Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest, 2015. január 8., csütörtök (MTI) – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hiba beküldése

január 8., csütörtök:

Duna World
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Atomerőmű SE

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
12.00 és 15.45: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi üldözéses és női 15 km szabadstílus
13.45: Sílövészet, világkupa, Oberhof, férfi váltó
16.45: Tenisz, ATP-torna, Doha
19.30 és 20.05: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

Eurosport 2
13.30 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

Digisport 1
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Csehország-Egyesült Államok
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Laboral Kutxa
19.55: Labdarúgás, Király Kupa, nyolcaddöntő, Granada-Sevilla
22.00: Labdarúgás, Király Kupa, nyolcaddöntő, Barcelona-Elche

Digisport 2
6.55: Tenisz, Hopman Kupa, Kanada-Olaszország
10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Galatasaray

január 9., péntek:

Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, Portland TrailBlazers-Miami Heat
19.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-MZT Szkopje

Sport 2
2.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane
12.30: Tenisz, ATP-torna, Csennai
19.45: Kézilabda, Magyarország-Spanyolország férfi felkészülési torna

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

SportKlub
18.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

Eurosport
11.15: Alpesi sí, világkupa, Bad Kleinkirchen, női lesiklás, edzés
12.45: Síugrás, világkupa, Tauplitz/Bad Mittern, selejtező
14.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof, női sprint
15.45: Tenisz, ATP-torna, Doha
18.30: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

Eurosport 2
10.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Ausztrália-Kuvait, Ausztrália
12.00: Síakrobatika, világkupa, Val Thorens, síkrossz
14.30: Tenisz, ATP-torna, Doha
18.00: Hódeszka, világkupa, Ausztria

Digisport 1
3.00: Tenisz, Hopman Kupa, Franciaország-Lengyelország
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália – Nagy-Britannia
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Marseille

Digisport 2
6.55: Tenisz, Hopman Kupa, Franciaország-Lengyelország
11.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Nyizsnij Novgorod-Fenerbahce
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
Női kosárlabda Euroliga – Győri győzelem Törökországban
Budapest/Mersin - A Győr kilenc ponttal nyert a török Mersin vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga [...] tovább »
Rövidpályás úszó-vb – Hosszú a harmadik idővel döntős 200 méter pillangón
Budapest - Hosszú Katinka a harmadik legjobb idővel jutott döntőbe 200 méter pillangón az úszók rövidpályás [...] tovább »
Asztalitenisz Top 12 – Lakatos és Ambrus a bajnok
Budapest - A férfiaknál Lakatos Tamás, a nőknél pedig Ambrus Krisztina nyerte az asztaliteniszezők Top 12 [...] tovább »
Játékos sportversenyt tartottak a Bolyaiban
Debrecen - A Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tornatermében rendezték meg [...] tovább »
Női kosárlabda EK – Kikapott Törökországban a PEAC
Budapest/Kayseri - A PEAC-Pécs nagy csatában, egy ponttal kikapott a török Kayseri vendégeként szerdán a női [...] tovább »
Gyémánt Liga – A két döntőben avatnak győzteseket
Budapest/Monte-Carlo - Átalakul az atlétikai Gyémánt Liga lebonyolítása, illetve díjazása: a következő évben [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Női kézilabda Eb – Bírságot kapott a magyar válogatott
Budapest/Malmö - Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) 1500 eurós bírságot szabott ki a svédországi [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása