Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest, 2014. március 18., kedd (MTI) – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

március 18., kedd:

Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Chelsea-Galatasaray

Sport 2
13.30: Lóverseny, futam
18.00: Kosárlabda, Eurochallenge Kupa, negyeddöntő, 3. mérkőzés, Tartu Rock (észt)-Szolnoki Olaj

Eurosport
14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 7. szakasz
17.45: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga, FC Barcelona-Arsenal
23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Costa Rica, Ghána-Németország

Eurosport 2
14.30: Krikett, Twenty 20 világbajnokság, Banglades, Banglades-Nepál
18.15: Labdarúgás, AFC Bajnokok Ligája, Al Sabab (szaúdi)-Al Rajjan (katari)
20.30: Kosárlabda, Európa Kupa, negyeddöntő, Budivelnik Kijev (ukrán)-Crvena zvezda (szerb)

Digisport 1
18.10: Vízilabda, női világliga, Magyarország-Olaszország, Budapest
20.20: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Real Madrid-Schalke 04
23.50: Kosárlabda, NCAA, March Madness

március 19., szerda:

Sport 1
0.00: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavalier-Miami Heat
17.45: Labdarúgás, Ligakupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, FTC-Pápa

Sport 2
13.30: Lóverseny, futam

SportKlub
17.25: Kézilabda, női MK, negyeddöntő: Fehérvár-FTC
19.45: Kézilabda, férfi MK, negyeddöntő, visszavágó, Szeged-Csurgó

Eurosport
23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Costa Rica, Új-Zéland – Spanyolország

Eurosport 2
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, negyeddöntő, Valencia (spanyol)-Alba Berlin (német)

Digisport 1
2.10: Kosárlabda, NCAA, March Madness
16.05: Tenisz, ATP-verseny, Miami
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Olympiakosz
23.40: Labdarúgás, Libertadores Kupa, Atlético Mineiro-Nacional

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Dortmund-Zenit
22.45: Tenisz, ATP-verseny, Miami



További hírek a Sport kategóriából
Jégkorong Erste Liga – Három vereség után újra csíkszeredai siker
Budapest - A Csíkszereda 4-2-re győzött a Hokiklub Budapest otthonában a jégkorong Erste Liga vasárnapi [...] tovább »
Férfi röplabda NB I – A Kazincbarcika és a Pénzügyőr is könnyedén győzött
Budapest - A Kazincbarcika és a Pénzügyőr is háromszettes győzelmet aratott az élvonalbeli férfi [...] tovább »
Női röplabda Extraliga – Négy szettben nyert a Vasas
Budapest - A Vasas négy játszmában felülmúlta a vendég Haladást vasárnap, így élre állt a női röplabda [...] tovább »
Jégkorong Erste Liga – Gálázott Bécsben a Ferencváros
Budapest/Bécs - A Ferencváros 8-2-es diadalt aratott a Vienna Capitals vendégeként a jégkorong Erste Liga [...] tovább »
Szlovák jégkorongliga – A MAC és a DVTK is nyert
Budapest/Miskolc/Zólyom - A DVTK Jegesmedvék hazai jégen győzte le a címvédő Besztercebányát, a MAC [...] tovább »
Női kosárlabda NB I – Küzdemes soproni győzelem Pasaréten
Budapest - A címvédő Sopron a vártnál nehezebben, csak hat ponttal nyert a Vasas csarnokában a női kosárlabda NB [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Férfi kézilabda NB I – Otthon nyert a Ferencváros
Budapest - A Ferencváros hét góllal felülmúlta a vendég Budakalász együttesét a férfi kézilabda NB I [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása