Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest, 2014. november 6., csütörtök (MTI) – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hiba beküldése

november 6., csütörtök:
———————–
Sport 2
13.35: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Metallurg Magnyitogorszk

Digisport 1
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Dinamo Zagreb-Red Bull Salzburg
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Napoli-Young Boys

Digisport 2
16.30: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK-Pécsi 424 – UNIQA Euroleasing Sopron
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, St. Étienne-Internazionale
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Everton-Lille

Story4
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló

november 7., péntek:
——————–
Duna
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Budapest Honvéd-Ferencváros

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-San Antonio Spurs
18.45: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Koreai Köztársaság

Sport 2
2.30: Amerikaifutball, NFL, 10. hét, Cincinnati Bengals-Cleveland Browns
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 1. forduló, Warrington Town-Exeter City

Sport M
13.35: Lósport, futam

Eurosport 2
9.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, jégtánc, rövidprogram
10.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, női rövidprogram
12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, férfi rövidprogram
14.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, páros rövidprogram
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Hannover 96

Digisport 1
8.55: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, első szabadedzés
9.50: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, első szabadedzés
10.50: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, első szabadedzés
13.05: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, második szabadedzés
14.00: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, második szabadedzés
15.00: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, második szabadedzés
20.30: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Lorient

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Laboral Kutxa

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
Szécsényi Ádám nyert a 17. Barátság Maratonon
Miskolc - Több mint ezren vettek részt Miskolc egyik legnagyobb tömegsport rendezvényén, a 17. Barátság Maratonon. tovább »
Női röplabda Extraliga – Újpesten nyert a Nyíregyháza
Budapest - A Nyíregyháza négy szettben győzött az Újpest otthonában a női röplabda Extraliga hétfői játéknapján. tovább »
A Fatum nyerte az újpesti rangadót
Nyíregyháza - Újabb rangadót játszottak hétfőn este a női röplabda Extraligában. tovább »
Csoknyai nem tervez gyökeres változtatásokat az Eb-selejtezőkön
Budaörs - Nem tervez gyökeres változtatásokat a korábbi időszakhoz képest Csoknyai István, a magyar férfi [...] tovább »
Női kosárlabda Eb-selejtező – Turner is a magyar keretben
Budapest - A Sopron Basket amerikai születésű légiósa, Yvonne Turner is helyet kapott a sorsdöntő Európa-bajnoki [...] tovább »
Úszó vk – Jövőre október elején rendezik a budapesti versenyt
Budapest - Október 3. és 5. között kerül sor a jövő évi úszó világkupa-sorozat budapesti versenyére. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Birkózó-vb – Galambos Ramóna kiesett
Budapest - Az 59 kilós Dollák Tamarához hasonlóan a hétfőn szőnyegre lépett másik magyar női versenyző, [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása