Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest, 2015. január 8., csütörtök (MTI) – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hiba beküldése

január 8., csütörtök:

Duna World
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Atomerőmű SE

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
12.00 és 15.45: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi üldözéses és női 15 km szabadstílus
13.45: Sílövészet, világkupa, Oberhof, férfi váltó
16.45: Tenisz, ATP-torna, Doha
19.30 és 20.05: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

Eurosport 2
13.30 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

Digisport 1
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Csehország-Egyesült Államok
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Laboral Kutxa
19.55: Labdarúgás, Király Kupa, nyolcaddöntő, Granada-Sevilla
22.00: Labdarúgás, Király Kupa, nyolcaddöntő, Barcelona-Elche

Digisport 2
6.55: Tenisz, Hopman Kupa, Kanada-Olaszország
10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Galatasaray

január 9., péntek:

Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, Portland TrailBlazers-Miami Heat
19.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-MZT Szkopje

Sport 2
2.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane
12.30: Tenisz, ATP-torna, Csennai
19.45: Kézilabda, Magyarország-Spanyolország férfi felkészülési torna

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

SportKlub
18.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

Eurosport
11.15: Alpesi sí, világkupa, Bad Kleinkirchen, női lesiklás, edzés
12.45: Síugrás, világkupa, Tauplitz/Bad Mittern, selejtező
14.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof, női sprint
15.45: Tenisz, ATP-torna, Doha
18.30: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

Eurosport 2
10.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Ausztrália-Kuvait, Ausztrália
12.00: Síakrobatika, világkupa, Val Thorens, síkrossz
14.30: Tenisz, ATP-torna, Doha
18.00: Hódeszka, világkupa, Ausztria

Digisport 1
3.00: Tenisz, Hopman Kupa, Franciaország-Lengyelország
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália – Nagy-Britannia
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Marseille

Digisport 2
6.55: Tenisz, Hopman Kupa, Franciaország-Lengyelország
11.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Nyizsnij Novgorod-Fenerbahce
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
NB II: a bajnokot legyőzve megőrizte továbbjutó helyét a Balmaz
Balmazújváros - A Balmazújváros hatalmasat fordítva legyőzte a bajnok felcsúti csapatot, ezzel megőrizve [...] tovább »
Női kézilabda NB I – Döntetlen Kisvárdán
Budapest - A Budaörs csapata 26-26-os döntetlent játszott a Kisvárda otthonában a női kézilabda NB I szezonbeli [...] tovább »
Labdarúgó NB II – A bajnok otthonában nyert a Balmazújváros
Budapest - A feljutásért küzdő Balmazújváros 2-1-re győzött a már bajnok Puskás Akadémia FC vendégeként a [...] tovább »
Labdarúgó NB II – Győzött a Kisvárda
Budapest - A feljutásért küzdő Kisvárda hazai pályán 2-0-ra legyőzte a kiesőhelyen álló Cegléd csapatát a [...] tovább »
NB III: kikaptak a hajdú-bihari csapatok, otthon maradtak az értékes pontok
Hajdú-Bihar - Lassan véget ér az NB III., a hétvégén a DEAC és a Böszörmény sem bírt ellenfelével idegenben, [...] tovább »
„Amit egész évben felépítettünk a mai hozzáállással leromboltuk.”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Észak csoportjának 28. fordulójában négy meccset játszottak vasárnap. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
A Püspökladány nyerte a megye II. déli csoportját
Hajdú-Bihar - A Megye II. osztály déli csoportjának utolsó előtti fordulójában bajnoki címet szerzett magának [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása