Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest, 2015. október 1., csütörtök (MTI) – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

október 1., csütörtök:

M4
17.45: Röplabda, férfi NB I, Dunaferr SE-Dág KSE

Sport 2
13.35: Lósport, futam
14.15: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent
17.00: Röplabda, női Európa-bajnokság, negyeddöntő
20.00: Röplabda, női Európa-bajnokság, negyeddöntő

Eurosport
15.00: Kerékpár, Milánó-Torino

Digisport 1
10.35: Vízilabda, Európa Kupa, FTC-PQS Waterpolo – Strasbourg
12.15: Vízilabda, Európa Kupa, TiszaVirág Szeged-Acquachiara
14.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, Basel-Lech Poznan
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Legia Warszawa-Napoli

Digisport 2
7.00 és 12.35: Tenisz, WTA-torna, Vuhan, negyeddöntő
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Lazio-St. Étienne
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Liverpool-Sion

RTL2
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, AS Monaco-Tottenham Hotspur

október 2., péntek:

M4
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend

Sport 1
13.30: Lóverseny, futam
14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-Baltimore Ravens
12.30: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur, elődöntő
18.45: Futsal, BL, csoportkör, Győri ETO – Baku United

Eurosport
17.45: Labdarúgás, német női bajnokság, Wolfsburg-Freiburg
21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Pogon Szczecin
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Darmstadt-Mainz

Digisport 1
9.00 és 12.30, Tenisz, WTA-torna, Vuhan, elődöntő
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier

Digisport 2
16.55: Vízilabda, Európa Kupa, TiszaVirág Szeged-Esslingen
18.35: Vízilabda, Európa Kupa, FTC-PQS Waterpolo-Primorac Kotor
20.50: Rögbi, vb, Új-Zéland – Grúzia

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
Öttusa Eb – Négyből három magyar jutott döntőbe a férfiaknál
Székesfehérvár - A négy magyar induló közül három - Marosi Ádám, Demeter Bence és Regős Gergely - jutott be [...] tovább »
Vízilabda Eb – Oroszország legyőzte Romániát
Budapest/Barcelona - Az orosz válogatott öt góllal legyőzte Románia együttesét a Barcelonában zajló vízilabda [...] tovább »
Bükkábrányi Bányász SCE: Felléphet a harmadikos bajnokcsapat a második vonalba
Bükkábrány, Miskolc - A Bükkábrányi Bányász SCE nyerte a Dél-­Borsod csoportot. tovább »
Öttusa Eb – Kasza otthonról szurkol
Budapest/Székesfehérvár - Nem a helyszínen szurkol a társainak Kasza Róbert, aki sérülés miatt kénytelen [...] tovább »
Triatlon Eb – Tóth Tamás hatodik, Bragmayer Zsanett tizedik
Budapest/Tartu - Legjobb magyarként a férfiaknál Tóth Tamás a hatodik, a nőknél Bragmayer Zsanett a tizedik [...] tovább »
2Rule-ban a Diósgyőr is
Miskolc - Nemzetközi felszerelésről magyarra váltottak a piros-fehérek. tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Vízilabda Eb – Hengereltek az olaszok
Budapest/Barcelona - A magyarokat is felvonultató A csoport pénteki második mérkőzésén az olaszok játszi [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása