Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest, 2015. január 27., kedd (MTI) – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

január 27., kedd:

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Téli Universiade, síugrás, Szlovákia, HS 100, vegyescsapat
17.45: Alpesi sí, világkupa, Schladming, férfi műlesiklás, 1. futam
18.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea
21.00: Alpesi sí, világkupa, Schladming, férfi műlesiklás, 2. futam

Eurosport 2
9.45: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Ausztrália, Ausztrália-Egyesült Arab Emírségek
12.15: Téli Universiade, Sílövészet, Szlovákia, női 7,5 km
18.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői Guinea, Ghána – Dél-afrikai Köztársaság
21.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Cedevita Zagreb-Virtus Roma

Digisport 1
18.15: Vízilabda, női világliga, Magyarország-Franciaország, Győr
20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó, Chelsea-Liverpool

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, AC Milan-Lazio


január 28., szerda:

Duna World
19.00: Kézilabda, férfi NB I, B.Braun Gyöngyös – Grundfos-Tatabánya

Sport 1
4:30: Kosárlabda, NBA, Golden State Warriors-Chicago Bulls
13:45: Kézilabda, Férfi vb, Katar, negyeddöntő
16:15: Kézilabda, Férfi vb, Katar, negyeddöntő
18.45: Kézilabda, Férfi vb, Katar, negyeddöntő

Sport 2
19:00: Vízilabda, férfi BL, Jug Dubrovnik – Szolnoki Dózsa-Közgép

Sport M
13:35: Lóverseny, futam

Eurosport
1.00, 3.00, 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne
12.30: Téli Universiade, sílövészet, Szlovákia, női üldözéses
18.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea

Eurosport 2
9:45: Téli Universiade, sífutás, Szlovákia, női 5 km
10:45: Téli Universiade, sílövészet, Szlovákia, férfi üldözéses
11:30: Téli Universiade, sífutás, Szlovákia, férfi 10 km
14:15: Műkorcsolya, Eb, Stockholm, férfi rövidprogram
17.00: Kosárlabda, férfi Európa Liga, Himki-PAOK
18:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea
21:00: Mukorcsolya, Eb, Stockholm, jégtánc, rövidprogram

Digisport 1
18:30: Vízilabda, férfi BL, ZF-Eger – Olympiakosz
20:40: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Atlético Madrid-Barcelona

Digisport 2
20:40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Parma-Juventus

– MTI –




További hírek a Sport kategóriából
Női kosárlabda Euroliga – Győri győzelem Törökországban
Budapest/Mersin - A Győr kilenc ponttal nyert a török Mersin vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga [...] tovább »
Rövidpályás úszó-vb – Hosszú a harmadik idővel döntős 200 méter pillangón
Budapest - Hosszú Katinka a harmadik legjobb idővel jutott döntőbe 200 méter pillangón az úszók rövidpályás [...] tovább »
Asztalitenisz Top 12 – Lakatos és Ambrus a bajnok
Budapest - A férfiaknál Lakatos Tamás, a nőknél pedig Ambrus Krisztina nyerte az asztaliteniszezők Top 12 [...] tovább »
Játékos sportversenyt tartottak a Bolyaiban
Debrecen - A Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tornatermében rendezték meg [...] tovább »
Női kosárlabda EK – Kikapott Törökországban a PEAC
Budapest/Kayseri - A PEAC-Pécs nagy csatában, egy ponttal kikapott a török Kayseri vendégeként szerdán a női [...] tovább »
Gyémánt Liga – A két döntőben avatnak győzteseket
Budapest/Monte-Carlo - Átalakul az atlétikai Gyémánt Liga lebonyolítása, illetve díjazása: a következő évben [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Női kézilabda Eb – Bírságot kapott a magyar válogatott
Budapest/Malmö - Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) 1500 eurós bírságot szabott ki a svédországi [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása