Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest, 2014. november 6., csütörtök (MTI) – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hiba beküldése

november 6., csütörtök:
———————–
Sport 2
13.35: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Metallurg Magnyitogorszk

Digisport 1
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Dinamo Zagreb-Red Bull Salzburg
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Napoli-Young Boys

Digisport 2
16.30: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK-Pécsi 424 – UNIQA Euroleasing Sopron
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, St. Étienne-Internazionale
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Everton-Lille

Story4
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló

november 7., péntek:
——————–
Duna
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Budapest Honvéd-Ferencváros

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-San Antonio Spurs
18.45: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Koreai Köztársaság

Sport 2
2.30: Amerikaifutball, NFL, 10. hét, Cincinnati Bengals-Cleveland Browns
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 1. forduló, Warrington Town-Exeter City

Sport M
13.35: Lósport, futam

Eurosport 2
9.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, jégtánc, rövidprogram
10.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, női rövidprogram
12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, férfi rövidprogram
14.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, páros rövidprogram
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Hannover 96

Digisport 1
8.55: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, első szabadedzés
9.50: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, első szabadedzés
10.50: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, első szabadedzés
13.05: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, második szabadedzés
14.00: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, második szabadedzés
15.00: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, második szabadedzés
20.30: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Lorient

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Laboral Kutxa

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök
Budapest - A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban. tovább »
Strandröplabdával kezdődik a 22. Eötvös Kupa
Hajdú-Bihar - Európa egyik legnagyobb utánpótlás röplabdaversenyén a torna története során eddig 46 [...] tovább »
Győzelem, után jégfürdő Marci jutalma
Nyíregyháza, Cincinatti - Fucsovics Márton a harmincöt esztendős spanyol Guillermo Garcia-Lopez ellen folytatja [...] tovább »
BL-selejtező – Az AEK Athén lesz a Vidi FC ellenfele
Budapest/Kijev - Az AEK Athén lesz a Vidi FC ellenfele a csoportkörbe jutásért a labdarúgó Bajnokok Ligája [...] tovább »
BL-selejtező – Továbbjutásával biztosan csoportkörös valamelyik európai kupában a Vidi FC
Felcsút - A Vidi FC kedden hazai pályán gól nélküli döntetlennel őrizte meg az első mérkőzésen elért 1-1-s [...] tovább »
Szerb csatárt igazolt a DVTK
Miskolc - Branko Mihajlovic az NB I-es labdarúgócsapat negyedik igazolása. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
BL-selejtező – Kádárék továbbjutottak
Budapest/Kijev - A Kádár Tamással felálló Dinamo Kijev 2-0-ra legyőzte a vendég Slavia Praha együttesét, s így [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása