Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest, 2015. február 3., kedd (MTI) – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

február 3., kedd:

Sport 2
17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Ak Barsz-Dinamo Moszkva

SportKlub
14.25: Tenisz, ATP-torna, Zágráb
21.00: Labdarúgás, Francia Ligakupa, elődöntő, LOSC Lille-PSG

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
18.45: Alpesi sí, világbajnokság, Vail/Beaver Creek, női szuper-óriásműlesiklás

Eurosport 2
19.45: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Schalke 04

Digisport 1
18.45: Vízilabda, férfi ob I, Szolnoki Dózsa-Közgép – ZF-Eger
20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, AS Roma-Fiorentina

Digisport 2
18.00: Atlétika, fedett pályás verseny, Torun


február 4., szerda:

Duna World
19.00: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Érd

Sport 1
1.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Detroit Pistons-Miami Heat
18.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Heerenveen-Feyenoord

Sport 2
20.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, 4. forduló, megismételt mérkőzés, Bolton Wanderers-FC Liverpool

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Sportklub
14.25: Tenisz, ATP-torna, Zágráb

Eurosport
15.00: Sznúker, German Masters, Berlin, 1. nap
18.45: Alpesi sí, világbajnokság, Vail/Beaver Creek, férfi szuper-óriásműlesiklás
20.15: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, elődöntő, Kongói DK-Elefántcsontpart

Eurosport 2
11.00: Kerékpár, Tour of Dubaj, Egyesült Arab Emírségek, 1. nap
13.30: Téli Universiade, Spanyolország, jégkorong, csoportmérkőzés, Szlovákia-Csehország
17.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Unics Kazany-Strasbourg
19.45: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Augsburg
22.00: Sznúker, German Masters, Berlin, 1. nap

Digisport 1
17.55: Kézilabda, SEHA Liga, MKB-MVM Veszprém – Radnicki
20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Napoli-Internazionale




További hírek a Sport kategóriából
Megkezdődött Budapesten az ITU első világkonferenciája
Budapest - Pénteken Budapesten megkezdődött a Nemzetközi Triatlon Szövetség (ITU) első világkonferenciája. tovább »
Kis Gyula, a triatlonversenyző Kazincbarcikára látogatott
Kazincbarcika - Kazincbarcikára látogatott kedden Kis Gyula triatlonversenyző. A többszörös középtávú magyar [...] tovább »
Halász Bence és Homonnai Luca 2016 legjobb utánpótlás sportolói
Budapest - Halász Bence kalapácsvető és Homonnai Luca kajakos érdemelte ki a 2016-os év legjobb utánpótlás [...] tovább »
Élő közvetítés az FTC vs. Jegesmedvék párharc 6. meccséről
Miskolc - A jégkorong Mol Liga negyeddöntőjének hatodik meccsét játssza a Ferencváros és a DVTK Jegesmedvék [...] tovább »
Budapesti női tenisztorna – Német sikerek a negyeddöntőben
Budapest - Julia Görges és a szintén német Carina Witthöft is bejutott az elődöntőbe pénteken a 250 ezer [...] tovább »
Bernd Storck a német futball nagykövete lehet
Telki - A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát, Bernd Storckot a német futball nagykövetének [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Pályán a diósgyőri kosárlabda utánpótlás
Miskolc - A DVTK női kosárlabdacsapat utánpótlás együtteseinek legutóbbi eredményei. tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása