Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Hétfő, kedd

Budapest, 2013. december 16., hétfő (MTI) – A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

december 16., hétfő:

Sport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás, Nyon

17.15: Női kézilabda-vb, Szerbia, nyolcaddöntő, Magyarország-Spanyolország

19.45: Női kézilabda-vb, Szerbia, nyolcaddöntő, Norvégia-Csehország

23.30: Darts, PDC-világbajnokság, 1. forduló

 

Sport 2

18.00: Női kézilabda-vb, Szerbia, nyolcaddöntő, Brazília-Hollandia

20.45: Női kézilabda-vb, Szerbia, nyolcaddöntő, Koreai Köztársaság-Szerbia

 

SportKlub

20.40: Labdarúgás, Serie A, 16. forduló, AC Milan-AS Roma

 

Eurosport

10.30: Sílövészet, Universiade, férfi üldözéses verseny, Trento

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás, Nyon

13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás, Nyon

14.00 és 18.00: Északi összetett, Universiade, Trento

 

Eurosport2

12.00: Sílövészet, Universiade, női üldözéses verseny, Trento

18.00: Labdarúgás, Ekstraklasa, Wisla Krakow-Pogon Szczecin

20.15: Labdarúgás, Bundesliga 2, 1860 München-St. Pauli

 

Digisport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás, Nyon

13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás, Nyon

 

december 17., kedd:

Sport 1

17.45: Kosárlabda, férfi Eurochallenge, 6. forduló, Szolnoki Olaj-Cmoki Minszk

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 1. forduló

 

Sport 2

2.30: Amerikaifutball, NFL, 15. forduló, Detroit Lions-Baltimore Ravens

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 2. forduló, újrajátszás, Mansfield Town-Oldham Athletic

 

SportKlub

20.45: Labdarúgás, francia Ligakupa, Nantes-AJ Auxerre

 

Eurosport

10.15: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 1. futam, Courchevel

12.00: Síugrás, Universiade, Trento

13.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 2. futam, Courchevel

15.15: Sífutás, Universiade, férfi szabadstílusú 10 km, Trento

 

Eurosport2

9.45: Alpesi sí, Universiade, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Trento

11.00: Hódeszka, Universiade, Trento

13.00: Alpesi sí, Universiade, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Trento

14.00: Sífutás, Universiade, női szabadstílusú 5 km, Trento

20.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, elődöntő, Kuangcsou Evergrande-Bayern München, Agadir

 

Digisport 1

17.45: Kosárlabda, férfi EuroChallenge, 6. forduló, Fortress-Jászberény – Ural Jekatyerinburg

20.25: Vízilabda, női Világliga, Olaszország-Magyarország

21.55: Labdarúgás, Király Kupa, Barcelona-Cartagena

 

Digisport 2

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Sunderland-Chelsea



További hírek a Sport kategóriából
Csúnya kótaji zakó Naményban​
Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály 15. fordulójában négy mérkőzést [...] tovább »
Nyírbátori FC – Három null a félidőben, a végén három négy
Nyírbátor - Szünetbeli háromgólos előnye dacára pont nélkül maradt az utolsó igazi őszi meccsén a Nyírbátor. tovább »
Hatalmas meglepetésre a Fradi legyőzte az Újfalut
Hajdú-Bihar - Az FTC otthonában vendégszerepelt a férfi futsal NB I. nyolcadik fordulójában a listavezető [...] tovább »
Férfi kézilabda NB I – Kikapott Komlón a Ferencváros
Budapest - Az újonc Ferencváros hatgólos vereséget szenvedett Komlón a férfi kézilabda NB I szombati első [...] tovább »
Rövidpályás úszó vk – Hosszú 200 m vegyesen, Bernek 400 m gyorson győzött
Budapest, Szingapúr - Hosszú Katinka 200 méter vegyesen, Bernek Péter pedig 400 méter gyorson nyert a [...] tovább »
Gyorskorcsolya vk – Nagy Konrád nem tudott javítani
Stavanger - Nagy Konrád szombaton sem tudott javítani a gyorskorcsolyázók idénybeli második olimpiai [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
A nyeretlen Kaposvár látogat Debrecenbe
Debrecen - Kötelező győzelem előtt áll a DVSE csapata: a férfi vízilabda OB I. A csoportjának hetedik [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása