Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Hétfő, kedd

Budapest, 2014. január 13., hétfő (MTI) – A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

január 13., hétfő:

Duna

18.30: FIFA-gála, a FIFA-Aranylabda és a Puskás-díj átadása, Zürich

 

Sport 1

17.45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Szerbia-Lengyelország

20.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Franciaország-Oroszország

 

SportKlub

18.25: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Udinese

20.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Chievo

 

Eurosport

1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

9.00 és 10.40: Tenisz, Australian Open, Melbourne

18.30: FIFA-gála, a FIFA-Aranylabda és a Puskás-díj átadása, Zürich

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

Eurosport 2

1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

Digisport 1

20.50: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Arsenal

 

Digisport 2

18.25: Jégkorong, Mol Liga, UTE-Miskolci Jegesmedvék

 

január 14., kedd:

M1

17.50: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Magyarország-Izland

 

Sport 1

20.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, 3. forduló, újrajátszás

 

Sport 2

14.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metalurg Magnyitogorszk-Szalavat Julajev

18.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Macedónia-Csehország

20.15: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Norvégia-Spanyolország

 

SportKlub

20.45: Labdarúgás, francia ligakupa, Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain

 

Eurosport

1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

9.00 és 10.40: Tenisz, Australian Open, Melbourne

17.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, Ausztria, női műlesiklás, 1. futam

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

20.45: Alpesi sí, világkupa, Flachau, Ausztria, női műlesiklás, 2. futam

21.30: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

Eurosport 2

1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

20.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bilbao-Panioniosz

 

Digisport 1

19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Almeria-Racing Santander

21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Atlético Madrid-Valencia

 

Digisport 2

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Parma



További hírek a Sport kategóriából
“A Vidi igazolta, hogy jobb csapat, mint mi, megérdemelten nyerte a párharcot”
Debrecen – A DVSC vs. MOL Vidi FC (0-3) Magyar Kupa elődöntős visszavágó után a két edző, Herczeg András és [...] tovább »
Mindent megtett a Loki, hiába
Debrecen - Csak a szokásos már megint: jól játszott a Loki, de persze ismét a Vidi járt jobban. tovább »
Asztalitenisz-vb – Madarász bravúrral a 32 között, Pergel kiesett egyesben
Budapest - Madarász Dóra bravúros győzelemmel bejutott a legjobb 32 közé, Pergel Szandra számára viszont a [...] tovább »
Férfi röplabda Extraliga – Kecskeméten szerzett előnyt a Kaposvár
Kecskemét - A Kaposvár négy szoros játszmát követően 3-1-re nyert Kecskeméten a férfi röplabda Extraligában, [...] tovább »
Asztalitenisz-vb – A magyarok szerdai programja
Budapest - A magyar játékosok programja a budapesti asztalitenisz-világbajnokság szerdai játéknapján. tovább »
Budapesti tenisztorna – Györe nyert, Valkusz szerdán játszik
Budapest - A szerb színekben versenyző Györe László (Laslo Djere) bejutott a második fordulóba az 586 140 euró [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Curling vegyespáros-vb – Az ötödik magyar győzelem nyolcaddöntőt ért
Stavanger - Ötödik mérkőzését is megnyerte a magyar kettős a norvégiai vegyespáros curling-világbajnokság [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása