Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest, 2015. február 10., kedd (MTI) – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

február 10., kedd:

Sport 2
11:00, 15.00, 19.30: Tenisz, ATP500-as torna, Rotterdam

Sport M
13:35: Lóverseny, futam

Eurosport
22:00: Alpesi sí, vb, Beaver Creek, csapatverseny

Eurosport 2
13:15: Téli Universiade, Granada, hódeszka
17:00: Téli Universiade, Granada, jégkorong, a 8 közé jutásért, Spanyolország-Koreai Köztársaság
19:15: Kosárlabda, Europa Kupa, Limoges-Himki
21.00: Téli Universiade, Granada, jégkorong, a 8 közé jutásért, Egyesült Államok-Svédország

Digisport 1
20:45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham

Digisport 2
17:45: Jégkorong, MOL Liga, az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Debrecen-Corona Brasov
20:40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester City

február 11., szerda:

Duna World
19.00: Kézilabda, férfi NB I, PLER Budapest – Kőnig-Trade Balmazújváros 19.00

Sport 1
2:00: Kosárlabda, NBA, Phoenix Suns-Houston Rockets
18:45: Vízilabda, BL, Szolnoki Dózsa-Közgép – Galatasaray

Sport 2
11:00, 15.00, 19.30: Tenisz, ATP500-as torna, Rotterdam

Sport M
13:35: Lóverseny, futam

Eurosport
9:45: Téli Universiade, Granada, Alpesi sí, női óriásműlesiklás 1.futam
13.00: Téli Universiade, Granada, Alpesi sí, női óriásműlesiklás 2.futam

Eurosport 2
11.30: Téli Universiade, Granada, síakrobatika
13.30: Téli Universiade, Granada, jégkorong, negyeddöntő, Oroszország-Szlovákia
17.00: Kosárlabda, Europa Kupa, Lietuvos Rytas-Telindus Oostende
18:45: Kosárlabda, Europa Kupa, Besiktas-Paris Levallois
20.30: Téli Universiade, Granada, jégkorong, negyeddöntő

Digisport 1
14:00: Tenisz, WTA-torna, Antwerpen
20:25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton

Digisport 2
19:55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Barcelona-Villarreal
21:55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Athletic Bilbao-Espanyol



További hírek a Sport kategóriából
Vb-2018 – Góllövőlista
Budapest - Az oroszországi labdarúgó-világbajnokság góllövőlistája. tovább »
Vb-2018 – F csoport: eredmény, állás, további program
Budapest - Az oroszországi labdarúgó-világbajnokság F csoportjának szombati, 2. fordulós eredményei. tovább »
Vb-2018 – Drámai mérkőzésen nyert a címvédő német válogatott
Szocsi - A címvédő Németország drámai küzdelemben, Toni Kroos 95. percben lőtt szabadrúgásgóljával 2-1-re [...] tovább »
Vb-2018 – Mexikó másodszor is nyert
Rosztov - Mexikó 2-1-re legyőzte a Koreai Köztársaságot szombaton az oroszországi labdarúgó-világbajnokság F [...] tovább »
Az én világbajnokságom: Nehéz megmondani, ki lesz a befutó a vébén
Miskolc - A világjáró kerékpáros, Novák Ferenc már a kieséses szakaszt várja igazán. tovább »
Öttusa vk-döntő – Regős Gergely kilencedik
Budapest, Asztana - Regős Gergely a kilencedik helyen végzett az öttusázók világkupa-sorozatának döntőjében, [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Vb-2018 – F csoport: eredmény, állás, további program
Budapest - Az oroszországi labdarúgó-világbajnokság F csoportjának szombati, 2. fordulós eredménye. tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása