Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest, 2014. október 21., kedd (MTI) – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hiba beküldése

október 21., kedd:

Duna
19.00: Kézilabda, női NB I, EUbility Group-Békéscsaba – Siófok-Galérius Fürdő

Sport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Valencia
20:00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, FC Barcelona-Ajax Amsterdam

Sport 2
13.15: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, Magyarország-Izrael, Telki
16.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
16.00: Labdarúgás, ifjúsági Bajnokok Ligája

Eurosport 2
19.00: Kosárlabda, Európa Kupa, alapszakasz, 2. forduló
20.30: Kerékpár, Amszterdam

Digisport 1
13.30 Tenisz, WTA-vb, Szingapúr
17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, CSZKA Moszkva-Manchester City
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, AS Roma-Bayern München

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Chelsea-Maribor

október 22., szerda:

Duna
19.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Dunaújvárosi Kohász KA

Sport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Valencia
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, elhalasztott mérkőzés, MVM Paks-Diósgyőr

Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel
18.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, csoportkör, 2. forduló, VEF Riga-Szolnoki Olaj

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
11.30: Kerékpár, francia nemzeti körverseny

Eurosport 2
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, alapszakasz, 2. forduló
19.45: Kerékpár, Amszterdam

Digisport 1
10.00 és 13.30: Tenisz, női világbajnokság, Szingapúr
17.55: Labdarúgás, Európa Liga, Metaliszt Harkiv-Legia Warszawa
20.10: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, FC Liverpool-Real Madrid

Digisport 2
18.00: Vízilabda, E.ON férfi ob I, ZF-Eger – Szolnoki Dózsa-Közgép
20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Olympiakosz-Juventus

PRO4
18.00: Kézilabda, SEHA Liga, MKB-MVM Veszprém – PPD Zagreb

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
Régen látott magasságban a Fatum
Nyíregyháza - A nyíregyházi női röplabdacsapat 2009 után először jutott a magyar bajnoki elődöntőbe! tovább »
Hivatalos totónyeremények – 12/2. hét
Budapest - A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 12. fogadási heti, második fordulós TOTÓ és Góltotó [...] tovább »
Férfi kézilabda EHF Kupa – Már biztosan negyeddöntős a Tatabánya
Budapest - Vasárnap biztossá vált, hogy a Grundfos Tatabánya KC a férfi kézilabda EHF Kupa csoportköréből a [...] tovább »
TOTÓ-eredmények – 12/2. hét
Budapest - A TOTÓ 12. heti, második fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei: tovább »
Sárosi Laura egyesben és párosban is tornagyőztes Kubában
Budapest, La Habana - A tollaslabdázó Sárosi Laura egyesben és párosban is győzött a 8 ezer dollár [...] tovább »
Hornyák Marcell tucatnyi gólnál tart
Szabolcs-Szatmár-Bereg - Labdarúgó gólvadászlista: A nyírbátori támadó az utóbbi három meccsen négyszer is [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
A lovukat ugratták Hortobágyon
Hortobágy - A 17. díjugrató fedett pályás magyar bajnokság döntőjét szombaton délután tartották a [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása