Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest, 2014. március 11., kedd (MTI) – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

március 11., kedd:

Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayern München-Arsenal

Sport 2
13.30: Lóverseny, futam
18.00: Kosárlabda, Eurochallenge Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Tartu Rock-Szolnoki Olaj

Eurosport
14.45: Kerékpár, Párizs-Nizza, Franciaország, 3. szakasz
17.30: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga, negyeddöntő

Eurosport 2
12.30: Sznúker, Haikou World Open, Hainan, Kína, 2. nap
16.30: Labdarúgás, AFC Bajnokok ligája, Al Rayyan-Esteghlal FC
20.45: Kosárlabda, Európa Kupa

Digisport 1
20.20: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Atlético Madrid-AC Milan
23.50: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells

Digisport 2
19.00 és 23.50: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells

március 12., szerda:

Sport 1
0.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Washington Capitals
17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, PMFC-Matias – Újpest FC

Sport 2
13.30: Lóverseny, futam
20.30: Kézilabda, spanyol bajnokság, Guadalajara-Ademar León

Sportklub
18.15: Kézilabda, női NB I, FTC Rail Cargo-Hungária – Fehérvár KC

Eurosport
9.15: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, férfi lesiklás
11.15: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, női lesiklás
14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 1. szakasz
17.30: Labdarúgás, nők, Algarve Kupa

Eurosport 2
7.00 és 12.30: Sznúker, Haikou World Open, Hainan, Kína, 3. nap
18.30: Kosárlabda, Európa Kupa, negyeddöntő, Lietuvos Rytas-Crvena Zvezda Telekom Belgrade

Digisport 1
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Barcelona-Manchester City
23.50: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells

Digisport 2
4.30 és 23.50: Tenisz, WTA torna, Indian Wells
20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain – Bayer Leverkusen
22.45: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells



További hírek a Sport kategóriából
Rekordokkal búcsúztak a junior korosztálytól az erőemelők
Szabolcs-Szatmár-Bereg - Összetettben Veres Ádám a második, Seres Zoltán a harmadik helyen zárt az erőemelő [...] tovább »
Női kézilabda Eb – Két magyar is bekerülhet az álomcsapatba
Nancy - A magyar válogatott játékosai közül Háfra Noémi és Schatzl Nadine is bekerülhet a franciaországi női [...] tovább »
Rövidpályás úszó-vb – Újabb világcsúcsot állítottak fel az amerikaiak váltóban
Hangcsou - Világcsúccsal nyert az amerikai 4x50 méteres vegyes vegyesváltó a hangcsoui rövidpályás [...] tovább »
Női kézilabda Eb – Súlyosnak bizonyult Cristina Neagu térdsérülése
Nancy - Súlyosnak bizonyult Cristina Neagu térdsérülése, így a román női kézilabda-válogatott és a CSM [...] tovább »
Röplabda Európa-liga – Ausztria, Franciaország és Horvátország a nők csoportellenfele
Budapest - Ausztria, Franciaország és Horvátország lesz a legutóbb ezüstérmes magyar válogatott ellenfele a női [...] tovább »
Rövidpályás úszó-vb – Kapás Boglárka 400 méter gyorson sem indul
Hangcsou - Kapás Boglárka betegsége miatt 400 méter gyorson sem indul a kínai Hangcsouban zajló rövidpályás [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Rövidpályás úszó-vb – Hosszú Katinka a legjobb idővel döntős 100 méter vegyesen
Hangcsou - Hosszú Katinka a legjobb idővel jutott a döntőbe 100 méter vegyesen csütörtökön a kínai Hangcsouban [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása