Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest, 2015. január 27., kedd (MTI) – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

január 27., kedd:

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Téli Universiade, síugrás, Szlovákia, HS 100, vegyescsapat
17.45: Alpesi sí, világkupa, Schladming, férfi műlesiklás, 1. futam
18.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea
21.00: Alpesi sí, világkupa, Schladming, férfi műlesiklás, 2. futam

Eurosport 2
9.45: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Ausztrália, Ausztrália-Egyesült Arab Emírségek
12.15: Téli Universiade, Sílövészet, Szlovákia, női 7,5 km
18.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői Guinea, Ghána – Dél-afrikai Köztársaság
21.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Cedevita Zagreb-Virtus Roma

Digisport 1
18.15: Vízilabda, női világliga, Magyarország-Franciaország, Győr
20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó, Chelsea-Liverpool

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, AC Milan-Lazio


január 28., szerda:

Duna World
19.00: Kézilabda, férfi NB I, B.Braun Gyöngyös – Grundfos-Tatabánya

Sport 1
4:30: Kosárlabda, NBA, Golden State Warriors-Chicago Bulls
13:45: Kézilabda, Férfi vb, Katar, negyeddöntő
16:15: Kézilabda, Férfi vb, Katar, negyeddöntő
18.45: Kézilabda, Férfi vb, Katar, negyeddöntő

Sport 2
19:00: Vízilabda, férfi BL, Jug Dubrovnik – Szolnoki Dózsa-Közgép

Sport M
13:35: Lóverseny, futam

Eurosport
1.00, 3.00, 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne
12.30: Téli Universiade, sílövészet, Szlovákia, női üldözéses
18.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea

Eurosport 2
9:45: Téli Universiade, sífutás, Szlovákia, női 5 km
10:45: Téli Universiade, sílövészet, Szlovákia, férfi üldözéses
11:30: Téli Universiade, sífutás, Szlovákia, férfi 10 km
14:15: Műkorcsolya, Eb, Stockholm, férfi rövidprogram
17.00: Kosárlabda, férfi Európa Liga, Himki-PAOK
18:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea
21:00: Mukorcsolya, Eb, Stockholm, jégtánc, rövidprogram

Digisport 1
18:30: Vízilabda, férfi BL, ZF-Eger – Olympiakosz
20:40: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Atlético Madrid-Barcelona

Digisport 2
20:40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Parma-Juventus

– MTI –




További hírek a Sport kategóriából
Kiskorától szívja magába a benzingőzt az ifjú motoros
Balmazújváros - Már ennyi idő után is szép eredmények vannak Varga Tibi háta mögött, de a sikernek ára is van. tovább »
Hajrágóllal győzött a Nyírgyulaj
Nyírgyulaj - Egy hónap után újra bajnoki mérkőzésen lépett pályára a futsal NB I.-ben szereplő Nyírgyulaj, [...] tovább »
Férfi kézilabda BL – Az EHF vizsgálatot indított a szegedi tömegjelenet miatt
Bécs - Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) vizsgálatot indított a vasárnapi Szeged-Vardar Szkopje férfi [...] tovább »
Valkusz Rómában, Piros Kazahsztánban nyert
Budapest, Róma, Simkent - Valkusz Máté a római, Piros Zsombor pedig a kazahsztáni salakpályás [...] tovább »
Júniusban rendezik az első Nemzeti Futóversenyt
Budapest - Június 8-án Budapesten rendezik meg első alkalommal a Nemzeti Futóversenyt, amelynek célja, hogy [...] tovább »
Megkezdte nyári felkészülését az Eb-házigazda női röplabda-válogatott
Budapest - Hétfőn Budaörsön megkezdte felkészülését a magyar női röplabda-válogatott a május végén [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Miskolci szurkolók ünnepeltek Nur-Szultanban
Miskolc, Nur-Szultan - Kazahsztán fővárosában zajlik a divízió 1/A-s jégkorong-világbajnokság. tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása