Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Hétfő, kedd

Budapest, 2014. február 10., hétfő (MTI) – A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

február 10., hétfő:

M1
8.10: Téli olimpia, Szocsi, alpesi sí, női szuperkombináció
12.55: Téli olimpia, Szocsi, alpesi sí, női szuperkombináció, rövidpályás gyorskorcsolya
15.00 és 16.50: Téli olimpia, Szocsi, gyorskorcsolya, síakrobatika, férfi mogul

Sport 1
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao

Sport 2
11.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

SportKlub
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, másodosztály, Tours FC-AS Nancy-Lorraine

Eurosport
16.45: Labdarúgás, Atlantic Kupa, Portugália, Örebro SK-FC Slovan Liberec

Eurosport 2
20.15: Labdarúgás, Bundesliga 2, 1860 München-Fortuna Düsseldorf
21.45: Labdarúgás, Atlantic Kupa, Portugália, Koppenhága-Breidablik UBK

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

Digisport 2
19.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

február 11., kedd:

M1
11.00: Téli olimpia, Szocsi, síakrobatika, sífutás, női, férfi, sprint
12.25: Téli olimpia, Szocsi, hódeszka, férfi félcső, sífutás, női, férfi, sprint döntők
15.30 és 16.50: Téli olimpia, Szocsi, gyorskorcsolya, sílövészet, hódeszka, férfi félcső

Sport 1
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Eintracht Frankfurt-Dortmund

Sport 2
11.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
17.45: Kosárlabda, Eurochallenge Kupa, 2. csoportkör, 4. forduló, Szolnoki Olaj-Reggio Emilia

Eurosport
16.45: Labdarúgás, Atlantic Kupa, Portugália, SV Mattersburg-FH Hafnarfjordur
20.30: Labdarúgás, Atlantic Kupa, Portugália, FC Midtjylland-Szpartak Moszkva

Eurosport 2
20.30: Kosárlabda, Európa Kupa, Strasbourg-Alba Berlin

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Katar
18.55: Vízilabda, férfi világliga, Görögország-Magyarország
20.40: Labdarúgás, Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Atlético Madrid-Real Madrid

Digisport 2
17.45: Jégkorong, Szuperkupa, 1. mérkőzés, SAPA Fehérvár AV19-Dab.Docler
20.55: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Chelsea



További hírek a Sport kategóriából
Öttusa Eb – Négyből három magyar jutott döntőbe a férfiaknál
Székesfehérvár - A négy magyar induló közül három - Marosi Ádám, Demeter Bence és Regős Gergely - jutott be [...] tovább »
Vízilabda Eb – Oroszország legyőzte Romániát
Budapest/Barcelona - Az orosz válogatott öt góllal legyőzte Románia együttesét a Barcelonában zajló vízilabda [...] tovább »
Bükkábrányi Bányász SCE: Felléphet a harmadikos bajnokcsapat a második vonalba
Bükkábrány, Miskolc - A Bükkábrányi Bányász SCE nyerte a Dél-­Borsod csoportot. tovább »
Öttusa Eb – Kasza otthonról szurkol
Budapest/Székesfehérvár - Nem a helyszínen szurkol a társainak Kasza Róbert, aki sérülés miatt kénytelen [...] tovább »
Triatlon Eb – Tóth Tamás hatodik, Bragmayer Zsanett tizedik
Budapest/Tartu - Legjobb magyarként a férfiaknál Tóth Tamás a hatodik, a nőknél Bragmayer Zsanett a tizedik [...] tovább »
2Rule-ban a Diósgyőr is
Miskolc - Nemzetközi felszerelésről magyarra váltottak a piros-fehérek. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Vízilabda Eb – Hengereltek az olaszok
Budapest/Barcelona - A magyarokat is felvonultató A csoport pénteki második mérkőzésén az olaszok játszi [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása