Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Budapest, 2014. december 16., kedd (MTI) – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hiba beküldése

december 16., kedd:

Sport 2
15.30: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Hollandia-Montenegró
17.45: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Svédország-Szlovákia
20.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Németország-Franciaország

Eurosport 2
14.30: Labdarúgás, Indiai Szuperliga
17.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság
20.15. Labdarúgás, klub-vb elődöntő, Cruz Azul-Real Madrid

Digisport 1
17.45: Vízilabda, női világliga, Magyarország-Olaszország
20.40: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Derby County-Chelsea

Digisport 2
17.45: Kosárlabda, férfi EuroChallenge Kupa, Atomerőmű SE-Cluj Napoca (román)
19.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Valencia-Rayo Vallecano
21.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Barcelona-Huesca

december 17., szerda:

M1
20.15: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Magyarország-Norvégia

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Oklahoma City Thunder-Portland Trail Blazers
15.45: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Lengyelország-Románia
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Spanyolország-Dánia
20.15: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Magyarország-Norvégia

Sport 2
2.30: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-Winnipeg Jets
19.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló, Spandau – Szolnoki Dózsa-Közgép
20.45: Labdarúgás, FA-kupa, 2. forduló, megismételt mérkőzés, Worchester City-Scunthorpe United

Sport M
13.35 Lóverseny, futam

Eurosport 2
14.30: Labdarúgás, Indiai Szuperliga
17.30: Labdarúgás, klub-vb, az 5. helyért: ES Sétif-Western Sydney Wanderers
19.45: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Wolfsburg

Digisport 1
18.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, ZF-Eger – Pro Recco
20.40: Labdarúgás, Angol Ligakupa, negyeddöntő, Tottenham-Newcastle

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, Angol Ligakupa, negyeddöntő, Bournemouth-Liverpool

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
DVSC: Egy győzelem és egy iksz
Debrecen - A Loki a Michalovce, a Balmazújváros a Honvéd ellen vívott felkészülési mérkőzést a hétvégén. tovább »
Túraautó-vb – Michelisz nyerte a főfutamot Portugáliában
Budapest, Vila Real - Michelisz Norbert nyerte a túraautó-világbajnokság (WTCC) portugáliai futamának második, [...] tovább »
Három magyar arany az ifjúsági és U23-as kajak-kenu Eb zárónapján
Budapest, Belgrád - Három aranyérmet szerzett a magyar csapat a belgrádi ifjúsági és U23-as kajak-kenu [...] tovább »
Strandkézilabda Eb – Negyedik lett a férfi válogatott
Budapest, Zágráb - Negyedik lett a zágrábi strandkézilabda Európa-bajnokságon a magyar férfi válogatott, [...] tovább »
Azeri Nagydíj – Végeredmény, a pontversenyek állása
Budapest, Baku - A vasárnapi Forma-1-es Azeri Nagydíj végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása (a [...] tovább »
Érdi Mária hetedik lett Kielben
Budapest - A Laser Radial hajóosztályban érdekelt Érdi Mária a hetedik helyen végzett a Kielben rendezett [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Triatlon: juniorok Európa tetején
Tiszaújváros - Magyar győzelemmel zárult Ausztriában a triatlon-Európa-bajnokság junior mix-váltó [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása