország-Svédország

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Piast Gliwice

Digisport 1
11.55: Labdarúgás, Champions Cup, Real Madrid-Manchester City
17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Saint-Truidense-FC Bruges

július 25., szombat:

M4
8.00: Vizes-vb, Kazany, műúszás, egyéni technikai selejtező
9.00: Vizes-vb, Kazany, nyíltvízi úszás, női 5 km
9.45: Autósport, GP 3, időmérő edzés, Hungaroring
11.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 3. szabadedzés
12.15: Autósport, Porsche Super Kupa, időmérő futam, Hungaroring
14.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, időmérő edzés
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Budapest Honvéd-MTK Budapest
18.00: Labdarúgás, a 2018-as világbajnokság európai selejtezőcsoportjainak sorsolása, Szentpétervár
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Vasas FC–Újpest

Sport 1
15.00: Labdarúgás, Emirates Cup, London, VfL Wolfsburg-Villarreal
17.15: Labdarúgás, Emirates Cup, London, Arsenal-Olympique Lyon
19.15: Salakmotor, Svéd GP, Malilla

Sport 2
17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bréma, Werder Bremen-Sevilla
19.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Svájc, Borussia Dortmund-Juventus
22.30: Tenisz, ATP-torna, Bogotá, elődöntő

Sport M
13.55: Lósport, ügető

SportKlub
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, elődöntő

Eurosport
9.00: Vizes-vb, Kazany, műugrás, női szinkronműugrás, selejtező
13.00: Kerékpár, Tour de France, 20. szakasz
19.05: Lovassport, Global Champions Tour, London
20.30: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium

Eurosport 2
11.15: Ausztrálfutball, bajnokság, 17. forduló, Brisbane Lions-North Melbourne
16.15 és 18.00: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium
17.30: Autósport, GP3, Hungaroring, 1. futam

Digisport 1
1.55: Labdarúgás, Champions Cup, Fiorentina-Benfica
13.55: Labdarúgás, Champions Cup, AC Milan-Internazionale
17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag
21.55: Labdarúgás, Champions Cup, Manchester United-FC Barcelona

Digisport 2
16.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London
18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Kortrijk-Standard Liége
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, elődöntő
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Sport Recife

július 26., vasárnap:

M4

8.00: Vizes-vb, Kazany, műúszás, páros technikai, selejtező
9.15: Autósport, GP3, Hungaroring, 2. futam
10.30: Autósport, GP2, Hungaroring, 2. futam
11.45: Autósport, Porsche Super Kupa, Hungaroring, futam
14.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, futam
16.30: Vizes-vb, Kazany, műúszás, páros technikai, döntő
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Ferencváros-DVTK
20.30: Vizes-vb, Kazany, női vízilabda, Magyarország-Kína

Sport 1
3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Szergej Kovaljov-Nadjib Mohammedi
15.00: Labdarúgás, Emirates Cup, London, Olympique Lyon-Villarreal
17.15: Labdarúgás, Emirates Cup, London, Arsenal-VfL Wolfsburg
22.00: Tenisz, ATP-torna, Bogotá, döntő

Sport 2
13.55: Lósport, galopp

SportKlub
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, döntő

Eurosport
8.30: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium
9.30: Autósport, GP3, Hungaroring, 2. futam
11.45: Autósport, Porsche Super Kupa, Hungaroring, futam
14.00 és 16.15: Kerékpár, Tour de France, 21. szakasz
20.45: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Orlando City SC
23.00: Labdarúgás, MLS, DC United-Philadelphia

Eurosport 2
1.30: Labdarúgás, MLS, Columbus Crew-Toronto FC
4.30: Motorsport, világbajnokság, Szuzuka
13.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MX2, 1. futam
14.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MXGP, 1. futam
15.00: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium
17.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MX2, 2. futam
18.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MXGP, 2. futam

Digisport 1
0.00: Labdarúgás, Champions Cup, Chelsea-PSG
2.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiro-Figueirense
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, RSC Anderlecht-Beveren
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, döntő
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Palmeiras

Digisport 2
21.30: Autósport, NASCAR, Indianapolis Motor Speedway

– MTI –


hiba beküldése



További hírek a Sport kategóriából
Férfi röplabda NB I – Kikapott a Sümeg Debrecenben
Budapest - A Debrecen saját közönsége előtt négy játszmában legyőzte a Sümeget a férfi röplabda NB I [...] tovább »
Vizes vb 2017 – Water Lili és Water Lali lesz a kabalák neve
Budapest - Water Lilly és Water Willy helyett Water Lili és Water Lali lesz a jövő évi budapesti vizes [...] tovább »
Felspannolva várják a Gyöngyös elleni derbit
Balmazújváros - A Liga Kupában aratott kettős siker után jöhet egy újabb bajnoki. tovább »
A negyedik fordulóval folytatódik a Hajós Alfréd kupa
Debrecen - A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola (DSC-SI) úszószakosztálya december 3-án, szombaton 10 órától [...] tovább »
Megyei rangadó: a HTE otthonában a kis Loki
Debrecen, Hajdúböszörmény - A 18. fordulóval folytatódnak a küzdelmek a hétvégén a labdarúgó NB III. Keleti [...] tovább »
Vizes vb 2017 – FINA: komoly szabályváltozások várhatóak a budapesti vb alatt
Budapest/Windsor - A vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség (FINA) elsőszámú döntéshozó testülete [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Távozik a női röplabda-válogatott szövetségi kapitánya
Budapest - Nem hosszabbítja meg szerződését Jan De Brandt, a női röplabda-válogatott szövetségi kapitánya. tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása