Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek
Budapest, 2014. május 8., csütörtök (MTI) – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

május 8., csütörtök:

Sport 2
13.30: Lósport, futam

Sportklub
20.45: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Laboral Kutxa-Gipuzkoa Basket

Eurosport
15.00: Kerékpár, Dunkerque-i körverseny, 2. szakasz

Digisport 1
14.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid, nyolcaddöntő

Digisport 2
11.00 és 20.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

május 9., péntek:

Duna
15.30: Labdarúgás, NB II, ZTE FC-Szolnoki MÁV FC

Sport 1
14.00: Cselgáncs, Grand Slam-torna, Baku, 1. nap
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Puskás Akadémia

Sport 2
15.30: Jégkorong, világbajnokság, Minszk, csoportmérkőzés, Svájc-Oroszország
19.45: Jégkorong, világbajnokság, Minszk, csoportmérkőzés, Szlovákia-Csehország

Sport M
20.15: Lóverseny, futam

Sportklub
20.30: Labdarúgás, francia másodosztályú bajnokság, SM Caen-Tours FC

Eurosport
11.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Németország-Svájc
16.00: Kerékpár, Dunkerque-i körverseny, 3. szakasz
18.30: Kerékpár, Giro d’Italia, Olaszország, 1. szakasz, csapatidőfutam

Eurosport 2
10.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Hollandia-Törökország
15.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Skócia-Portugália
17.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Málta-Anglia

Digisport 1
0.45: Labdarúgás, Libertadores Kupa, negyeddöntő, Lanús-Bolivar
3.00: Labdarúgás, Libertadores Kupa, negyeddöntő, Atletico Nacional-Defensor Sporting
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid, negyeddöntők
18.15: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés, Szolnoki Dózsa-Közgép – ZF-Eger

Digisport 2
15.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid, nyolcaddöntők



További hírek a Sport kategóriából
Fatum-Nyíregyháza – Tűzben tartani a csapatot
Nyíregyháza - A Palota elleni meccs könnyű volt, de mégis figyelmet követelt a Fatum játékosaitól. tovább »
Sunshine-NyíKSE – Fájdalmasan elveszített veretlenség
Nyíregyháza - A két, addig még hibátlan csapat mérkőzését a debreceniek nyerték a Sunshine-NyíKSE ellen a [...] tovább »
Még sok ilyet! Ahány meccs, annyi győzelem
Szabolcs-Szatmár-Bereg - Teljes fordulót rendeztek a kézilabda NB II. Észak-keleti csoportban. tovább »
Csaba aranya, Tímea két bronza
Kisvárda, Nyíregyháza - Az Ezüstcsikó karatékáinak sikerei, Stilman Anna is győzött a Világkupán. tovább »
KBSC: A lélekteni határt nem sikerült átlépni
Kazincbarcika - A labdarúgó NB II 18. fordulójában az Aqvitál FC Csákvár otthonában lépett pályára a [...] tovább »
Győzelemmel búcsúzott a DVSC Európától
Debrecen - Nagyot küzdöttek a lokisták, de nem voltak kiemelkedő teljesítmények, így véget ért a kupakaland. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Férfi EHF Kupa – Komoly hátrányba került a Budakalász
Budapest/Granollers - Története első nemzetközi kupapárharcának első felvonásán nyolc góllal kikapott a [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása