Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest, 2015. július 28., kedd (MTI) – A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

július 28., kedd:

M4
8.45: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, Hollandia-Görögország
9.45: Vizes vb, Kazany, műugrás, férfi szinkronműugrás, selejtező
11.00: Vizes vb, Kazany, nyíltvízi úszás, női 10 km
14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, női 1 méter, döntő
15.00: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, Olaszország-Egyesült Államok
16.30: Vizes vb, Kazany, műúszás, csapat szabad, selejtező
17.45: Vizes vb, Kazany, női vízilabda mérkőzés, Magyarország-Oroszország
19.15: Vizes vb, Kazany, műugrás, férfi szinkronműugrás, döntő
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló, első mérkőzés, Videoton-BATE Boriszov

Sport 1
13.35: Lósport, futam
18.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Klagenfurt, Galatasaray-Nice

Sport 2
11.30, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

Eurosport
9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, férfi szinkronműugrás, selejtező
14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, női 1 méter, döntő
18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, férfi szinkronműugrás, döntő

Eurosport 2
19.00: Salakmotor, Nemzeti Liga, Svédország

július 29., szerda:

M4
8.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Görögország-Egyesült Államok
9.45: Vizes vb, Kazany, női toronyugrás, selejtező
11.00: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Dél-afrikai Köztársaság-Magyarország
12.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Ausztrália-Montenegró
14.00: Vizes vb, Kazany, női toronyugrás, elődöntő
16.30: Vizes vb, Kazany, műúszás, egyéni szabadprogram, döntő
18.00: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Oroszország-Olaszország
19.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, csapatverseny, 3 m és toronyugrás

Sport 1
13.35: Lósport, futam
17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Gdansk, Lechia Gdansk-Juventus

Sport 2
11.30, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

Eurosport
9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, női toronyugrás selejtező
18.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, csapatverseny, 3 m és toronyugrás

Eurosport 2
14.30: Kerékpár, Vallon körverseny, 5. szakasz

Digisport 1
1.55: Labdarúgás, Champions Cup, Barcelona-Chelsea
4.00: Labdarúgás, Champions Cup, Club America-Benfica



További hírek a Sport kategóriából
Heves este volt: nem remegtek meg a csengeri lábak
Csenger - A Csenger NB II-es futsalcsapata azért törte magát, hogy emlékezetessé tegye idei első hazai [...] tovább »
DEAC: ez az, amit nem lehet megunni
Debrecen - Az egykori tejes, tejfölös reklám slágere kezdődött ezzel a szöveggel (és az ismert dallammal), ám [...] tovább »
Botlott a Túristvándi
Szabolcs-Szatmár-Bereg - A szokatlanul hideg tél ellenére megkezdődtek a küzdelmek a fehérgyarmati körzeti [...] tovább »
Cigánd: eldőlhet három játékos sorsa
Cigánd - Kedden 15 órától újabb felkészülési találkozót játszik a Cigánd SE NB II-es labdarúgócsapata, a [...] tovább »
Román első ligás ellenfele lesz a Gyarmatnak
Fehérgyarmat - A Fehérgyarmat NB II-es férfi kézilabdacsapata javában gyűri az ipart, magyarán annak rendje és [...] tovább »
Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda
Budapest - A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Műkorcsolya Eb – Tízbe várják Tóth Ivettet
Budapest - A nőknél, a férfiaknál és a jégtáncosoknál lesz magyar induló a szerdán rajtoló ostravai [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása